Opium - wątek ogólny

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

??

• 494 / 6 / 0

tak sobie cytujesz??czy to z jakiegoś niezrozumiałego powodu do mnie było????

!

• 4 / / 0

Czy ktos z Was ma jakies info nt 'stoisk lekarskich' w okolicach Torunia, Bygdoszczy czy tez Trojmiasta? Pozdrawiam.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.

Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

Mam prosbe do kogos kto zna sie na opium: niech napisze jak sie to suszy, przygotowuje do palenia, oczyszcza ,jakie dawki(ale tak konkretnie , a nie:3 fajki :huh: ) no i w koncu w jaki sposob pali.

Bo jest duzy problem w znalezieniu czegos na necie- sama historia; w porownaniu do masy stron na temat bakania , xtc itp.A w koncu fajnie by bylo wiedziec cos na temat tego kultowego i klimatycznego narkotyku.

• 4 / / 0

Krotko i niezbyt szczegolowo ale mam nadzieje ze pomoze. Suche mleczko rozpuszcza sie w wodzie i gotuje jakies pol godziny mieszajac, nastepnie przecedza przez np plotno czy tez (jak byc powinno) jedwab, nastepnie powtarza rzecz kilkutrotnie. Po ostatnim odcedzeniu dolewa sie szklanke dobrego alkoholu (smierc grzybom+aromat) i zostawia do wyschniecia. Co do techniki palenia: dawke opium podgrzewa sie w plomieniu (czy tez nad? nie wiem), formuje sie kulke. A pali podgrzewajac je nad lampa oliwna (nie W plomieniu!). Ale problem w tym ze zeby je dobrze spalic potrzeba fajki do opium o ktora u nas bardzo trudno. Technika samego palenia raczej prosta nie jest (opium niewlasciwie palone gasnie), z prostych rad: trzeba pocwiczyc z podgrzewaniem, ciagnac mocno (stad u nalogowych palaczy charakterystyczne policzki). A dawka? Zalezy od maku, jakosci przygotowanego opium i poprawnej techniki palenia. To tyle ile udalo mi sie wyczytac w ksiazeczce Toschena. Niewiele ale moze sie przyda. Pozdrawiam

s

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

bzdety. bierzesz swieze mleczko na lyzke, podgrzewasz zeby odparowac wode (zostaje na lyzce jasnobrazowy proszek, mozesz go zdrapac i palic jak brauna na folii aluminiowej, albo zalac lyzke woda, podgrzac, przefiltrowac i huknac. mozesz tez zeskrobac opium, wsypac do kieliszka z wodka, dobrze wymieszac az sie rozpusci i wypic. robilem tak wiele razy. a zeby palic z fajki (jak kiedys chinczycy to robili) to musisz miec bardzo duzo towaru) a ja mowie o ilosci ok. 30-50 makowek, 20 - light, 30 - dobrze jak ktos nie ma tolerancji, 50 - baaaardzo dobrze:)

...

• 4 / / 0

nie bzdety tylko przepis na czyste opium wedlug chinoli.

• 494 / 6 / 0

tez tak robiłem ,a mianowicie na folii alu bo to najpierw zamienia sie w smołe a dopiero nastepnie leci ten dymek na który wszyscy czekaja.....taka metoda jest oszczedna nic dymu sie nie marnuje ale jest niewydajna w stosunku do iniekcji....
ale napiszcie cos w koncu konkret o oczyszczaniu ,czekam na zabranie głosu jakiegoś starego wyjadacza i znawcy tematu.

H.

• 4 / / 0

z czego chcesz cukiereczku oczyscic?

• 494 / 6 / 0

no myśle ze z jakis tłuszczy organicznych i jakis takich innych nie narkotycznych substancji które sa niepotrzebne ,po to by móc za jednym buchem wciagnac ich wiecej i poczuc choc lajtowy wjezdzik.
przeciez jak wygotujesz suche oktuchy z woda to na lyżce coś zostaje co sie nie rozpuściło , wiec gdyby ten roztwór wodnych alkaidów osuszyc ponownie to to co otrzymamy powinno być tym o co nam chodziło czyli znów suce alkaidy ale czy nadajace sie dalej do palenia???????
wiesz coś na ten temat??????

s

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

opium mozesz palic z folii (najlepszy sposob, mozesz wymieszac z wodka i wyllic w klieliszku, mozesz przefiltrowac i huknac IV
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata