uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 174 • Strona 16 z 18
  • 2326 / 239 / 223
Ile to czasu temu? Miejsce wygląda na ciekawe, ciężko dostępne. Porośnięte krzakami i chaszczami. Jak ocniałeś jego bezpieczeństwo w skali 1/10? Jakieś przypały się trafiły? @DeWitteEngel
The depths are everything.
  • 11679 / 2262 / 0
Nie bardzo kumam z tym "kolorowaniem" doktorze.
  • 965 / 81 / 0
18 listopada 2022IGotHigh909 pisze:
Ile to czasu temu? Miejsce wygląda na ciekawe, ciężko dostępne. Porośnięte krzakami i chaszczami. Jak ocniałeś jego bezpieczeństwo w skali 1/10? Jakieś przypały się@DeWitteEngel
Jakies 4 - 3 lata wstecz. Moze wiecej.
10tki nigdy nie mozna dać, bo czasem cuda sie dzieją, przynajmniej w mojej glowie ( staram sie obierac najgorszy scenariusz wybierajac spota, obserwujac, etc )
Zawsze powtarzam, najciemniej pod latarnią. Nigdy, od kąd zaczalem uprawiac nie zdarzylo mi sie, zeby ktos mi krzaki zapierdzielił.
Tamten spot byl idealny, nawet ochrona byla na miejscu hehe :)
Ale wszystko co dobre szybko się kończy, przekazalem spota "kolegą" , by mogli spokojnie spac po nocach a Ci zamiast dbac o bezpieczenstwo, organizowali wycieczki ( chuj wie po co ) co kilka dni, ta sama drogą, że ślepy by trafil na spota.

Od siebie, na tego spota mialem jakies 15km, także wszystko od poczatku bylo zaplanowane ( nawozy , anty-slimaki, anty-sarny i inne zaierzatka.. ) to było i jest moim hobby co widac po wypowiedzach tutaj na HR, staram sie pomagac jak potrafię.

O Jesu, fajne kwiatki w sensie.

Pzdr, z fartem. Tijaz/DWE
www.pajacyk.pl Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu [H]R Crew
  • 11679 / 2262 / 0
Dzięki dzięki - z sezonu na sezon lepiej to wygląda, choć do ideału dużo brakuje - szczególnie jeśli chodzi o sezony. Co z tego, że zajebiście rozrośnięte, skoro 1 listopada tylko Blue Shaman był w pełni dojrzały, a Afghan (Afghani auto x Black Domina, albo odwrotnie) mógłby kwitnąć pewnie i do dziś.
Te całe fast version'y to jedna wielka loteria, albo ja jakimiś działaniami spowalniam kwitnienie. Sam już nie wiem.

Automaty dały dużo mocniejszy zbiór i wg. mnie to jest przyszłość polskich outdoorów. Mało kto chce sadzić sprawdzone odmiany starej daty pokroju P1, bo zwyczajnie są mało atrakcyjne w porównaniu do automatów.

Niestety mamy bardzo słaby klimat pod konopie. Wilgotność powietrza rzędu 80-90 przez niemal całą fazę kwitnienia robi swoje.
W takim Chile ma się do dyspozycji 7 miesięcy z idealną pogodą. Praktycznie bezchmurnie, a wilgotność rzadko skacze powyżej 50% - warunki niemal jak w boksie. Słońce też mocniejsze, bo bliżej do zwrotnika, niż u nas (choć zależy z którego miejsca, bo Chile z północy na południe ma ponad 4k km). Ale tam by można cuda (i to legalnie) uprawiać....
  • 965 / 81 / 0
*Niestety mamy bardzo słaby klimat pod konopie @Jezus Chytrus
Słabe to my mamy zaangażowanie w uprawę. Walę teraz z dyni ale jakieś 40-60% ziem w PL nadaje się idealnie pod uprawę konopii. Reszta, to wkład rolnika i jego zaangażowanie. Pieniądze niestety też tutaj grają na początku ogromną rolę. Lekki nawóz, odstraszacze zwierzyny i glonojadów ( ślimaki ) etc. Biorąc pod uwagę " Wilgotność powietrza rzędu 80-90 przez niemal całą fazę kwitnienia robi swoje " , można śmiało ominąć, wystarczy poszukać odpowiednich odmian pod Polskie Niebo.
Komu się chce zapierdalać przez chaszcze 1h, po to, żeby wykopać dołek jesienią, odpowiednio go przygotować pod sadzonki na wiosnę. Komu się chce zapierdalać na kilometrowe marsze, szukając spota. Moknąć, męczyć się. Uwierzcie, opłaca się to, mimo, że efekt będzie widzialny za niecały rok.

