Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1556 / 43 / 0

tramadol I koda zmiksowana się kumuluje w mocy, czy efekty się na siebie bardziej "nakładają"?

Bo się zastanawiam czy wziąść po 300 z każdego czy np. 300mg kody I 150 tramadolu..
  • 1194 / 95 / 0

Wystąpi synergia działania.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Londyn znów "kokainową stolicą Europy". Spożycie narkotyku rekordowo wysokie

Rynek handlu kokainą w Londynie osiągnął w tym roku rekordową wartość miliarda funtów - poinformowali naukowcy z King College London University, którzy badają obecność narkotyku w miejskich ściekach.
  • 1556 / 43 / 0

Czyli coś w stylu jedno wzmacnia drugie a faza jest trochę inna? Czyli 300 300 to zły pomysł? :d Chyba nie zgine..
  • 7241 / 733 / 0

@up
Ja tobie bym radził mniej tramca do kody.tramadol duza ilość osob ''spiduje'' wiec moze po psuc faze kodeinowa.
Napisz mi jaka masz tolerke to tobie rozpisze jak brac zeby bylo si. :cool:
  • 1556 / 43 / 0

mnie nie spiduje. Prawie nir czuje takiej ilości ale długo działa. A koda w 300 powinna zadzialac konkret ie ale krócej... Za to mi ta faza to dwa dni schodzi do konca xD
  • 7241 / 733 / 0

@up
Proponuje 200 mg tramca + 300 mg kodeinki.Bedzie git.Wrzucic mozesz jeszcze hydroksyzyne ( na wyrzut histaminy i podbije kode w kierunku sedacji ) . Udanego grzanka.
  • 1556 / 43 / 0

UJebany pisze:
@up
Proponuje 200 mg tramca + 300 mg kodeinki.Bedzie git.Wrzucic mozesz jeszcze hydroksyzyne ( na wyrzut histaminy i podbije kode w kierunku sedacji ) . Udanego grzanka.
Dzięki, ale I tak pewnie pewnie wrzuce po 300 bo co ja zrobię ze 100... Chyba że porzycze sb tylko 225 :')
No I nie przegrzeje chyba a wole konkretnie.

A I jeszcze widze że zedytowałeś, tolerancji nie ma żadnej na żadne z obu ;)
  • 7241 / 733 / 0

[mention]Matrixar[/mention]
Jak nie masz tolerki ani na tramca ani na kode to spokojnie wystarczy 150 mg tramca i 150 mg kody.Chyba, ze chcesz sie grubo ujebac to jak wyzej pisalem.
  • 1506 / 209 / 0

A ja proponuję jednak 400 mg tramca + 300 mg kody + antyhista + małą ilość benzoska typu roleczka lub klonik. Wszak drgawy mogą zaatakować bez ostrzeżenia z powodu tramadolu, który obniża próg drgawkowy.

Ale czytam, że tolerancja mała to w takim razie 200 mg tramu i 150 mg kodeiny + ta reszta, o której napisałam.
  • 1556 / 43 / 0

Tyle że 150 mnie nie robi wcale praktycznie a 200 tramu tym bardziej. Chociaż razem nie brzmi to tak źle ale I tak chyba za lekko.

Ugrzac co najmniej średnio, zresztą zbytnie ugrzanie to teoxhw marnotractwo tak mi się wydaje

A mam tylko etizolam czy to się nadaje że zarzucić tak 1mg przed fazą? Bo ciekawy się jestem

Brałem już 450mg samego trama na raz I poważnych mimowolnych skurczy nie doświadczyłem
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 154 uczestników Wejdź na czata