Opioidy: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1495 / 207 / 0

Czaję. Po prostu siebie bym prędzej o takie skłonności podejrzewała czy to przez życiowego pecha, czy mniejsze niż on doświadczenie w waleniu czegokolwiek jakąkolwiek drogą podania, a tu jednak mnie się nigdy to nie zdarzyło, a jemu pierwszy raz w życiu i nie przyszło mi nawet do głowy, że to mogło być to.
W każdym razie spasiba.
  • 139 / 8 / 0

Czy jeśli wybierając się do szpitala z dość głęboką raną i symulując silny ból mogę liczyć na jakąś porcję opio, którą później mógłbym podbić nieco niezadowalającą dawką kodeiny dla pełni efektów?

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Kara śmierci za przemyt fentanylu z Chin do USA

Sąd w Chinach skazał dziewięć osób za przemyt fentanylu do USA, w tym jedną na karę śmierci w zawieszeniu i dwie na dożywocie. Rozbicie szajki przedstawiono jako pierwszą taką sprawę, rozwiązaną dzięki współpracy organów ścigania z obu krajów.
  • 7241 / 729 / 0

20 października 2017acojeslimak pisze:
Czy jeśli wybierając się do szpitala z dość głęboką raną i symulując silny ból mogę liczyć na jakąś porcję opio, którą później mógłbym podbić nieco niezadowalającą dawką kodeiny dla pełni efektów?
Zabandazuja ci ta rane i tyle, opio na takie cos nie wyrwiesz.
Co innego jakby byla zlamana %-D
  • 139 / 8 / 0

No i niestety miałeś rację. Jeszcze mi idiota zalecił m.in. paracetamol w dawkach, które w połączeniu z lekami, które dostaje od rodzinnego sięgałyby 7g na dobę :nuts: Oczywiście mając informacje o wszystkich lekach, jakie przyjmuję
  • 3376 / 338 / 0

240 mg kody na zejsciu peaka z dxmu dało noddy ale takie powykrecane dxmowe D
  • 619 / 30 / 0

Koło 15 załadowało się 800mg Tramalu. O dziwko trafiłem idealnie w dawkę bo nadal jest przyjemnie. Przed chwilą poszło pierwszy raz tchio z opakowania 16 tabletek. Robi się ciepło i wszystko mam w dupie, potem zarzucę sobie parę mg alpry :-p
  • 3 / / 0

Siema :)
mam w planie w najbliższym czasie zrobić zastępujący mix:
tramadol (ok120mg) x kodeina (225mg) x prometazyna (10-20mg) x zolpidem (2,5-5mg na zejściu z peaka) x THC
wiem że wiele tych sub. nawzajem się toleruje i dobrze łączy ale czy całość będzie bezpieczna? (nie mam dużego doświadczenia z opio, jedynie sporadycznie koda albo tram)
a i czy kolejność jest git bo wiem że po zarzuceniu trampka lepiej 1h poczekać przed kodzeniem.
z góry dzięki ;)
  • 2131 / 66 / 3

Nie ma najmniejszego problemu. Najpierw wrzucasz prometazynę z Tramalem, potem po 30-60 minutach kodeinę, na peaku dopalasz i na zejście sobie wrzucasz zolpidem.
  • 1154 / 97 / 0

W jakiej kolejności i odstępach czasowych kodeina+etizolam?
  • 7241 / 729 / 0

@up
Ja bym wrzucil 10-15 minut po zjedzeniu kody.Zeby peaki sie nalozyly.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata