<< Outdoor 2019 >> - Wątek Ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 886 Strona 80 z 89
Rejestracja: 2019
  • 71 / 2 / 0

^
Fajnie to wyglada. Mówisz że inni mają lepsze, mało kto tu udziela się/ angażuje wrzucając fotki. Spoko.
Mnie zastanawia jaki zapach wydzielają twoje sztuki. Ze względu na to że przez walenie krajowy często gęsto łącząc z THC razem razem z fetą używane na przemian obu używek mam dosyć upośledzony zmysł węchu, nie mówiąc o mocach. Eksperymentuje sobie właśnie z liscmi, małymi zalążkami tworzącego się kwiatostanu , lodygami ogólnie odpadami i staram się ustalić na jakimś etapie suszenia jaka część wydziela jaki zapach.
Na stan dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć że moje white Widow x big bud wydzielają słodkawy zapach. Ciężko mi jest to określić, krzywa przegroda do tego ww. uposledzenie.
A pro po Twojego osobnego tematu, myślałem o tym również ale raczej nie miałbym kiedy założyć coś w twoim stylu. Choć chciałbym założyć temat żeby w jakiś sposób pomóc komuś innemu ucząc się na błędach.
U mnie nie jest niemożliwe(chodzi mi o takie usestymatyzowanie) bo u mnie zazwyczaj panuje chaos, ale to mi się podoba bo właśnie w chaosie życia spraw codziennego trzeba przetrwać ;)
Rejestracja: 2014
  • 8758 / 1180 / 0

^
Te Passion 1 x Early Skunk pachną typowo skunkiem (bardzo mocno) - chyba nie muszę precyzować, jak pachnie skunk :)
To Twoja pierwsza uprawa? Zioło tuż po wysuszeniu pachnie jak siano. Ja swój zbiór z Amnesia Haze x Durban Poison zasłoikowałem we czwartek i dziś podczas porannego "bekania" (blurping - czyli wymiana powietrza w procesie kurowania) powitał mnie już nieśmiało zapach cytrusowy. Z dnia na dzień zapach będzie coraz bardziej ewidentny.

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Służby unijne: w okresie pandemii m.in. w Polsce wzrosła cena narkotyków

Podczas pandemii koronawirusa w kilkunastu krajach UE, w tym w Polsce, wzrosła cena narkotyków, zarówno marihuany, jak i substancji syntetycznych - wynika z raportu przygotowanego przez Europol oraz Europejskie Obserwatorium Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA).
Rejestracja: 2019
  • 71 / 2 / 0

^
Można powiedzieć że druga, zeszłoroczna poszła na straty, ale akurat nie byłem przygotowany tak jak teraz.
Właśnie zauważyłem ta różnice w zapachu. Zapach siana jest dość mocno wyczuwalny przez dłuższy czas suszenia. Najbardziej walą sianem duze liście wiatrakowe, małe zalążki topów wyczuwam dość słodkawy zapach ale na tym etapie gdzie kwiatostany nie są do końca ukrztaltowane nie ma co porównywać. Czekam az się rośliny oszronią.
Rejestracja: 2014
  • 8758 / 1180 / 0

Z kolei Amnesia Haze x Durban Poison (automat) autorstwa jednego z użytkowników miało bardzo delikatny zapach - trzeba było wsadzić nos w kwiatki, żeby dało się go poczuć.
Suszenie tego prawie bezzapachowe - pachniało dopiero z najbliższej odległości.
Aktualnie kuruje się od zeszłego czwartku.

Wiatraki faktycznie mocno pachną - na początku to chyba głównie one - taki typowy, konopny zapach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2019
  • 71 / 2 / 0

Moja roślinę zaatakował zwierz, poszarpana trochę. Nie wiem co to było, dzik? Jakby wrył się korzeń. 3 odnogi, grusze pały ocalały, 3-4 większe odsłonięte pokiereszowane. Druga nie ruszona. Skleilem taśma i podparłem ale zobaczymy czy coś się odratuje.
Rejestracja: 2014
  • 8758 / 1180 / 0

Dzik, albo jeleń.
Ja kilka razy w zeszłym sezonie zastałem krzaki wyrwane z korzeniami i niemal uschnięte. Wkopałem (a właściwie zrobiłem kopiec), podlałem solidnie i przy kolejnych wizytach rosły, jakby nic się nie stało.
Jeśli łodygi były tylko częściowo złamane, to powinno być ok.
Rejestracja: 2019
  • 71 / 2 / 0

Częściowo, myślę że część uda mi się uratować. Na szczęście szybko udało mi się zareagować.
Rejestracja: 2014
  • 8758 / 1180 / 0

Jeśli zostało choć 20% nienaruszonej tkanki, to są duże szanse, że się zrośnie. Być może potrzebna będzie już stała stabilizacja - zależy jak konkretnie wygląda uszkodzenie.
Rejestracja: 2014
  • 8758 / 1180 / 0

@Mirool Jak tam krzaki? : )

U mnie z dnia dzisiejszego...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2014
  • 8758 / 1180 / 0

Czy ktoś z szanownych KRUS'owców rozpoznaje problem(y), z którymi borykają się moje panie?

Na brzegach wiatraków starej pojawiły się jasne (żółtawe) obwódki. Sprawa rozwija się tak, że wspomniane pojawiają się na coraz młodszych partiach liści, ale póki co przebarwienia nie postępują w obrębie pojedynczego liścia. Najstarsze partie liści są nietknięte. Krzak jeszcze kilka dni temu wyglądał super zdrowo - idealny odcień zieleni i brak najmniejszej skazy.

U młodej sprawa wygląda inaczej. Jakieś 10 dni temu stwierdziłem, że zaczyna jaśnieć i to powoli postępowało. Od kilku dni w dość szybkim tempie postępuje żółknięcie - ale wygląda to zupełnie inaczej. U niej obstawiam przelanie i / lub deficyt Azotu - problem zaczął się od najstarszych liści.

Starej też wody (i nawozu mineralnego do róż z nietypowym NPK 13-26-18 + (MgO) 2) nie żałowałem ostatnio.

Artykułom na necie nie ufam, bo potrafią użyć dokładnie tej samej fotografii do opisania deficytu Azotu, jak i Siarki. Potem takie bzdury są powielane i po jakimś czasie osiągają rangę prawdy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Posty: 886 Strona 80 z 89
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1231 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości