Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1815 • Strona 179 z 182
  • 61 / 1 / 0
Siema
Potrzebuję szybkiej odpowiedzi.
Otóż sytuacja wygląda tak, że od marca podjadam sobie małe ilości kody do 350mg i nie codziennie pilnowałem tego żeby przynajmniej był stosunek 1:1 najlepiej 1:2 faza/trzeźwość.. Czasami zdążyło się polecieć bardziej ale ciachowalem to. No i przyszły święta, w domu znalazłem stare klony, które jak już rzuciłem to... Wiadomo jak to jest hajlajf death's the limit. Wróciłem do Wwa kupiłem cwiare, zajebałem się tak że mnie wyjebali z mieszkania. Później opcja to powrót do miasteczka ale najpierw trza ogarnąć kilka ruchów są 2 pestki.. No i nie chce nudzić co było dalej ale z tych 2 pierdolnalem tylko pół jednej bo mnie
Panowie z naloksonem obudzili. Pozdrawiam jak to czytają, drugą musiałem oddać. Wkurwiony myślę nie ma opcji nie pojadę do domu bez helu więc kombinerki i jest i oczywiście przyjebałem na drogę ale ostrożnie. Wszystko to oczywiście solidnie obsypane klonami(babeczka wypisała 3op2ek nie znając mnie xdd)

Ale zmierzam do rzeczy. W sobotę był grany hel ost raz nie cała cwiara , wczoraj poszła koda750 i metkat i klony, dzisiaj natomiast 2klony i metkat kilka razy przerabiany.

Pytanie jest następujące, otóż pół godziny po podaniu przepluczyn kota zaczęła mnie napierdalac gorączka, dreszcze no i wszystko wskazuje że to pirogen. Jednak czy skręt po tak grubej jeździe z helupa może może być tak silny?

Chociaż wziąłem paracetamol aspirin i w trakcie pisania tego posta dreszcze i gorączka ustępują, czyli chyba pirogen. Ale całość trwała by 2h nie cale?
W klubie tym jak w escape roomie
Im wiem więcej tym mniej mówię
  • 568 / 255 / 0
Pirogen.
Tyle trwa mniej więcej, nic ci nie będzie. A na na prawdę silnego skręta jeszcze musisz sobie trochę zarobić, wszystko przed tobą.
  • 3342 / 505 / 0
Po braniu tramca i DHC robią mi się tak suche dłonie że aż dochodzi do ran i pęknięcia skóry. Nie wiem co jest przyczyną czy jakieś organy mam chore... Tfuuu wypluć żeby nie zapeszyć...
Może to połączone jest z wywaloną histamina bo swędzi mnie a boli że rąk nie da się umyć...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- CARBON BASED LIFEFORMS -
  • 568 / 255 / 0
@polymerase
O stary, grubo.
Na pewno masz niedobory pierwiastków takich jak miedź, cynk i selen, oraz możesz zainteresować się dodatkową suplementacją biotyną.
Od zewnątrz smaruj to kremami z gliceryną, albo jest taka zajebista tłusta maść z CBD na łuszczycę od Czechów z firmy HC.
Ranki też widzę słabo się goją, wygląda na spore sputoszenie w składnikach odżywczych w organizmie.
  • 3342 / 505 / 0
@Melodyne Trochę źle opisałem, takie rany mam po np. opróżnieniu słoiczka DHC w 4 dni... (gruba przesada, ale tak mnie wciąga DHC że szok)
Bo przy zwykłym braniu tramadolu tego nie ma...

Na szczęście już prawie mam zagojone rany, aczkolwiek nie wykluczam tego co napisałaś, jak na tą chwile uzupełniam elektrolity i smaruje maścią glicerynową.
- CARBON BASED LIFEFORMS -
  • 45 / 1 / 0
Pakuje ktoś na siłce i zażywa opioidy? Ja zażywając 20 oksykodonu, albo setkę trampka zauważyłem, że prawie nic nie rośnie, przy 50 trampka progess jeszcze jako tako był, a przy 20mg oksykodonu to siła po czasie spada mocno.

Przeniesiono do wątku ogólnego opioidów, gdyż nie ma potrzeby zakładania osobnego tematu, na dosłownie kilkupostową wymianę zdań — CATCHaFALL
  • 3259 / 153 / 0
Im dłużej bierzesz opio tym mniej testosteronu
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 916 / 182 / 0
Znasz mechanizm tego zjawiska, czemu opioidy zmniejszają siema mięśni i ogólna wytrzymałość ?
  • 45 / 1 / 0
Już mam wyjebane na te opiatki z 90kg na serię zrobiło się 75 i to pięć razy w dodatku całe dnie chodzę zmęczony jakbym w kopalni kilofem napierdzielał. Pół roku ciężkiej pracy i dużej kasy na dietę uj strzelił. Ćwiczyło się na tym zajebiscie, ale co z tego jak na marne...
  • 3 / / 0
Członkowie ostatnio nieszczęśliwym trafem miał u mnie miejsce wypadek samochodowy. Od tamtego czasu przyjmuje morfinę i tramadol w plastrach. Dla złagodzenia bólu czasami też Fenantyl. O lekach psychotropowych tutaj nie wspominam bo nie o tym temat. Czy poparzenia które stopniowo ulegają poprawie i jest znacznie lepiej, czy tak mogę zrobić z lekami? Obecnie lekarz wie jaką dawkę przyjmuje i nie neguję. Meczace jest to kiedy jesteś cały czas na haju.

Przeniesiono do wątku ogólnego opioidów — CATCHaFALL
ODPOWIEDZ
Posty: 1815 • Strona 179 z 182
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.