Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 282 • Strona 24 z 29
  • 3 / 1 / 0
Sympramol to najlepszy lek jaki brałem. Po miesiącu pokazuje swoje działanie. Niestety w pewnym momencie jak na bordera przystało stwierdziłem, że już nie potrzebuje leków i odstawiłem.... i to był błąd. Od tamtego czasu próbowałem 2 razy brać opipramol i niestety już nie działał tak jak wcześniej. Podczas brania sympramolu miałem taki stan jak po ziole kiedy zaczynasz głęboko myśleć o pewnych rzeczach i dochodzisz do zajebistych wniosków
Uwaga! Użytkownik Darkspace nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 868 / 193 / 0
Odstawiałem ostatnio Bromazepam, fakt że brany tylko przez miesiąc, więc o jakimś strasznym zjeździe nie było mowy, ale jakieś lęki wylazły ze mnie. Jedyny lek jaki miałem pod ręką to był opipramol. Stosowałem go rano i wieczorem .Fakt że pierwsze spotkanie z tym lekiem zostawiło niesmak w postaci zamulenia, senności, i spadku inteligencji. Wszystko to szybko minęło , łącznie z jego lekkim działaniem nasennym. Wszystkie negatywne skutki krótkiego ciągu na bromazepamie minęły i myślę że opipramol bardzo w tym pomógł.
Przy braniu tego leku zauważyłem ( zresztą sporo osób przede mną też) że miałem bardzo realistyczne sny, sny które były rzeczywiste i bardzo wyraźne. Do tego zawsze po przebudzeniu pamiętałem każdy ich szczegół, jakbym przeżył to w realu. Zastanawiam się czy to wpływ na ten receptor sigma czy coś innego w tym leku tak działa. Zazwyczaj nie pamiętam snów, a po tym leku zasypiając wchodziłem prawie w inny wymiar. Ciekawe doświadczenie. Czy na kogoś pramolan też tak działa ?
  • 56 / 7 / 0
@junkiexl U mnie opipramol też powoduje jakieś takie przerażająco żywe, szczegółowe i barwne sny, ale nie koszmary, choć te sny wydawały mi się przez jakiś czas jakieś takie troszkę wnerwiające i niepokojące. Ale zdarzały mi się tylko wtedy, kiedy po przebudzeniu wcześnie rano znowu zapadałem na kilka godzin snu. Nie zdarzały mi się w trakcie zwykłego snu. Czym to jest dokładnie spowodowane, nie wiem.

Ja mam jednak taki problem z opipramolem, że biorę od 2 tygodni 150mg opipramolu - 50mg rano i 100mg wieczorem. Ma on mi pomóc na maksimum 2 miesiące w walce z depresją i lękami do czasu rozkręcenia się Ketrelu 400mg. Nic oprócz Ketrelu i opipramolu z psychotropów nie biorę. Jednak zauważam, że strasznie wracają mi ostatnio natrętne myśli dotyczące okropnych stresów z przeszłości i myśli samobójcze, na które jestem bardzo podatny. Też nie wolno mi podawać typowych antydepresantów typu SSRI/SNRI itd. bo po nich zamiast poprawy miałem jeszcze większe schizy i histerie. Uznano, że jak już to tylko neuroleptyki albo stabilizatory przy moich bardzo silnych lękach i natarczywych myślach. I tak się zastanawiam, na ile ten opipramol mi czegoś nie zaczyna zaburzać. Przecież to bardzo słaby lek, działa głównie jedynie uspokajająco. Podaje się go nawet małym dzieciom chodzącym do szkoły, a skoro tak, to nie powinien powodować takich problemów z myśleniem itp. Może Ketrel się jeszcze całkowicie nie rozkręcił, a biorę go od początku stycznia. Bo też słyszałem, że ten opipramol trzeba jakiś czas brać (co najmniej 2 tygodnie, a najlepiej to 1-2 miesiące), bo jak się go nagle odstawi przy braniu większej dawki, to może być jeszcze gorzej... Jest to antydepresant i anksjolityk o opóźnionym działaniu.
  • 1450 / 159 / 0
warte to coś doraźnie? wpadła mi paczka i się zastanawiam czy to warte w ogole czegoś
Uwaga! Użytkownik no1special nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 56 / 7 / 0
Doraźnie bym tego nie brał. Ja działanie opipramolu zacząłem odczuwać dopiero po około miesiącu regularnego brania w dawce 150mg dziennie. Czuję to jego działanie na receptory sigma, bo czuję poprawę funkcji poznawczych i nastrój jest lepszy.

Doraźnie ten opipramol, to co najwyżej spowoduje taką leciutką antyhistaminową zamułkę. Z doraźnych zdecydowanie polecam hydroksyzynę 25mg, na mnie działa rewelacyjnie, nie uzależnia tak jak benzodiazepiny, które powodują swego rodzaju "alzheimera". hydroksyzyna jest wg mnie dużo mocniejsza doraźnie niż opipramol, bo faktycznie uspokaja i nie hamuje funkcji korowych.
  • 572 / 94 / 0
Można to łączyć z fluwoksamina?Będzie jakaś synergia (sigma)?
  • 7 / 1 / 0
Wie ktoś jak wygląda temat łączenia opipramolu z mm? Na necie tylko jest napisane, że będzie się bardzo chorym po tym, ale w sumie interesuje mnie dlaczego, i co konkretnie się dzieje xD
  • 1257 / 72 / 1
Da radę doraźnie na sen?
action movie:gun:
  • 2200 / 346 / 0
Up
Tak.
17 marca 2022tajemniczy25 pisze:
Można to łączyć z fluwoksamina?Będzie jakaś synergia (sigma)?
Będzie na pewno, ale korba bywa ciężka, obczaj wątek na temat fluwoksaminiy.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 3 / / 0
@stuk
Jak wypijesz do tego 2 piwka to zwala z nóg konkretnie
ODPOWIEDZ
Posty: 282 • Strona 24 z 29
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.