Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 392 / 151 / 0
Byłem bardzo chory.. kaszel, katar, duszności, gorączka... lekarz przyjmuje tylko przez telefon, zalecił Thiocodin. Kupiłem 3 paczki Thiocodinu. Najpierw 150 mg (10 tabl) i czekam na efekt.. po godzinie zrobiło mi się ciepło, lekkość, czystość umysłu, relax.. było super
kolejny dzień zarzuciłem 2 paczki tj 300 mg kodeiny.. po godzinie jest super relax, zero problemów. cieszyło mnie w końcu życie, do tego kofeina i na koniec piwko. Czułem że mam na wszystko wyjebane, zacząłem myśleć :) więcej nie wezme tego, nie ciągnie mnie na szczęście, zejscie miałem słabe, lęki, niepokój, zaparia na kilka dni dupa zaszyta, przejebane. Zwykle tak jest że co leczy i inne kaleczy.
Pozdrawiam
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 74 / 6 / 0
Jak bierze się kosmiczne dawki to kaleczy. Ja brałem w syropie chyba też coś na tussi nie pamiętam czy pect czy drill ale robiło dobrze. 1/3 butelki plus 100ml wódki plus mj. A opium nie miałem okazji ale liczę, że uda się spróbować
  • 46 / 1 / 0
@szczypior_2005
Od kiedy dawki 2 paczki T przyjęte jednorazowo to dawki lecznicze?Pierwsze słyszę.
opium jako lek w użytku jest od 1800 roku,mamy 2021 ,na kaszel,katar, duszności , gorączkę jest dostępnych full innych leków,które w składzie nie mają magicznego o;))
Biorąc T ,biorąc w ilości 2 paczek na raz nie miałeś na celu złagodzenia objawów fizycznych a się zajebać,co zresztą osiągnąłeś.
Uwaga! Użytkownik SugarLady jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.