No Czile z Polandii nie zrobisz, ale jakby troszkę poszperać w internetach, lub własnego doświadczenia - zrobisz giganty które lekko dojdą w naszym klimacie.

Koniec końców ( nie chcę nikogo zniechęcić ni doradzać ) , możecie spota zastać pustego, ponieważ jakiś kurwiszon, widząc liście kwiatka - zajebał wszystko, mimo, że faza wegetatywna. Dwa razy się spotkałem z takimi patałachami, "bawiącymi" się w kurwa chowanego po okolicy, czy mający szczątkowe info - bo ktoś coś powiedział, że ten "marihłane sadzi" i Ci go obserwowali, bo uczyć się nie chce, bo nudy..

Zdenerowałem się, przepraszam.
Wszystko jest do zrobienia, nawet te Czile z Polandii, czy Out, czy In.

@Jezus Chytrus jakim aparatem robisz te zdjęcia? Gorące pozdrowienia

Chyba WW indoor, jakiś czas temu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
www.pajacyk.pl Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu [H]R Crew
  • 2326 / 239 / 223
Tylko doświadczeni mają chęć zabawy z tym. No i lepiej chyba właśnie działać w mniejszych wioskach, bo bliżej i łatwiej można to zrobić (ogarnąć spota) niżeli zapierdalać przez całe miasto, a z racji ilości ludzi i spacerowiczów większe prawdopodobieństwo w mieście, że ktoś to zajebie.
The depths are everything.
  • 11679 / 2262 / 0
@DeWitteEngel
Pisząc o klimacie miałem na myśli właśnie klimat, bo gleby się na niego nie składają. Te mamy dobre, tak jak piszesz - przynajmniej w moich stronach. Gdzie nie posiejesz, tam rosną byki.
Oczywiście, że można zasiać Passiona i zebrać pod koniec września, ale to kompromis wymuszony właśnie klimatem.
Inna opcja to automaty, ale one cholernie nie lubię wilgoci i wystarczy bardzo niewiele, żeby pod sam koniec złapały pleśń, albo zaczęły gnić.
  • 2326 / 239 / 223
Ale miejsce, w którym Ty masz swój spot, to jakaś mieścina rzędu 100k czy taka jakaś mniejsza? Bo to też w kwestii outdooru ja zawsze uważam za wielki plus, że czym mniejsze zagęszczenie ludzi na km2, tym lepiej.
The depths are everything.
  • 11679 / 2262 / 0
@DeWitteEngel to jest stary iPhone bodaj 6. Już go nie posiadam. A co, dobre / niedobre?
  • 2326 / 239 / 223
@DeWitteEngel a nie planowałeś jeszcze w nadchodzącym roku zrobić jakiegoś konkretnego outdoora i poświęcić się temu? Kradzieży ostatnio mniej, tematy bardziej popularne z apteki, a jak spot dobry, to zawsze można mieć swoje i fajnie się przy tym bawić. Ale chyba nadal największym problemem jest znalezienie odpowiedniego spota, ale jeszcze częściej — czasu, aby to prowadzić.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 174 • Strona 16 z 18
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.