Opisy zmian psychicznych po tryptaminach.

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 47 Strona 2 z 5

Czy tryptaminy pozytywnie wpłynęły na Twoje życie ?

38%
Tak
145
6%
Nie
24
15%
Tak.. i nie
58
24%
Jeszcze nie próbowałem
93
16%
Sprawdzam wyniki
60

Liczba głosów: 380

rrd

Rejestracja: 2009
  • 859 / 42 / 0

A ja stałem się mniej społeczny, zacząłem dużo więcej krytykować, pokazywać ludziom, że robią źle, ale jednocześnie samemu daję dobry przykład. Przestałem rozmawiać z ludźmi bo trochę nie mam o czym, przestały interesować mnie puste rozmowy w stylu 'co tam' i 'ale sie naebaem', wolę poczytać książkę w autobusie. Mam na pewno większą empatię, jestem czulszy, bardziej szanuję przyrodę, zwierzęta, stałem się bardziej ekologiczny. Zmieniły też dużo naturalnie jeśli chodzi o samoświadomość, zaglądanie do swoich lęków, nurkowanie w świadomości ;)

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 16 / 0

Pierwsze doświadczenia z tryptaminami pokazały mi, że nie wszystko wygląda tak jak ja to widzę. Wiele przemyśleń i nieco zmian sukcesywnie wprowadzanych w życie. Im więcej psychodelików jadłem tym mocniejsze efekty czułem (te długofalowe). Ostatnio jednak stało się coś co mnie wyjątkowo zaskoczyło i zaskakuje nadal.
Po wielkanocnym kardio-tripie na DMT zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego. DMT w czasie doświadczenia nie wpłynęło mi zbytnio na psychikę, poza początkowym strachem o życie.

Dzień po jednak zacząłem czuć się dziwnie. Uczucie jakby jakiś psychodelik siadł mi na łeb. Nie było to uciążliwe, neutralne raczej. Wszystko wydawało się inne chociaż nie bardzo wiedziałem dlaczego i co tak właściwie się stało. Przeszło to po 2 tygodniach. Po prostu obudziłem się i poczułem się tak jak kiedyś. No może prawie. Okazało się w ciągu tego dnia, że całkowicie zmieniłem swój stosunek do otoczenia. Inne podejście do życia na wielu płaszczyznach. Delikatna zmiana gustu musycznego. Nawet jeść zacząłem zupełnie inaczej. Sam siebie zaskakuję do tej pory. Piłem spore ilości kawy (pozdro Retard %-D ), nie piję jej teraz prawie wcale. Sfera emocjonalna zmieniła się w ogromnym stopniu. Stałem się chłodniejszy z zewnątrz, jednakże wewnątrz dzieje się dużo więcej. Ciężko o tym pisać bo sam nie do końca to rozumiem. W krótkim czasie stałem się zupełnie innym człowiekiem, co nie każdemu z mojego kręgu odpowiada, jednakże ja czuję się lepszym człowiekiem niż przedtem.

W czasie tego okresu pojawiły się objawy sugerujące wystąpienie poważnego problemu zdrowotnego, jednakże badania wykazały, że wszystko jest w porządku. Myślałem przez pewien czas, że może to było przyczyną i podświadomie czułem, że coś może się stać niedobrego. Po diagnostyce, gdy już wiedziałem, że jest ok zmiany nadal narastały.
Co najlepsze nawet ćpać mi się odechciało %-D

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Olsztyn: trzech nastolatków odpowie za marihuanę i dodatkowo za zrobienie bongo z butelki

Zwracamy uwagę na osobliwość w postaci wykopania rzadko przywoływanego przepisu karnego, co można uznać za niepokojący sygnał.

rrd

Rejestracja: 2009
  • 859 / 42 / 0

To samo, kiedyś lubiłem sobie zarzucić kodeinę czy tramal jak miałem dużo czasu, a teraz wolę tego nie robić. Od 1 stycznia ani razu nie używałem stymulantów i nie będę już nigdy używał. Za to na psychodeliki mam ciągle ochotę, coraz większą co mnie irytuje trochę, bo ile można ćpać? ;)
Rejestracja: 2010
  • 53 / / 0

