Opioidy: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 284 Strona 26 z 29
Rejestracja: 2011
 • 7235 / 746 / 0

Co sadzicie o miksie 150 mg kodeiny + 6 mg bromazepamu ?
Tolerancja na opio zerowa, na benzo już trochę wyższa, ale nie jakaś wyjebana w kosmos.
Rejestracja: 2015
 • 10 / / 0

Miksował ktoś PST z kodą? Opcja na sobotę 450mg kody (2x antek, 1x thio), mj tak ze dwa baty myślę, zastanawiam się jeszcze nad PST bo mam dostęp do średniej jakości maczku w ilości jakieś 500g... (tolera zerowa) Na koniec zupa chmielowa x2 na dobry sen. Może ktoś coś podpowie... A no i czym lepiej to podbić Avio czy Apap Noc?

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

E-papierosy do badania. Czy pomoże to uniknąć zatruć?

Główny Inspektorat Sanitarny idzie na wojnę z toksycznymi dodatkami do e-papierosów. Szpitale mają raportować do GIS wszystkie powiązane przypadki zatruć.
Rejestracja: 2010
 • 3563 / 413 / 0

Łącz jak lubisz. Chcesz miec grubo czy jak ?Antyhistamina najpierw. Ja lubię euforyczne wejście kody, więc najpierw bym kode bez udziwnień sobie wrzucił, a potem by przedłużyć fazę przepłuczkę i piwo. No ale będzie problem z piciem tego piwa jak za późno wypijesz przepłuczkę.
Więc avio plus rozgryziona koda na pusty żołądek. Zapijasz malutką ilością coli. Za 20 min pijesz przepłuczkę .
Rejestracja: 2015
 • 10 / / 0

Ok... Zostane przy Avio bo po nocnym apapie miałem dziwne zaniki pamięci... Więc w weekend Avio na pusty bebech z Thio x2opk, za 20 min przepłuczka, opcjonalnie mj na dobre trawienie, jak będzie słabo to dojem jeszcze kody... Choć ostatnio sama mnie tak poskładała, że aż miło:)... Piwo zawsze wypijam dopiero jak koda słabnie, gdzieś po peaku... O dziwo sama przepłuczka mi nie przeszkadza do piwa, ale też z umiarem max 2...
Rejestracja: 2018
 • 530 / 139 / 0

Ile czasu przed opio bierzecie antyhistaminę? hydroksyzynę konkretnie. Poza niby podbijaniem fazy (na mnie nie działa) i zmniejszaniem reakcji histaminowej (działa) ma działanie przeciwwymiotne, a mnie ostatnio po opio trochę ciąga na rzyganie. I trochę nie wiem, ile przed brać, żeby to się najlepiej zgrało.
Rejestracja: 2011
 • 7235 / 746 / 0

@Survivor
hydroksyzynę najlepiej brać około 20 - 30 minut przed opio.
Rejestracja: 2014
 • 1873 / 467 / 0

Antyhistamina w moim przypadku zabijała lwią część przyjemności z wejścia i na palcach obu rąk mogę w sumie policzyć przypadki, w których okazywała się przydatna, jednak wtedy był to już mus - najczęściej po tym, jak prawidłowo podane "igiełkowe" opio (tu przoduje morfina) i łapa zamieniła się w histaminowy bąbel, nie dlatego że r-r rozlał się na skutek złego podania, a np. zaczął jakby wyciekać z żyły na odcinku kilku centymetrów pod miejscem wkłucia. Porozpieprzane mam te kable w niektórych miejscach, niestety. Wtedy łapa zamienia się w czerwoną banię i na dobrą sprawę potrzebuje ~doby, by dojść do prawie-że normy. Tych charakterystycznych, histaminowych placków, to swoją droga nie da się z niczym pomylić. Tatuaże również robią się śmiesznie wypukłe.

hydroksyzynę bierz przed, kolega wyżej dobrze radzi z czasem. Cetyryzyna też jest w porządku do tego celu, choć chyba rzadziej doświadcza się po niej dodatkowej sedacji. Inna sprawa, że mnie i hydro sedowała dobrze jedynie pierwsze kilka razy, później zachowała swoje właściwości tylko w kwestii opuchlizny/obrzęku twarzy czy innych miejsc.
Rejestracja: 2018
 • 530 / 139 / 0

Ja bardziej na mdłości chcę niż na histaminę (na to hydroksyzyna też działa, szkoda mi kasy na aviomarin, zwłaszcza hydro mam, a Aviomarinu nie). Cetyryzyny też nie mam, zresztą ona na mdłości nie działa. Btw. hydroksyzyna jest metabolizowana mn. do cetyryzyny.

Będę łykać 20-30min przed, dzięki.
Rejestracja: 2016
 • 895 / 126 / 0

^ Nie zdziw się, jeśli nie pomoże.
Ja bardzo często wymiotuję po majce i żadna antyhistamina nie pomaga, więc już odpuściłam, bo tylko zabija wejście o jakim wspomniała Jamedris.
Inaczej w ciągach, wtedy nie mdli.
Rejestracja: 2018
 • 530 / 139 / 0

Spróbować jednak nie zaszkodzi, najwyżej uznam, że nie warto. U mnie hydroksyzyna nie ma wpływu na fazę. No chyba, żeby 50mg wziąć czy inne hurtowe ilości, to by pewnie było chujowe neuroleptykopodobne zmulenie, faktycznie to profanacja psuć opio czymś takim.
Posty: 284 Strona 26 z 29
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sadworld i 5 gości