Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7241 / 706 / 0

12 czerwca 2018Matrixar pisze:
A mam tylko etizolam czy to się nadaje że zarzucić tak 1mg przed fazą? Bo ciekawy się jestem
Brałem już 450mg samego trama na raz I poważnych mimowolnych skurczy nie doświadczyłem
etizolam wzmocni faze i powinien miec działanie przeciwdrgawkowe przy trampku.
  • 1549 / 36 / 0

Z tego co wiem to eti nie ma takiego działania. Well. The more you know. Może ma słabe.

Ale ogólnie to kocham eti więc się domyślam że wzmocni faze, a jednak nikt o nim nie wspomina : P. Chociaż klony to faktycznie mają moc.. hah.

Chociaż to cudowne działanie z pierwszych dwóch tygodni znikło już troche ale cóż : / (

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Statek należący do JP Morgan został przechwycony z tonami kokainy na pokładzie

Celnicy z USA przechwycili statek towarowy należący do banku JP Morgan, na którym... znaleziono kokainę wartą miliard dolarów. I chociaż sytuacja ta odbija się szerokim echem na całym świecie, to bank chwilowo nie komentuje sytuacji.
  • 1765 / 217 / 0

13 czerwca 2018UJebany pisze:
etizolam wzmocni faze i powinien miec działanie przeciwdrgawkowe przy trampku.
etizolam najwyżej wzmocni sedacje, ale nie euforie = czyli nie "wzmocni fazy"
  • 441 / 36 / 0

kazde benzo sie nada jako srodek przeciwdrgawkowy dla Tramalu, nawet te o najsłabszym efekcie przeeciwdrgawkowym.
  • 1549 / 36 / 0

Ale sedacja I wyjebka I chęć do działania jest raczej przyjemna... Więc w pewnym sensie wzmocni ale może nie dosłownie. Typowy mix
  • 1573 / 323 / 0

Różne benzo maja różną siłę komponentów, i o tym należy pamiętać. Łapcie ściągawkę:

Generalnie wszystkie potęgują działanie opio, podobnie jak pregaba (rzekomo).
Znam osobę, u której najlepiej spisują się "słabe" typu estazolam, diazepam. U mnie za to "siekiery".
1498576296296.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1821 / 276 / 2

Pregabalina osłabia działanie opio, czy wszystkich to nie wiem - ale DHC na pewno.
  • 1549 / 36 / 0

Na wykresie nie ma większości najciekawszych benzo... Chyba nawet same apteczne
  • 1821 / 276 / 2

No chyba nie myslisz, że taki Klonazolam ktoś oficjalnie zbadał :-D Nie mówiąc o tym, że ile jest klonazolamu w sortach rc to wie jedynie vendor. Albo i on sam nie wie.

Takie tabele dotyczą jedynie medycznych preparatów, przebadanych, sprawdzonych a nie jakichś cudów z Chińskiego proszku.
  • 1549 / 36 / 0

W sumie racja... Tylko że te cudy to chyba najlepsze jakościowo w porównaniu do innych grup xD
A Klonazolam to faktycznie cud! <3
Już to głupie eti jest zajebiste.
W takim stopniu że nie wierze że apteczne są równie fajne xD
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata