Oświetlenie - wątek ogólny.

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 88 / 1 / 0

Izolowany styropianem
dzien zrobic w nocy gdy jest chlodniej, powietrze wyciagac z dworu i na dwor wypuszczac (kratka wentylacyjna, komin), wentylacja pionowa, wiatrak do cyrkulacji powietrza wewnatrz boxa

• 82 / / 0

mam takie pytanie, bede mial HPSa 400w, chcialbym wiedziec ile na wegu mi to pradu zezre na miesiac ? o ile bede mial wyzszy rachunek ?? pozdrawiam

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Kokainowy dziadek zatrzymany. 78-latek miał narkotyki warte majątek

Okazało się, że postanowił wcielić w życie scenariusz filmu Clinta Eastwooda "Przemytnik".

• 262 / / 0

przy 30 dniach pracy, 24 godziny dziennie i stawce 0,31 zł za kWh zaplacisz 89,28 zł.
przy 30 dniach pracy, 18 godziny dziennie i stawce 0,31 zł za kWh zaplacisz 66,96 zł.

• 82 / / 0

no to gites, myslalem ze wiecej mnie to wyniesie :)

Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

[postu usunięty - umieszczanie ofert sprzedaży/kupna jest zabronione, przyp. Night Garden]
Ostatnio zmieniony 30 października 2006 przez Night Garden, łącznie zmieniany 2 razy.

• 687 / 4 / 0

Ej stary.....takie spoty są zabronione na tym forum....

• 1 / / 0

Polecam http://www.luxmarket.pl/index.php?action=products sklep z oświetleniem ze specjalną sekcją do indooru

Użytkownik nieaktywny
  • 52 / / 0

s
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2007 przez Flatron, łącznie zmieniany 1 raz.

• 262 / / 0

niestety tak... np osram dekklaruje ze jego switlowki beda swiecic 6000h, czyli tak kolo 3000 mmozna bylo by zaczac wymieniac, przynajmniej polowe (taka jest moja sugestia, ja przynajmniej tak zrobilem).

Użytkownik nieaktywny
  • 52 / / 0

m
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2007 przez Flatron, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata