Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1592 / 204 / 2

Zaparcia po buprze to masakra u mnie, nic tak nie cementuje dupy jak ona. Kiedyś, jak dopiero poznawałem buprę i pauzowałem z kodeiną w tamtym czasie, po chyba 5 dniach męczarni na kiblu z których nic nie wynikło, przypomniałem sobie jak sulfo z thiocodinu robi sajgon w ukł. pokarmowym, także i w jelitach, czego skutkiem jest rozmiękczony stolec na następny dzień (szczególnie jeśli nie zapijemy thiocodinu pepsi, albo to taka moja wkrętka). No i pomogło. Zawsze się dziwiłem oksymoronowi "zaparcia po kodeinie". Po czystej/tej z antidolu może i tak, ale koda z thio w połączeniu z sulfo działa dokładnie odwrotnie.

Ale oczywiście najlepsze są klasyczne tabletki na przeczyszczenie, te ziołowe otc pomagają, co prawda trzeba trochę poczekać, bo wrzuca się na wieczór i czyszczą/pobudzają jelita do pracy na następny dzień, ale dzień w te czy we wte nie ma znaczenia, skoro i tak nas zakleiło. A jaka ulga po wyjściu z kibla. Się rozpisałem o kiblowym temacie, ale pierwsze zaparcia po buprze mi szczególnie utkwiły w pamięci.

pvm

• 101 / 3 / 0

Miał ktoś lub ma tak jak ja?a mianowicie.Brałem (tramal,DHC w ciągach które odstawiłem a także:OxyContin,morfine iv.)Co jaki kiś czas wezmę DHC lub oxyContin i tu mam problem na początku czuje wyraźnie działanie ale gdy nie poprawię tabletką po południu włącza mi się niepokój,lęki,porozmawiać z kimś jest trudno ponieważ czuję się nieswojo bardzo podobne do agorafobi lub zaczynającej się odstawki po GBL.O morfinie która spróbowałem 4 razy nie wspomnę 2 godziny jazdy potem niepokój,lęki itp.itd.Do opio nie biorę żadnej antyhistaminy.I to nie jest tak że lecę w ciągu i nagle bum ale tak się dzieje gdy spróbuje po 2 miesiącach bez całkowitego kontaktu z opioidami(głownie oxy i DHC)
Ktoś mi może wytłumaczyć czemu tak mam?rozwalone receptory GABAB od giebla coś mają do tego?

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Dopalacze na Śląsku: Kolejne zatrucia dopalaczami. Ofiary dopalaczy w szpitalu w Katowicach

- Jedna z tych osób mogła znać jedną z ofiar dopalaczy, która zmarła w czasie świąt Bożego Narodzenia - zdradzają policjanci.
  • 1592 / 204 / 2

[mention]pvm[/mention] tak, to może być przyczyna zajechanych receptorów gaba, ale tak samo jak opioidy nas wyciszają, analogicznie ich brak może powodować w efekcie odbicia własnie lęk. Ja, jak mam mało towaru, to gdy się budzę rano już czuję lekki lęk, to taki jeden z pierwszych sygnałów od organizmu, że potrzebuje opio. Jeśli bez brania opio nie czujesz na codzień lęków, to jest kwestia opio, jeśli czujesz - kwestia gaba + może też opio dokłada swoje 3 grosze.

No i może masz jakieś demony w psychice.
  • 224 / 28 / 0

:hug: A może po prostu opio nie jest dla Ciebie
Spójrz na jasną stronę "zawsze warto poszukać w tej ciemnej stronie światła " Rooby Gloom parafraza

pvm

• 101 / 3 / 0

Od braku kontaktu z giebelsem biorę 180 mg baclofenu dziennie do tego klony od 7 lat.
Jak raz próbowałem się nawalić Tramalem lub po morfinie iv. (nie brane w ciągu) i zaczynało mi się robić źle w sensie niepokój itd. gdy już był nie do wytrzymania musiałem ratować się klonazolamem lub flunitrazolamem
  • 296 / 2 / 0

Odstawiłem opio jakieś dwa miesiące temu po prawie dwoch i pół roku brania (oksy/morfina/tramal/koda).

Mam taką kurwewską depresję. Jak wy sobie z tym radzicie? Poszedłem do psychiatry, przepisał mi duloksetynę. Na początku pomogło i to bardzo.

Ale teraz? Cały czas myślę nad powortoem do opio. Do tego dochodzą chroniczne bóle, których nie jestem w stanie zaleczyć NLPZ.

Podczas brania opio czułem się zajebiście. Ehh. Mam myśli i ochotę po prostu się uwolnić od tego chujowego stanu i "pójść w długą". Przygrzać i zapomnieć o bólu.

Jak z tym walczyliście po odstawieniu?
  • 13 / 8 / 0

Mi na Stanyy depresyjne pomogła farmakoterapia a mianowicie regulatory nastroju
Jakimi są leki SSRI, polecam konsultacje z psychiatrą i dobranie odpowiednich dla Ciebie antydepresantow. A jezeli nie przekonuje cię farmakoterapia i jesteś przeciwny takim lekom to zryj czekolade bo ponoc pobudza gospodarkę serotoninowa
  • 5495 / 408 / 0

21 grudnia 2018Pider pisze:
Ale teraz? Cały czas myślę nad powortoem do opio. Do tego dochodzą chroniczne bóle, których nie jestem w stanie zaleczyć NLPZ.
Możesz wrócić do opio i zażywać leczniczo.Tylko jak zapali się czerwona lampka ( zaczniesz brać dla fazy ) koniecznie odstaw.Musisz utrzymywać na granicy branie leczniczo i ćpania.
  • 1592 / 204 / 2

Bardzo szybko zacznie brać dla fazy, niestety tak to działa.
  • 255 / 10 / 0

Jak nie od razu
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata