Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1815 • Strona 181 z 182
  • 4444 / 653 / 0
Czy naltrexon nadaje się jako ratunek po przedawkowaniu? Wyczytałem tylko, że stosuje się go przy odstawianiu opio. Jest antagonistą jak nalokson.
Nie ma jednak informacji czy powoduje skręta po podaniu gdy delikwent ma objawy przedawkowania i go ze tak pem ratuje.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 489 / 51 / 0
Też mnie ciekawi to czy wybudzenie wiąże się z odczuwaniem skręta, czy adrenalina zupełnie go wytłumia na jakiś czas.
Also also, mimo dziwnej tolerancji na opio , która powoduje że po ponad 100mg helupy w południe budzę się ze skrętem rano, ( czasem wieczorem biorę efekt ten sam) 20-25mg metadonu powoduje że czuje się doskonale, dwa razy tyle.i czuję się lepiej, ale nie daje sobie często tego zasmakować . Chujowo u mnie z , Kasą, bupra w plastrach zniknęła ten Mietek ratuje mi życie w tym miesiącu. Niby musi mi 80ml 5mg/1ml starczyć na miesiąc
  • 74 / / 0
Zauważyłam, że po narkotykach jak już zacznie działać zaczynam pociągać nosem, tak charakterystycznie, mocno i krotko wiele razy pod rzad. Czasami mam tez takie tiki że wącham swoje rece i pocieram o twarzxD co to znaczy?
  • 76 / 15 / 0
Podzieli się ktoś doświadczeniami na temat mieszania opio? Albo wskaże temat/posty gdzie bym mógł o tym poczytać? Zastanawiałem się jak wyglądałby taki miks np. tramadol+DHC. Czy byłyby jakieś dodatkowe skutki uboczne przy sporych dawkach oprócz standardowych jak przy braniu pojedynczej substancji? Czy sensownie to by się wzmacniało?
  • 358 / 42 / 0
Wzmocnienie.
Zacznij od rozsądnych dawek.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 111 / 10 / 0
Czy opioidy mają działanie antydepresyjne? Ogólnie ciężko cokolwiek o tym znaleźć, są najwyżej wzmianki o tramadolu. Daje to coś jak ktoś ma ciężką depresje?
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2519 / 331 / 0
Opioidy to depresanty zdecydowanie odradzam jak się ma depresję.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1972 / 368 / 0
co XDD
Spoiler:
widzialem nieskonczonosc
  • 2870 / 941 / 0
ja, bym powiedział, że jak najbardziej mają taki potencjał - antydepresyjny, ale to akurat stwierdzenie kontrowersyjnie, różnie ktoś to może odebrać. przykładowo - choćby i w medycynie stosowane są tylko do niwelowania silnego bólu i możliwie krótko - ze względu na b. wysoki potencjał uzależniający.

co nie zmienia, że duża część ich użytkowników, w tym także i naszego forum, bierze je właśnie, aby zabić objawy depresji - smutek, obniżenie nastroju i tym podobne. i opioidy, ze skutkiem w.w. objawy eliminują i pozwalają żyć, usuwając jednakowoż różne, przykre myśli bądź złe samopoczucie, o podłożu typowo psychicznym.
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 100 / 14 / 2
mam małą zagwostkę, nie jestem pewna czy już o tym nie wspominałam, ale wtedy dotyczyło to kodeiny

mój ukochany prawie za każdym razem czuje się słabo po opio (ostatnio po oksykodonie). przypomina to troche stan tuż przed omdleniem/ niedotlenienie mózgu. ja tak nigdy nie mam, raz mi się to tylko zdarzyło bardzo dawno temu, w wieku 16 lat nawet może jak zmieszałam małą ilosc majki i kody to zrobiło mi się słabo i omdlałam (uderzając głową w wielki szpitalny grzejnik w kiblu na oddziale dziecięcym oczywiście %-D )
Wyślij mi PMkę, a wyjawię Ci, kogo najlepiej unikać : )
ODPOWIEDZ
Posty: 1815 • Strona 181 z 182
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.