Opioidy: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 56 / / 0

Mam 1500mg tramadolu, 600mg kodeiny (niestety thiocodin tabletki) i dużo klonów (i depakine chrono). Jak to dzisiaj połączyć żeby było bezproblemowo?

Wczorajszy mix 1000mg tramadolu i 450 mg kody oraz 4 mg klona był przyjemny tylko przeszkodziło mi trzęsienie się które pojawiło się dużoo później (zbiłem je dodatkowym 1 mg klona pod język). Akcja serca i oddech były w normie.
  • 2 / / 0

Witam, planuję sobie zrobić strzał z oksykodonem i morfiną w jednej pukawce. oksykodonu nie brałem jeszcze, nawet p.o, a co do morfiny, przy podaniu iv doszedłem do dawki 200-300 mg na strzał, ważę ok. 60 kg. Jaką dawkę oksykodonu polecacie, żeby nie przesadzić? Planowałem nie walić od razu 80 mg, tylko np 40 w połączeniu z mniejszą dawką M niż zwykle, czyli jakoś 100-200 mg zamiast tych 200-300. Rozsądne to? Doświadczenie z opio jako takie mam, bo waliłem kodę i trampka np 2 lata, obecnie już nie dotykam tych substancji, ale jakaś tam tolerancja powinna być, tak myślę. Podzieli się opinią ktoś z doświadczeniem w mixowaniu oksy i M w ten sposób?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Leki przeciwbólowe na receptę? Resort zdrowia nie wyklucza zmiany przepisów

Na wprowadzenie recept na leki przeciwbólowe i na przeziębienie może zdecydować się Ministerstwo Zdrowia. Chodzi ponoć o "ochronę osób nadużywających leki o działaniu uzależniającym".
  • 5744 / 453 / 0

Znany i lubiany miks czyli opio + benzo.Idealna synergia.
Użytkownik zbanowany
  • 1233 / 26 / 0

Wziałem 225mg Tramalu I za dwie godzine podbije 150mg kody. Zobaczymy jak będzie.

Próbowałem tego inny raz kiedyś z podobną lub większą dawką Tramalu I z 300mg kody ale skończyło się rzyganiem : / Za to wiem że działa

Szczerze, po dwudziestu minutach od zarzucenia wydawało mi się, że poczułem wejście, poczułem się jakoś tak lekko I nadal się to utrzymuje (22:46). Niby na razie graniczy to z placebo ale nigdy takiego czegoś nie czułem zwłaszcza po samym tramku.

Na razie, czyli po około godzinie podbiłem 75mg tramka. Nie chce zmarnować takiej okazji
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata