Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 1607 Strona 139 z 161
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 204 / 2

[mention]Martwa_dziewczyna[/mention]
Zależy od Twojej tolerki i od dawki jakie bierzesz. Ja brałem buprę czasem co 24h (jak już się pojawiał skręt), a czasem co 12h, a czasem nawet po paru godzinach od pierwszego iv, bo na mnie akurat bupra działała fajnie rekreacyjnie (przynajmniej w pierwszym tygodniu) i po prostu dobierałem sobie dawki jak chciałem.
Musisz sobie wyliczyć po jakim czasie od zastrzyku pojawia Ci się skręt, zazwyczaj jest to 12-24h (kwestia metabolizmu).
Naklejania plastrów nie próbowałem, ale myślę, że w przypadku opiatowców jest to nieopłacalne, bo trzeba by ich przykleić kilka, co staje się nieopłacalne. Kolega próbował naklejać i mówił, że nie zaleczało do końca skręta (ból nóg pozostawał), więc to wszystko zależy od tego co się wcześniej brało i w jakich dawkach. Do długotrwałego stosowania na pewno lepszy będzie Bunondol niż plastry, ale jak już robisz ekstrakcje plastrów do iv to rób ją w taki sposób jak opisali tutaj: (można samą wodą, bez spirytusu)
plastry-melodyn-sposoby-ekstrakcji-bupr ... 45355.html
Rejestracja: 2018
  • 616 / 26 / 0

08 grudnia 2018ledzeppelin2 pisze:
stuk, idź do wariatkowa , niech Cie przebadają
Jaki tam szpital, wszystko jest ok.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

"W Internecie krążą e-narkotyki"

Ciekawy przypadek: dziennikarz szukał sensacji w związku z "nową modą", monarowiec okazał się zaskakująco kompetentny.
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 80 / 7 / 0

@up Czy siostra w welonie,
Będzie się modlić za dzieci u bram,
Te które nie mogą się modlić ale nie odejdą, ponieważ wybrały sprzeciw.

Rozmawiałem z Twoim lekarzem, który będzie Cię leczył. Powiedział, że zrobi wszystko abyś obudził się po drugiej stronie.
Bowiem jam jest Bóg twój, który wywiodl Cię z ziemi egipskiej z domu niewoli.
Rejestracja: 2017
  • 1914 / 328 / 2

Ja mam tak samo jak Martwa, nie czuję rekreacji bupry. Stosowałem różne plastry, bunondolu nie, a pisano iż bunondol można sniffować. Wydaje się to być naprawdę spoko opcją, bo pewien nawyk ćpania zostaje zaspokojony, robi się pewien rytuał, który nam towarzyszył (tzn. mi bo uwielbiam sniff oksy) i samo to już coś może dać. Ciekaw jestem, czy możliwe żeby bunondol sniffem zadziałał inaczej niż żucie transteców.
Rejestracja: 2018
  • 391 / 44 / 0

bupra owszem jest opioidem ale dziwnym. Nie stosuje się jej zwykle w leczeniu bólu. U niektórych wywołuje przyjemne ugrzanie w małych dawkach, a u innych tylko lekką sedację I uspokojenie. Ona ma za zadanie zmniejszyć skręta, lepiej jej nie ćpać. Nie rozumiem też podejścia ludzi, którzy rzucają nałóg a przy tym chcą by bupra zadziałała euforyzująco I odurzająco. Przecież to chodzi o to aby nauczyć się żyć przynajmniej troche na trzeźwo. Osobiście nie lubie jej (ale na odwyku pewnie polubie) ponieważ ugrzanie takie no średnie, a za to działa też antagonistycznie więc nie zmieszasz z kodą czy majką. Ciekawe jest jednak to że łatwiej ją dostać niż nalokson a w dużej dawce może pomóc w przedawkowaniu opio, ponieważ jej działanie antagonistyczne rośnie wraz ze wzrostem dawki.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 72 / 0

Te reakcje biorą się z tego, że ludzie nie chcą rzucić ćpania. Znakomita większość chce ćpać, ale bez konsekwencji lub w wyimaginowanej krainie gdzie efekty uboczne oraz skręty nie występują.
Rejestracja: 2018
  • 243 / 34 / 0

Pewnie że chciałabym ćpać bez konsekwencji ale buprę akurat biorę dokładnie i wyłącznie po to żeby normalnie funkcjonować i żeby inne opio nie kusiły.
Rejestracja: 2018
  • 391 / 44 / 0

A jak wygląda kwestia zaparć przy codziennym stosowaniu bupry ?
Rejestracja: 2018
  • 243 / 34 / 0

Masakrycznie
Obecnie dopiero drugi dzień na buprze więc do przeżycia aczkolwiek z doświadczenia wiem że lepiej nie czekać aż będzie bardzo źle tylko wcześniej zaopatrzyć się w coś na zaparcia, ew. czopki glicerynowr lub garść suszonych moreli
Rejestracja: 2018
  • 391 / 44 / 0

Ja osobiście polecam codziennie laktulozę, działa też pozytywnie na wątrobę. Xenna długo stosowana również jest skuteczna. A w ekstremalnych przypadkach siarczan magnezu.
Posty: 1607 Strona 139 z 161
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości