Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 317 • Strona 27 z 32
  • 913 / 164 / 0
@ludekOgrodek lekarz zazwyczaj pierwsze dawki każe stosować wieczorem bo lek może mulić na sen.Ogolnie spoko lek,fajnie dodać jak się jakieś SSRI/snri ładuje bo czuć ten agonizm receptorów sigma,jakoś tak wszystko się prostsze i fajniejsze wydaje
  • 37 / 3 / 0
Lekarz właśnie przypisał mi samą pregabaline i opipramol zamiast escitalopramu, jakieś propozycje co ładnie się komponuje z opipramolem?

Scalono — CATCHaFALL

Jak łączy się opipramol z THC? Właśnie zjarałem 2 lufy z moonrockiem a za pare godzin trzeba dupnąć opipramol, zastanawiam się czy nic nie zaszkodzi terapii jak i nie wytworzy jakichś pojebanych efektów ubocznych.
  • 913 / 164 / 0
@ludekOgrodek to zależy czy zioło ogólnie na Ciebie działa shizogennie czy nie.Najlepiej w pierwszych tygodniach gdy lek się ładuje nie palić wcale.Na co wgl się leczysz,jakie zaburzenia?
  • 37 / 3 / 0
@tajemniczy25 nie, nie działa na mnie schizogennie, wiem że nie powinienem palić w pierwszych tygodniach (szczególnie że to mój trzeci dzień), ale no współlokator wpadł z moonrockiem :D, a na co się leczę to zagmatwana sprawa :P
  • 37 / 3 / 0
Jak najlepiej opisalibyście opis działania opipramolu nas was przez pierwsze dni? Ja już pięć dni jem i jedyne czego się obawiam to że ten efekt jebnie, jest na ten moment za pięknie, pomimo że znów zawalam leczenie jarając codziennie :D
  • 1376 / 83 / 2
Nie wiem coś poprawia tam sen, ale dupy nie urywa dawka 100 mg jednorazowo.
action movie:gun:
  • 54 / 6 / 0
Można to łączyć z alkoholem i stimami?
  • 913 / 164 / 0
@SilverSky7 można tylko po co?
  • 54 / 6 / 0
Nie oczekuje wzmacniania alko czy stimow tylko pytałem bardziej w kontekście tego czy nie występują jakieś "niechciane" efekty przy takim mixie.
  • 913 / 164 / 0
@SilverSky7 opipromol to głównie sigma,stać nic Ci się nie stanie.Co do alkoholu to wystąpi nadmierna sedacja
ODPOWIEDZ
Posty: 317 • Strona 27 z 32
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.