Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 310 • Strona 30 z 31
  • 844 / 155 / 0
@5matrix ja brałem kiedyś opipromol jak wchodziłem na duloksetyne.Lżej było wejść ale i po 3 czy 4 tyg czuć było wpływ na nastrój,takie coś czuć jeszcze przy fluwoksaminie tylko silniej.Odstawiłem jak dobrze wtedy pamiętam chyba na wzrost wagi(zatrzymanie wody).
  • 856 / 138 / 0
Ano właśnie, fluwoksamina i opipramol działają na receptory opioidowe, na fluwoksaminie czułem się genialnie, najlepiej z wszystkich SSRI/SNRI, możliwe że branie obu tych leków dałoby fajny efekt.
  • 844 / 155 / 0
@zburzony nie pamiętam ktoś na forum wypowiadał się że łączy moklo z opipramolem w temacie z fluwoksamina nwm czy nie germański oprawca czy jakoś tak .Pisał że było za mocno ale on bodajże 300 fluwoksamina i sporo tego drugiego
  • 856 / 138 / 0
No na pewno jest jakaś synergia między lekami działającymi na receptory sigma. Właściwie to jestem pewien że opipramol to całkiem dobry lek, tylko nie dla weteranów i lekomanów jak ja którzy biorą po 6 leków. Wtedy opi się po prostu przez to nie przebije. Na przykład ja dołożyłem go przez działanie przeciwlękowe, ale właściwie nie wiem na chuj skoro praktycznie lęku nie czuję już dzięki na przykład wenlafaksynie czy innym combo 3 antydepów. Fakt, trochę liczyłem na podkręcenie działania przeciwdepresyjnego ale chyba ten subtelny wpływ na receptory opioidowe też się zgubi w całej tej serotoninie i noradrenalinie. A co do fluwoksaminy, przez jakiś czas czułem się tak zajebiście że aż nie wierzyłem że tak się da dzięki jakiemukolwiek lekowi, po prostu szedłem ulicą, gęba sama się cieszy, wszystko mam w piździe, coś sobie nucę pod nosem. Teraz bym ją znowu brał ale nie robię tego tylko dlatego że niestety akurat fluwoksamina ma bardzo dużo interakcji z innymi lekami, musiałbym większość odstawić i tu wychodzi jebana lekomania, przywykłem do kilku SSRI SNRI na raz i ogólnie kombinowania z lekami, nowymi combo itd. A szkoda, może kiedyś tym jebnę i chociaż jeszcze parę miesięcy pobędę szczęśliwy na samej fluwo ;)
  • 287 / 139 / 0
Dzięki za odpowiedzi. Na pewno się na ten Pramolan skuszę.
Poczytałem również o tej fluwoksaminie i ze względu na SIGME chce ją dostać w zamian za 120mg duloksetyny.
Szkopuł taki, że nie ma jej w Polsce w aptekach...
  • 856 / 138 / 0
@5matrix fluwoksamina razem z wenlafaksyną zwłaszcza to kiepski pomysł, to jest nawet napisane w ulotce fluwoksaminy, obczaj sobie. Jak pisałem, ona ma w chuj interakcji i z tyloma lekami które bierzesz to może być nawet niebezpieczne, bez kitu.
  • 287 / 139 / 0
@zburzony wenle odstawiam na rzecz OPIPRAMOL-u.
Wyślę Ci zaraz wiadomość na PW.
  • 844 / 155 / 0
@zburzony dla mnie fluwoksamina bije na łeb paroksetyne jeżeli chodzi o lęki.U mnie niestety była potworna sedacja ,senność na 150mg a że fluwo zwiększa stężenie mirty kilku krotnie to dodałem 1/4 TAB 7,5mg i latałem od rana jak dzik.Niestety ale tycie od tego mixu skreśla go dla mnie a napraw można na tym zestawie zapomnieć o chorobie.Ciebie znowu pobudza fluwoksamina,ja próbowałem max dawki 200mg i już po paru dniach silne mdłości jakby tej sero było za dużo.
  • 531 / 109 / 0
Zbyt mocne działanie na sigmę może indukować psychozy więc fluwo + opipramol bym zaczynał od najniższych dawek jeśli jest to konieczne.
Można też przyjrzeć się miksowi DXM + opipramol + bupropion ale tutaj może różnie działać na różne osoby takie połączenie.
  • 856 / 138 / 0
Niedawno zacząłem znowu brać fluwoksaminę, na razie tylko 75 mg, a teraz postanowiłem dołożyć opipramol skoro oba działają na receptory sigma. No i wszystko fajnie, gdyby nie to że biorąc konkretna już dawkę opipramolu, 3 x 150 mg, wpierdalam 9 tabsów dziennie, czyli paczka 90 tabletek starcza na 10 dni! Obłęd kurwa, a 40 zł trzeba za taką pakę dać. To nie byłoby aż tak przejebane dla mnie gdybym nie brał już innych leków, których ogarnięcie i zakup w ciul mnie kosztuje. Także dam sobie spokój z takimi dawkami, będę brał jak w ulotce napisane albo minimalnie więcej, 1-1-2 albo 2-2-1. Pojebane jest to że tak stary lek musi tyle kosztować w przeliczeniu na ilość jaką należy brać, gdyby robili tabletki 100 mg to też nic by się nie stało.
ODPOWIEDZ
Posty: 310 • Strona 30 z 31
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.