Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 281 • Strona 25 z 29
  • 1255 / 70 / 1
@meozoiks A bez piwa?
action movie:gun:
  • 2 / / 0
Wie ktoś czy pramolan będzie powodował jakieś nieprzyjemne jazdy po ziole? Z SSRI bardzo dobrze mi sie komponuje, a ostatnio dostałem do SSRI dodatkowo pramolan i chcę wiedzieć, czy lepiej odpuścić sobie jaranie dopóki będę go zażywał czy nie ma takiej potrzeby.
  • 1463 / 918 / 7
@ChudyRudy nie, nie powinien, o ile zioło samo w sobie nie działa na Ciebie schizogennie.
  • 8 / / 6
Dla mnie fajna substancja. Jem regularnie rano i wieczorem 50mg od 3 tygodni. Zdecydowanie pomógł mi na fizyczne objawy nerwicy (kołatanie serca, spłycenie oddechu) i w mniejszym stopniu na psychiczne. Jedyny minus: przez pierwszych kilka dni brania początku lekko ogłupiał.

Scalono — CATCHaFALL

Zamierzam przestac przyjmowac opiramol po 2 miesiącach, więc mam pytanie - jak z odstawieniem? Poza efektem odbicia jakieś negatywne efekty mają prawo wystąpić?
  • 3 / / 0
@stuk u mnie zerowe działanie ale słyszałem ze na niektórych działa
  • 495 / 132 / 0
@pierdypl po 2 miesiącach? tak szybko? to sugestia lekarza czy sam tak postanowiłeś?

to był mój pierwszy antydep w życiu, miałem lękówkę wtedy, no i nie zdziałał nic, podobnie jak u kolegi wyżej. ale wiadomo, z antydepami to jednak trochę loteria - nie odważę się powiedzieć, że to słaby lek, skoro na niektórych działa (chociaż pod względem "mocy" działania faktycznie należy do słabszych, w porównaniu choćby do masakrującej klomipraminy)
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 12 / 2 / 0
Jest sens stosowania Opipramolu doraźnie na ataki paniki i podobne? Dostałem od psychiatry dosyć dawno i jedyne co zauważyłem to wzrost temperatury ciała więc się przerzuciłem na co innego lae zastanawia mnie myśl nad powrotem.
Tak.
  • 100 / 14 / 2
doraźnie daje radę, tylko musisz się liczyć z tym, że im rzadziej go bierzesz , tym bardziej ogłupia/ powoduje problemy z pamięcią krótkotrwałą/ zwiększa apetyt
czyli po prostu skutki uboczne bardziej czuć niż jakbyś go brał codziennie
Wyślij mi PMkę, a wyjawię Ci, kogo najlepiej unikać : )
  • 12 / 2 / 0
@trupiwrak no właśnie problem z tym, że mnie nawet nie ogłupiał ani nic przy braniu dwóch tabsów XD tylko mi temperatura ciała wzrastała bez nawet zmiany w ciśnieniu itp. Zastanawia mnie głównie czy z czasem może by zaczął działać, jakby za którymś razem rzeczywiście wykonał dobrą robotę.
Tak.
  • 30 / 1 / 0
czy ja poczuje dzialanie tego leku kiedy biore klon i trazodon? chcialbym zrobic sobie przerwe od tych dwoch i szukam jakiegos usypiacza, no i 1 proba kontaktu z lekarzem mowiac ze nie moge spac dostalem twn Pramolan. (tak naprawde moge spac, ale sie wspomagam innymi rzeczami.)
sippymane, dobulecup, klony&gibony B)
__________________
polymerase szcur, rat alert :pacman:
ODPOWIEDZ
Posty: 281 • Strona 25 z 29
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.