Ja nawet zielsko przestałem palić (tzn palę, ale rzadko), a po LSD dawno temu kompletnie przestałem używać alkoholi - to na plus
Rejestracja: 2010
  • 226 / 11 / 0

Ja zacząłem cenić sobie porządek i nie doprowadzam swojego pokoju do tego by był w nim bałagan, nawet jak do kogoś przyjdę to nie jest problemem posprzątać to czy tamto ;)

No i plus brak potrzeby używania alkoholu, j.w. ;)
Rejestracja: 2010
  • 3830 / 148 / 13

U mnie jakoś powinowactwo do dragów (które z resztą nigdy zbyt wielkie nie było - wolałem innym serwować raczej i siedząc z nimi trzeźwo mieć dobry fun(ale nie polewę z nich!)), znikło zupełnie po użyciu DMT ;D od tamtego czasu mam stypendium na polibudzie, wcale dużo nie siedząc przy nauce, raczej korzystając z życia studenckiego ile się da :P - Psychodeliki naprawdę nastawiają człowieka na prawidłowe tory pod warunkiem, że twoje życie jest w miarę poukładane (psychodelik pokazuje ewentualne zagrożenia, czy początki jakiejś nieprawidłowości w życiu, które jeszcze się nie rozwinęły zbytnio i można to skorygować) - taka moja opinia....
Rejestracja: 2009
  • 5025 / 211 / 8

Czuję się lepiej. Permanentnie. Nauczyły mnie analizować świat dokładniej, pokazały nowe perspektywy, a także wskazały kierunek mojemu życiu. Coś, co najbardziej mi się przydało, to fakt, iż teraz moje porażki przekształcają się w motywację, a nie agresję, czy też smutek.
Rejestracja: 2008
  • 729 / 4 / 0

A ja się czuję po prostu zajebiście. Nigdy nie miałem tak, że usiadłem na ławce tylko po to, by posiedzieć, nie stawałem nad jeziorem by oglądać fale, nie lubiłem chodzić po mieście, a teraz po prostu uwielbiam. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, zniknęła mi swoista fobia społeczna, czuję się pieniężnie, siadam w środku pola i uśmiecham się do przechodzących ludzi (taka ścieżka jest przez pole w jednym miejscu), no po prostu cud miód i orzeszki. Naprawdę się nie spodziewałem tego. Czuję się dobrze sam ze sobą, przestałem się "podporządkowywać", udawać, no i teraz jakoś taki bardziej otwarty jestem. Jak zagaduję do kogoś i powiedzmy rozmowa się nie klei, to nie - tak jak kiedyś - panikuję i nie wiem co powiedzieć, tylko mówię wprost "no, nie klei się rozmowa za bardzo", rozumiecie, takie mówienie wprost o co chodzi, co myślę, jak postrzegam.

Do tego niezłą fazę będę miał w najbliższy weekend, bo namówiłem naziola na hometa XDDDDDDdDDDDDdddddddddd CIekawi mnie, jak na niego zadziała. Tylko nie wiem jeszcze co mu dać, hometa czy acodmt, ale chyba hometa bo jest wizualny a ludziom, szczególnie początkującym, się to podoba bardzo.
Rejestracja: 2010
  • 2338 / 2 / 0

Identycznie jak przedmówca. Świat jest ładniejszy. Lepiej się dogaduje z ludźmi. Mam dystans do siebie i innych. Nie przejmuję się za bardzo niepowodzeniami, ale za to cieszę się z błahostek.
Rejestracja: 2011
  • 750 / 56 / 0

Na mnie głównie wpłynęło 4-AcO-DMT. Pierwsze kilka tripów powoli mnie zmieniało, ale dopiero sesja autoterapii na 50mg mnie całkowicie odmieniło.

Podczas tripa puściłem sobie wolną muzykę(Vibrasphere), która wprowadziła mnie w stan totalnej depresji. Nagrałem jakieś 1,5h wypowiedź, w której wyrzucam z siebie wszystkie problemy. Wystarczyło zmienić muzykę i znów byłem szczęśliwy.

Od tego czasu jestem bardzo szczęśliwy, lepiej dogaduje się z ludźmi i mam luźniejsze podejście do życia, większy dystans. Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki temu tripowi bardzo pokochałem swoje życie.
Posty: 47 Strona 2 z 5
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 636 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości