Opium - wątek ogólny

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 773 / 49 / 0

A ja dodam od siebie, że warto czasem zrobić lewatywe i dokładnie wyczyścić dupsko przed p.r. Poza tym, wydaje mi się, że zbyt płytko podajesz sobie. Zaopatrz się w długą i cienką strzykawke (może być i gruba, jak lubisz anal), połóż się na brzuchu i wprowadź ją jak najgłębiej się da. Wtedy powoli podawaj roztwór, wyjmij strzykawke, poczekaj 10 min w tej pozycji. Powinno być lepiej.

lol

• 2521 / 217 / 0

same pedały %-D

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Maczanka krakowska przechwycona przez funkcjonariuszy

Funkcjonariusze zastali pod ustalonym adresem 29-latka, który nie krył zaskoczenia z powodu ich wizyty. Policjanci wraz z nim udali się następnie do lokalu, który nieopodal był przez niego wynajmowany...
  • 33 / 1 / 0

Obrzydliwi jestescie z tym PR, fujka.
Mam 3 giety czystego opium, jak to zapalic? Nie mam pojecia jak sie za to zabrac
  • 28 / 2 / 0

Ja paliłem z żarówki, ale miałem tak mało materiału, że trudno mi ocenić na ile jest to skuteczne rozwiązanie.
  • 79 / 7 / 0

Poprawcie mnie, proszę jeśli się mylę ale czy O. do palenia nie jest w jakiś sposób przygotowywane/obrabiane? W mleczku makowem alkaloidy są w postaci soli kw. mekonowego i siarkowego, do palenia (czy raczej waporyzacji) nadają się ich wolne zasady, jak z heleną, prawda? Czy te 3gr Kolegi dwa posty wyżej były przeznaczone do palenia czy pozbierane? Same suszone/podgrzewane łzy naciętych makówek można (trzeba, haha) zagotować z wodą, zaciągnąć przez watkę i w kanał, względnie z wódką jako coś na kształt Laudanum, ale slyszałem, że wysuszonego mleczka nie warto palić, jakie są Wasze doświadczenia?

lol

• 2521 / 217 / 0

nie ma co palić. duzo roboty, a efekt jak przy zupie
te palenia i nalewki to w dupe mozna sobie wsadzić, pic na wodę fotomontaż

afganski rolnik robi to cale zycie i ma wprawe. trzeba scinac na odpowiednią głębokość.
a ty zerwiesz makówki, bo wiadomo lepiej zalatwic sprawe na raz niz krzątać się po czyimś polu [a takie zbieranie z zerwanych juz jest duzo gorsze], zajmie ci to mnostwo czasu, a potem jeszcze przypalisz jak nie masz wprawy

a tak ladujesz puste głowy, zalewasz az przykryje, gotujesz pol godzinki, powyciskasz makówki, wypijesz 4 duze szklanki i masz fest fazę
i faza wcale sie nie rozni

zbierac sie opyla tylko jak ladujesz w zyle
  • 334 / 37 / 0

W naszych warunkach szkoda materiału, część opium przy paleniu jest tracona. Co innego w Afganistanie, gdzie są pola maku po horyzont.
  • 33 / 1 / 0

jestem obok afganistanu cena 1g opium to 3zl albo i taniej
Użytkownik zbanowany
  • 18 / 2 / 0

Wie ktoś jakie dawkowanie dobrej jakości afgańskiego opium pod iv, ewentualnie palenie, ile to mg? Albo ile wychodziło wam dawkowanie waszych sortów czy zbiorów?
Użytkownik zbanowany
  • 18 / 2 / 0

Proszę o scalenie, odpowiedz znalazłem. Wiadomo , że ilość alkaloidów zależna jest od gleb i warunków uprawy. Natomiast chciałem znaleźć czy wgle opłaca się ogarniać opium, bo wychodzi około 40$ za gram afgana. Odpowiedz znalazłem na bluesa light, w naszych warunkach po prostu się nie opłaca go brać wgle pod uwagę. Temat na bluelight https://www.bluelight.org/xf/threads/op ... ge.863301/
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata