uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 174 • Strona 15 z 18
  • 11588 / 2239 / 0
Ciekawy jestem, jak psy wpadły na trop. Obstawiam donos, bo jak inaczej. Z tym tysiakiem na "przychylność sądu" to wygląda jak zwykłe wyłudzenie.
Jeśli brakowało miesiąc, to THC będzie tam bardzo mało, ale nie mam bladego pojęcia, jakiego rzędu może być to procent.
Nie rozumiem, czemu wynik badania THC miałby decydować o wymiarze kary - jakiś nonsens. Czyli gdyby złapali mnie przy 20 krzakach w późnym wegu, to w ogóle by mnie nie ukarali?
  • 999 / 223 / 0
jeśli mowa o zależności między mocą a wyrokiem, zioło w pistępowaniu idzie do biegłego który ma potwierdzic, że jest to narkortyczne zielsko i określić ilość działek, zresztą, to prokuratura występuje do biegłego z pytaniami i mogą jeszcze inne kwestie się pojawić.
"Czyli gdyby złapali mnie przy 20 krzakach w późnym wegu, to w ogóle by mnie nie ukarali?" w naszym kraju potrzebujesz zezwolenia nawet na uprawę konopi na pakuły, więc teoretycznie jesteś do ukarania nawet bez THC, z innego paragrafu
  • 346 / 69 / 0
25 września 2022jezus_chytrus pisze:
Czyli gdyby złapali mnie przy 20 krzakach w późnym wegu, to w ogóle by mnie nie ukarali?
Dlaczego wydaje ci sie, że konopie na wegu nie posiadają THC? Mają i to grubo ponad dopuszczalne 0,3%.
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się licznymi przygodami, a potem okazuje się, że to narkomania...
  • 358 / 42 / 0
Qlop... Czy to ten qlop? ;)
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 26 / 1 / 0
25 września 2022jezus_chytrus pisze:
Ciekawy jestem, jak psy wpadły na trop. Obstawiam donos, bo jak inaczej. Z tym tysiakiem na "przychylność sądu" to wygląda jak zwykłe wyłudzenie.
Jeśli brakowało miesiąc, to THC będzie tam bardzo mało, ale nie mam bladego pojęcia, jakiego rzędu może być to procent.
Nie rozumiem, czemu wynik badania THC miałby decydować o wymiarze kary - jakiś nonsens. Czyli gdyby złapali mnie przy 20 krzakach w późnym wegu, to w ogóle by mnie nie ukarali?
miałem kose z 80 letnią sąsiadką (rodzina mojej dupy XD - idealny przykład, że z rodziną to tylko.na obrazku) w lato.jak rozpalalem grilla, który jak każdy inny grill, podczas rozpalania troche się dymi, bardzo przeszkadzał garbatej 80letniej mega złośliwej i fałszywej babuni, a jako, że ja mieszkając tu ponad rok, zawsze z pełną kulturą, żadnych sprzeczek, to się wkurwiłem, bo równo z działką, babcia z synem pijakiem posiadają letniaczek z kuchnią węglową, i w ktorej gotują codziennie obiady, no i jak możesz się domyślać, z komina napierdala taki czad na moje podwórko, że naście razy musiał. suszarkę chować z pościelą czy praniem, ale oczywiście bez zwracania uwagi nawet.. no i jak.sie dojebała do grilla to po prostu nie wytrzymałem i się postawiłem, że nie i chuj, I że jak jej nie pasuje to niech na policję dzwoni jak.na swojego syna co ją napierdala najebany od 30 lat i ma dozór. No i kurwa minęło od tamtej pory tyle czasu, że zdążyłem poprzedniego outdooraz 9 roślin ściąć, wysuszyć i się go pozbyć, czyli jakieś 2 miesiące to strzeliły na pewno.. No i siedzę sobie na rybkach o 3 w nocy, poluje w ostatnie dni na karpia, a tu narzeczona zapłakana dzwoni że policja z latarkami na podwórku. Okazało się, że babka zadzwoniła po interwencję wymyślając bajkę że ktoś się wjebał do niej na podwórko i groził, że będzie do niej Strzelał. dwie suki na bombach wjechały, psy przez płot poprzeskakiwaly (nie widząc podejrzanych prawdopodobnie zrobili to nielegalnie bo nie mieli zakazu ale już nie chciałem się przypierdalać bo i tka bym nie udowodnił bez świadków) no a to był dzień, w którym na raty padało cały dzień, więc możecie sobie wyobrazić, jak to po rosie I po deszczu pięknie niesie się zapach zioła na dziesiątki albo i setki metrów ... Jak wjechałem u siebie w bramę to od razu zajebało krzakami, tak też panowie, niby szukając intruzów, wyniuchali 11 doniczek :P

PS. Nie ma nawet 0.1% szansy, że ktoś naprawdę wjebał się do babki i groził jej bronią, znam tu wszystkich od dzieciaka i przez 30 lat, od małolata ryzykując wiele razy w różnych sytuacjach zasłużyłem sobie na szacunek i poparcie wśród tych którzy trzymają tą dziurę zwaną miastem od dawien dawna w garści. Do tego kochana sąsiadka podczas wizyty policji odgrażała się na mój temat więc to po.prostu była zwykła frajerska akcja z wymyśloną historyjką wtargnięcia na.posesje, aby uniknąć odwetu z mojej strony. Nie wiem czy admin zaakceptuje ten referat, ale postanowiłem szczegółowo opisać sytuację, by nikt nie dopowiadał innych scenariuszy na domyslach. Tak czy siak IMO wyszedłem z tego bez żadnych większych konsekwencji, troche hajsu w plecy, ale papier to rzecz nabyta. Zdążę się jeszcze odkuć . Pozdrawiam!
  • 26 / 1 / 0
  • 11588 / 2239 / 0
LOL - szukałem takiego art. zaraz, jak o tym napisałeś. Pamiętam te wiadra : D
  • 26 / 1 / 0
dzizas jak Twój tegoroczny outdoor?
  • 11588 / 2239 / 0
Opisane w fotorelacji : )
  • 965 / 81 / 0
04 września 2022jezus_chytrus pisze:
Gelato jest zajebiste, ale nigt time only. Gorilla Cookies to odkrycie ostatnich lat. Bardzo dawno żadna odmiana nie zrobiła na mnie tak pozytywnego wrażenia.
Swietnie kolorujesz :)
Brakuje mi Polskiej ziemi. Ciężko o dobry spot tu gdzie mieszkam, ziemia to tragedia.. Pozostaje uprawa out w doniczkach foliowych i częste odwiedzanie spota.
Ostatni, dobrze wykonany out jaki pamiętam

pzdr, z fartem, tijaz\DWE
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
www.pajacyk.pl Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu [H]R Crew
ODPOWIEDZ
Posty: 174 • Strona 15 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.