Owoc Mango wzmacnia trip?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 19 / / 0

Wydaje mi sie, ze skoro nikt nie wspominal o tych roslinach, to oznacza, ze po prostu zawieraja za malo mircenu zeby dzialanie bylo zauwazalne. Z drugiej strony, ja ewentualnie jesli juz mialbym cos wybrac, to raczej tylko koper. Inne sa albo niedostepne, albo po prostu nie zjadliwe dla mnie.[/quote]
Loinum pisze:
polecam dojrzałe mango, oraz ostatnio przeze mnie sprawdzony, napar z trawy cytrynowej (2 łyżeczki suszonej trawy gotujemy przez ok. 8 minut na wolny ogniu - powinno to wystarczyć na 3 kubki herbatki). Kiedy wypiję 2 kubki ok. 1,5 h przed paleniem, to efekty utrzymują się zauważalnie dłużej.
  • 191 / / 0

Teraz zastanawiam się nad kombosem mango z ciasteczkami :D MM chyba upiekę ciasto z owocami %-) i czekoladą. Ciekawe czy jednoczesne zjedzenie będzie dobre... Chyba wymyśliłem narkotyk idealny :diabolic:

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Zatrzymano policjanta pod wpływem amfetaminy

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego funkcjonariusz środki dostał.
  • 168 / 1 / 0

Moje trzecie podejscie bylo tym razem z haszyszem i rezultat taki jak wczesniej - brak spodziewanych efektow, ale musze przyznac, ze mango poprawia nieco nastroj i bylo to przed paleniem. ;)
  • 3 / / 0

a czy jeśli zjem naraz 2 mango to efekt będzie lepszy niż po zjedzeniu 1 przed paleniem?
  • 418 / / 0

No myśle ze im wiecej tym lepiej. Co do palenia z mango, to ja czuję dość mocna roznice. Szczegolnie jak pali sie ten sam temat cały czas. Plus mango znacznie wydluza faze.
  • 204 / 2 / 0

Zajadam sie mango od jakiegos czasu. Po paleniu smakuje niesamowicie. Zdecydowanie wydluza dzialanie mj.
  • 418 / / 0

Kilka osób w tym wątku pisało, że trawa cytrynowa ma tę samą substancję przedłuzającą fazę którą ma mango. Wszedłem przypadkiem w posiadanie trawy cytrynowej i chciałbym sie dowiedzieć jak tego użyć? Co i jak, ile wsypać itp.
  • 357 / 2 / 0

Próbowałem 2razy z dojrzałym mango i .. moim zdaniem mit. Nie zaważyłem żadnej różnicy, pale codziennie.
  • 418 / / 0

Jak sie pali codziennie to już nic nie pomaga.
Użytkownik zbanowany
  • 769 / 18 / 0

Właśnie testuje ten mix po raz kolejny :) Amnezja w poloczeniu z prze-dojrzalym, trzymanym kilka dni w papierowej torbie mango. Zjadlem je z 10 min temu, poczekam jeszcze z pol godziny i domecze polowe grubego lolka wypchanego amnezja ;] Do tego ogladam sobie "Dream House" leci w tv z naomi watts :) Zawsze plusem jest też to, ze mango jest pysznym owocem :)) Na pewno w czołówce moich ulubionych owoców.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata