Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1815 • Strona 180 z 182
  • 408 / 49 / 0
@sayanin1 Na twoim miejscu zdecydowałbym się na zwykłą morfinę lub fenantyl. Nie bierz na raz morfiny, Tramalu ani fentanylu. Jak to wszystko połączysz to szykuje się zabójcza trójca.
Jeżeli ból jest duży to brałbym tylko morfinę.
Jeżeli ból jest bardzo duży stosowałbym fentanyl.
Oprócz tego możesz wziąć paracetamol, który jest składnikiem .
  • 197 / 24 / 0
Hej mam dość wydatków na kodę. Jest w chuj droga, choć brałem ostatnio tylko 300 mg. Teraz 3 dni jestem czysty i mam ochotę naćpać się czymś lepszym ale tańszym. Wiem że najtańsza byłaby pewnie heroina z ulicy ale nie mam dostępu i nie chce go mieć. W grę wchodzą leki z apteki co da się kupić na ogłaszamy. Zastrzyki też odpadają i fenatyl. Co będzie najtańsze ?? Krople Tramal ??? Lubie Tramal bo niweluje moje lęki i depresję. Ale może opłaca się bardziej coś innego ???

Nowy temat jest zbędny, zatem przeniesiono do odpowiedniego już istniejącego — CATCHaFALL
  • 14 / 2 / 0
@Landsberg2015 wydaje mi się że Tramal 150 SR, lub też 250.
@CATCHaFALL nie sądzę żeby był zbyteczny taki topic, na pewno wiele osób by go czytało.
  • 4444 / 654 / 0
Landsberg. Zacznij od dihydrokodeiny.
Nie wchodź na mocarze od razu
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 2 / / 0
Czy zażywanie słabych opioidów, jak DHC, w dawkach do 300mg mając COVID jest w miarę bezpieczne? Wie ktos z doświadczenia?

Przeniesiono z Sytuacji Kryzysowych do wątku ogólnego — CATCHaFALL
  • 63 / 2 / 0
Dlaczego wątek o o-dsmt jest zablokowany? Chciałem zadać kilka pytań odnośnie tej substancji gdyż jest na stanie u pewnego vendora, a jako, że nie mam teraz możliwości na załatwienie sobie Tramalu 200tek to myślałem, że będzie to dobra alternatywa.
  • 63 / 2 / 0
Jednak jest xD
  • 2870 / 941 / 0
ja - na dzień zamieszczania tego wpisu (26.10.22), nadal utrzymuję się na dawce 20 ml metadonu (0,1 %). mimo picia syropu już prawie dwóch tygodni, to taka dawka nadal mnie satysfakcjonuje w pełni, jeśli chodzi o zapewniany przez nią efekt opioidowego ciepła. tolerancja póki co nie wydaje się zbytnio iść w górę, choć niedługo pewnie już będzie odczuwalny jej wzrost. jednak nie chcę za szybko podnosić obecnej dawki i utrzymać się na niej jak najdłużej. póki nadal grzeje i czuję efekt, widocznie zmniejsza źrenice, a przede wszystkim pozwala normalnie funkcjonować bez zażywania innych środków (morfina, oksykodon, heroina), to jest dobrze.

to duża wygoda - otrzymując syrop od stałego, konkretnego doktorka, że sam mogę sobie zwiększać i w każdej chwili modyfikować dawkę i zażywać do niego co potrzebuję, a sam metadon mam zawsze do swojej, własnej dyspozycji, nie musząc dojeżdżać każdego dnia rano wypić jeden kieliszek, tak jak to byłem zmuszony czynić, będąc pacjentem bydgoskiego programu.

póki co będę obserwował, jak dalej ta moja substytucja idzie i jak wydarzy się jakaś zmiana, która będzie godna zrelacjonowania, to wtedy zamieszczę jakiś wpis. nie będę, póki co dodawał wpisów, aby opisywać każdy dzień, bo nie miałoby to większego sensu, jeśli chodzi o merytorykę. skrobnę coś, gdy podniosę dawkę i opiszę po jakim czasie musiałem ją zwiększyć.

pozdrawiam wszystkich opiatowców! %-D :extasy:
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 5 / / 0
Witam posiadam opakowanie Tilidinu z Naloxenem i moje pytanie brzmi czy idzie jakoś wyekstrahować samą Tilidine jeśli tak to jak lub czy jest sposób na wzmocnienie działania posiadam ponad 100 tabletek po 50 mg i 4 mg nalkosenu lecz jak wiadomo drugie blokuje pierwsze z góry dziękuję za pomoc
  • 56 / 14 / 0
Podejrzewam że nie jest to możliwe w warunkach nie laboratoryjnych. Po to się dodaje nalokson do tych leków aby wykluczyć użycie narkotyczne, przez podanie IV. Taka sama sytuacja ma się z lekiem Targin (oxycodon+nalokson)
Przy podaniu doustnym nalokson prawie nie zadziala, mniej niż 5% wynosi biodostępność naloksonu.
ODPOWIEDZ
Posty: 1815 • Strona 180 z 182
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.