Opioidy: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 294 Strona 28 z 30
Rejestracja: 2017
 • 70 / 14 / 0

Ostatnio zarzuciłem jakos 200mg kody +200 wódy + browarek (złoto kuflowe mocne 7,2%) wszystko przez jakies 10 minut. Było całkiem spoko kodeinowe zlewanie wszystkich problemów, euforia + trochę odpierdalalem, no generalnie było spoko, ale po jakimś czasie takie gastro mnie złapało że leżałem skulony w najbliższej pizzeri, do której dałem radę dojść. Zazwyczaj do kody wlatują same browarki i jest spokojniej + nie ma gastro. No podsumowując nie polecam wódy do kody, gastro było straszne.
Rejestracja: 2011
 • 7657 / 800 / 0

Ja w ogóle nie polecam do kodeiny alkoholu, ponieważ organy dostają po dupie od mixu z sulfo albo paracetamolem no i do tego alkohol zbija euforie po kodzie, faza jest taka ``brudniejsza``.Najlepiej jak ktoś chce miksować kodę z czymś to benzo, ale wyłącznie jak koda schodzi - tylko żeby podbić sedacje.Na peaku kody typowa euforia dla opio, głównie przejdzie w senność i mocna sedacje.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Diler dopalaczy sam przez nie trafił do szpitala. Czego go to nauczyło?

To było prawdziwe śmiertelne żniwo. Latem 2018 roku w ciągu kilku dni po zażyciu dopalaczy zmarło 10 osób w Łodzi i Bełchatowie. Przed łódzkim sądem zaczął się proces czterech dilerów, którzy są oskarżeni o wprowadzanie śmiercionośnych substancji na rynek.
Rejestracja: 2016
 • 904 / 129 / 0

Miks zopiklon (nie zolpidem!!!) 7,5mg w tabletce p.o. + morfina iv to dobre połączenie? Jakie proporcje zachować, przykładowo dla laika, i dla kogoś kto np. wali 150mg/200mg mai iv/dzien. Mogę do tego dorzucić odpowiednią ilość klona. Albo podzielić tabsę i potem (po jakim czasie minimum?) dorzucać?
Czy są szczególne przeciwskazania, kiedy nie należy tego brać (np. leki SNRI, kwas walproinowy, dulokestyna, czasem kwetiapina)?
Zależy mi na noddach, ale nie wiem czy to dobre kminienie i czekam na odpowiedź kogoś doświadczonego (autopsja) bądź mądrego.
@DexPL ?

PS Jestem trochę zdziwiona, że zero info na forum na temat tego miksu.
Rejestracja: 2018
 • 2869 / 1172 / 1

bo ten miks to dla 90% ludzi instant spanie z dużą dozą szansy na przypał... Oczywiście jak ktoś codziennie wali Z-drugs to jedna tabsa za mało. Ale dla laika taki miks to zły miks (chyba że chcesz pospać 10h bez żadnych złych snów itd)
Rejestracja: 2018
 • 84 / 4 / 0

ogólnie odkryłem trick jak ośmieszyć wszystkich vendorów morfiny i zaciekawić użytkowników którzy są ze społeczności keton i społeczności opio

Wystarczy skonsumować sporą ilośc 4cmc/3mmc (lub coś jeszcze innego w tym guście) i polecieć z 6h żeby organizm się zmęczył wystarczająco, a jak nadejdzie odpowiedni moment gdy kolejna dorzutka już prawie nic nie wnosi, wtedy już można wyjebac zwije do kosza i dipa(o ile jest pusty)

I po jakichś 30min jak faza ketonowa zaczyna ustępować to czekamy jeszcze z 5-10min - można przechylic piwo w międzyczasie

Teraz wystarczy wziąć mniej więcej 100mg hydroksyzyny, potem weed, i zjarac się tak żeby faza z trawy przebiła mocno faze ketonów, papieros potem to dobra opcja bo mi zawsze po papierosie trochę wzmacnia się stan zjarania

W tym momencie już czuć lekko działanie niemal identyczne jak opio, ale to dopiero początek bo teraz zaczyna działać hydro czyli wisienka na torcie - hydro zaczyna działać i zaczyna się grzanie i błogostan prawie identyczny jak po majce (do tego stopnia ze jeszcze 15 min przed pisaniem tego posta zastanawiałem się czy jakiejś kody dziś nie brałem)

To wszystko z autopsji i nie jest to przypadek bo mam tak już 3 raz dokładnie po tym mixie w tej kolejności, zajebiscie ale drożej

mam teraz opio stan dorównujący prawdziwej majce (p.o) w 85%, no ogólnie śmiało można powiedzieć ze ten mix daje mi uczucie jakbym zjadł 100mg majki i to juz trzeci raz

Wiadomo ze to zależy od wielu czynników ale ktoś znudzony moze sobie sprawdzić czy tez nie odblokował przypadkiem umiejętności wchodzenia w opiostan bez opio

Post przeniesiony do działu o mixach. taurinnn
Rejestracja: 2015
 • 44 / 1 / 0

Czy DHC i mst będzie bezpiecznym miksem ? 300 mg DHC p.o + 30mg mst per nasum. Po 600mg DHC mam dobrze ale wale to od czasu do czasu, tak to ciąg kodeinowy po 200/300mg. Czy zajdzie jakaś synergia w depresji oddechowej ?

dodam że koło 14 wziałem alpre 0,5, 100ml miętowej i 60mg mst nosem xd
Rejestracja: 2018
 • 216 / 38 / 0

:strzykawka: Dla doświadczonych użytkowników: Mistrzostwo! Ok 1mg fenta + 40mg majki+ metkat z 1 paki akataru + 10 mg klorazepatu (słabszy niż rolki nie mylić z klonami) Dla bezpieczeństwa w 2 strzałach z ponad godzinnym dostępem czasu :tabletki:
Rejestracja: 2010
 • 3661 / 452 / 0

😍 Siema. Mixował ktoś MDMA z opiatami? Wiadomo, na zejscie Mki opio super sprawa, ale zgrać dwa peaki?
Nie będzie zbyt sennie?
Po opio mam raczej stymulujące działanie niż noddy.
Oczekuję euforii z kosmosu.
Solo doświadczenie dość duże z mka jaki opio( morfina,heroina .oxy
Myślałem o oxycontinie dojapnie w ilości 80mg bo on najbardziej speeduje.
Rejestracja: 2018
 • 216 / 38 / 0

Cudownie wspominam 40mg oxy iv jeszcze przy małej tolerce i połknięta 20 min wcześniej tabletka MDMA. Leżałem na łonie natury, podziwiałem niebo i drzewa przy muzyce nic więcej nie potrzebowałem ;)
Rejestracja: 2016
 • 958 / 82 / 0

Upilem się lekko i chciałem poczilowac i iść spać zarzucilem kode pogrzalo chwilę a jak wstałem zarzygalem się cały kurwa kac gigant, pierdole te wynalazki
Może to od odstawki bzd bo odstawiam to gowno I chciałem sobie ulżyć w cierpieniu.
Posty: 294 Strona 28 z 30
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1324 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości