Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 310 • Strona 4 z 31
  • 2451 / 80 / 0
Ma ktoś info ile czasu utrzymuje sie działanie tego leku ? bo jebłem wczoraj 200mg i nie wiem czy teraz nie tłumi mi euforii ? (ktoś pisał że znosi działanie euforyczne MDMA)
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 338 / 1 / 0
T1/2 to 11 godzin. 200 mg to sporo (jeśli to było w jednej dawce) i w związku z tym może tłumić euforie. Nie warto moim zdaniem tego brać, naprawdę mało ciekawa substancja. Pomimo przeznaczenia w usypianiu nie pomagało mi to wogóle.
  • 2451 / 80 / 0
No musiało stłumić bo probowałem jeszcze kilku innych rc jakie mam pod ręką i nic nie zadziałało :( eh , ja wiem ale chciałem sie tym wczoraj uśpić i o dziwo tutaj działa dobrze zmuliło mnie strasznie , tylko ze do 16 dzisiaj spałem :nuts:

Tak te 200mg było w jednej dawce , potem jeszcze chyba 50`tke dojadłem ^_^
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2011 przez Modyfikowany Bigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1587 / 8 / 0
Szkoda, że mało kto tu docenia pramolan... Jego główną zaletą jest właśnie to, iż jest on agonista receptora sigma. Ale widać to tylko wtedy, gdy weźmie się go razem z psychodelikami.
http://neurogroove.info/trip/sigma-morz ... objawienie - z reszta opisałam wszystko tutaj. Myślę, że to właśnie dzięki pramolanowi tak mała dawka 2C-P porobiła mnie tak mocno i mistycznie, sam zjazd z DXM chyba byłby zbyt słaby...
  • 2451 / 80 / 0
O kurwa to dobrze że wczoraj nie próbowałem sie tym uśpić po 25C-NBOMe %-D
Ale do usypiania to jest świetne - a ja chciałem to wywalić :nuts:
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 679 / / 0
co się stanie jeśli jebne w siebie 50-100mg pramolanu na zejsciu hometa? coś może mi się stać?
  • 1587 / 8 / 0
Takie małe dawki to możesz sobie spokojnie brać, może uda Ci się mieć sigmę :D
  • 634 / 3 / 0
Mam tego 3 paki po 50mg/tab, dostalem od psychiatry na bezsennosc po SSRI. Raz wzialem przed spaniem i faktycznie zasnalem szybko, ale sen byl dziwny (moze nie tyle plytki co jakis inny, ciezko mi to opisac) a rano wstalem chyba bardziej zmeczony niz kladac sie spac. Niby mam to brac codziennie, ale wole juz przemeczyc sie pare razy w w miesiacu niz codziennie lykac jakies zamulajace i oglupiajace prochy, zwlaszcza ze sytuacja ze snem mi sie prawie calkiem unormowala.
Uwaga! Użytkownik NeverRewarded nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 187 / 1 / 0
Opipramol zażywany terapeutycznie, wg zaleceń z ulotki, w moim przypadku nie działał w ogóle. Większa ilość (250 mg) zawsze powodowała silną antyhistaminową senność nie do opanowania, spotęgowaną w przypadku połączenia z alkoholem.
  • 761 / 11 / 0
Kwestia jest taka, że jestem przeziębiony, więc po wzięciu aspiryny, ibuprofenu z pseuodefedryną i trzech rutinoscorbinów wziąłem jeden (nawet nie wiem 25 czy 50, ale zielony) pramolan by zasnąć, a tu dzwoni Dzielnicowy i mówi, że do mnie jedzie z jakimiś ketonami (pentedron, 3,4 DMMC), chyba to nie spowoduje, że faza będzie gorsza, jak myślicie? Jak wypiję alko, to może być licho, co? Dodam, że wziąłem z godzinę temu i nic nie czuję... chociaż mam wrażenie, że nastrój mi się poprawił (ale to raczej na myśl o rychłym naćpaniu się)...
We are all singing, all dancing crap of the world.
ODPOWIEDZ
Posty: 310 • Strona 4 z 31
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.