Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1822 / 277 / 2

Zaparcia po buprze to masakra u mnie, nic tak nie cementuje dupy jak ona. Kiedyś, jak dopiero poznawałem buprę i pauzowałem z kodeiną w tamtym czasie, po chyba 5 dniach męczarni na kiblu z których nic nie wynikło, przypomniałem sobie jak sulfo z thiocodinu robi sajgon w ukł. pokarmowym, także i w jelitach, czego skutkiem jest rozmiękczony stolec na następny dzień (szczególnie jeśli nie zapijemy thiocodinu pepsi, albo to taka moja wkrętka). No i pomogło. Zawsze się dziwiłem oksymoronowi "zaparcia po kodeinie". Po czystej/tej z antidolu może i tak, ale koda z thio w połączeniu z sulfo działa dokładnie odwrotnie.

Ale oczywiście najlepsze są klasyczne tabletki na przeczyszczenie, te ziołowe otc pomagają, co prawda trzeba trochę poczekać, bo wrzuca się na wieczór i czyszczą/pobudzają jelita do pracy na następny dzień, ale dzień w te czy we wte nie ma znaczenia, skoro i tak nas zakleiło. A jaka ulga po wyjściu z kibla. Się rozpisałem o kiblowym temacie, ale pierwsze zaparcia po buprze mi szczególnie utkwiły w pamięci.

pvm

• 102 / 3 / 0

Miał ktoś lub ma tak jak ja?a mianowicie.Brałem (tramal,DHC w ciągach które odstawiłem a także:OxyContin,morfine iv.)Co jaki kiś czas wezmę DHC lub oxyContin i tu mam problem na początku czuje wyraźnie działanie ale gdy nie poprawię tabletką po południu włącza mi się niepokój,lęki,porozmawiać z kimś jest trudno ponieważ czuję się nieswojo bardzo podobne do agorafobi lub zaczynającej się odstawki po GBL.O morfinie która spróbowałem 4 razy nie wspomnę 2 godziny jazdy potem niepokój,lęki itp.itd.Do opio nie biorę żadnej antyhistaminy.I to nie jest tak że lecę w ciągu i nagle bum ale tak się dzieje gdy spróbuje po 2 miesiącach bez całkowitego kontaktu z opioidami(głownie oxy i DHC)
Ktoś mi może wytłumaczyć czemu tak mam?rozwalone receptory GABAB od giebla coś mają do tego?

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Narkotyki znalazł we własnym garażu, pozostawił je tam …syn gospodarza

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.
  • 1822 / 277 / 2

[mention]pvm[/mention] tak, to może być przyczyna zajechanych receptorów gaba, ale tak samo jak opioidy nas wyciszają, analogicznie ich brak może powodować w efekcie odbicia własnie lęk. Ja, jak mam mało towaru, to gdy się budzę rano już czuję lekki lęk, to taki jeden z pierwszych sygnałów od organizmu, że potrzebuje opio. Jeśli bez brania opio nie czujesz na codzień lęków, to jest kwestia opio, jeśli czujesz - kwestia gaba + może też opio dokłada swoje 3 grosze.

No i może masz jakieś demony w psychice.
  • 237 / 31 / 0

:hug: A może po prostu opio nie jest dla Ciebie
Spójrz na jasną stronę "zawsze warto poszukać w tej ciemnej stronie światła " Rooby Gloom parafraza

pvm

• 102 / 3 / 0

Od braku kontaktu z giebelsem biorę 180 mg baclofenu dziennie do tego klony od 7 lat.
Jak raz próbowałem się nawalić Tramalem lub po morfinie iv. (nie brane w ciągu) i zaczynało mi się robić źle w sensie niepokój itd. gdy już był nie do wytrzymania musiałem ratować się klonazolamem lub flunitrazolamem
  • 296 / 2 / 0

Odstawiłem opio jakieś dwa miesiące temu po prawie dwoch i pół roku brania (oksy/morfina/tramal/koda).

Mam taką kurwewską depresję. Jak wy sobie z tym radzicie? Poszedłem do psychiatry, przepisał mi duloksetynę. Na początku pomogło i to bardzo.

Ale teraz? Cały czas myślę nad powortoem do opio. Do tego dochodzą chroniczne bóle, których nie jestem w stanie zaleczyć NLPZ.

Podczas brania opio czułem się zajebiście. Ehh. Mam myśli i ochotę po prostu się uwolnić od tego chujowego stanu i "pójść w długą". Przygrzać i zapomnieć o bólu.

Jak z tym walczyliście po odstawieniu?
  • 17 / 8 / 0

Mi na Stanyy depresyjne pomogła farmakoterapia a mianowicie regulatory nastroju
Jakimi są leki SSRI, polecam konsultacje z psychiatrą i dobranie odpowiednich dla Ciebie antydepresantow. A jezeli nie przekonuje cię farmakoterapia i jesteś przeciwny takim lekom to zryj czekolade bo ponoc pobudza gospodarkę serotoninowa
  • 7241 / 707 / 0

21 grudnia 2018Pider pisze:
Ale teraz? Cały czas myślę nad powortoem do opio. Do tego dochodzą chroniczne bóle, których nie jestem w stanie zaleczyć NLPZ.
Możesz wrócić do opio i zażywać leczniczo.Tylko jak zapali się czerwona lampka ( zaczniesz brać dla fazy ) koniecznie odstaw.Musisz utrzymywać na granicy branie leczniczo i ćpania.
  • 1822 / 277 / 2

Bardzo szybko zacznie brać dla fazy, niestety tak to działa.
  • 295 / 13 / 0

Jak nie od razu
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata