Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 1673 Strona 115 z 168
Rejestracja: 2018
  • 1252 / 105 / 0

dex ja biorę oxyduo z naloksonem proporcja 20+10mg czyli uważasz że jest to gorsza wersja niż sama oxy w ogólnym rozrachunku?
Nalokson wiadomo zmniejsza zaparcia to jest plus , jakie są minusy tego combo.
Rejestracja: 2018
  • 3025 / 1225 / 1

Spoiler:

WRR. zdecyduj się, czy tilydyna, czy jednak oxyduo... Widze, że zedytowałes posta...
Oxyduo to taka sama ilość oxy jak w tabletkach. Na dłuższa metę jak walisz p.o. nie ma żadnej róznicy czy jest to oxyduo, czy oxycontin. Oczywicie oxyduo nie przerobisz na i.v., ale z tego co piszesz, nie interesuje cię ta opcja. Ilośc susbtancji (oxy jaką zjadzasz jest w tym i tyn przypadku taka sama).

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Kokainę kupił za pieniądze z kredytu

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową w jednym z mieszkań na Pradze Południe zabezpieczyli ponad pół kilograma kokainy. Jak ustalili, narkotyk miał zostać wprowadzony do obrotu. Policjanci zatrzymali też dwie osoby, które przyznały się do jego posiadania i decyzją prokuratora zostały objęte policyjnym dozorem.
Rejestracja: 2010
  • 2374 / 383 / 0

02 czerwca 2018Klepsydra pisze:
Co do nowej serii jej kulminacyjnym punktem będzie pokazanie składu i procentowej zawartości heroiny w wybranej przeze mnie i moich znajomych próbce. To bardzo drogie badanie, prawdopodobnie będę musiała wykonać je za granicą ze względu na nasze wspaniałe prawo.
Do Energy Control chcesz to wysłać ? Chyba 50Eur kosztuje takie badanie. Jest jakaś Polska placówka co też robi anonimowo ale oni z tego co wiem tylko odczynnikami to badają a nie spektrometrem mas itp.
Rejestracja: 2015
  • 878 / 176 / 5

[mention]AlienForms [/mention]


Odczynnikami to mogę sobie w domu zbadać za 15zł dzięki ciążkiej pracy SIN. Tak, właśnie tam, około 120euro kosztuje najbardziej rozszerzona wersja. Przy dobrych wiatrach wyśle próbkę w przyszłym tygodniu.

Wtypowałam już dwie próbki, jedna z najbardziej znanej ulicy od pana o chemicznej ksywce podobnej do np sublimacja, drugą wezmę z Bródna. Czyli moja ulubiona i ta, którą najczęściej biorę. Chciałabym dodać jeszcze jedną, która będzie dla odmiany dziwnie działać, takie typowo najgorsze gówno. Na codzień raczej unikam takich. Najbardziej zależało mi na wysłaniu próbki nie zawierającej heroiny, jednak po zbadaniu 12 sortów od 10 sprzedawców każdy dawał pozytywny wynik. Gdybyś trafił na coś naprawdę bardzo słabego lub o bardzo dużych skutkach ubocznych to byłabym wdzięczna.
Rejestracja: 2017
  • 6 / 3 / 0

Stosował ktoś Tilidin 50/4 z naloksonem rekreacyjnie? Ile mogę wziąć, aby nalokson nie blokował działania narkotycznego?
Rejestracja: 2018
  • 3025 / 1225 / 1

Nalokson w rozsądnych medycznych dawkach podany p.o. nie blokuje działania narkotycznego (blokowany jest przez wątrobę - jak wiele zablokuje zależy od jakości wątroby) tylko duża dawka p.o lub podany i.v. powoduje instant skręta. Generalnie tilydyna słabo się nadaje na ućpanie. Wspaniale działa przeciwbólowo, rozkurczając mięśnie gładkie (szczególnie kobiety cenią sobie na bóle menstruacyjne), ale z działań narkotycznych, to w średnich dawkach działa głownie sedacyjnie. Nie licz nawet przy większych dawkach na jakieś noody - jak weźmiesz za dużo to rzyganie pewne.
Rejestracja: 2017
  • 6 / 3 / 0

Dzięki za wspaniałe opisanie mi tego specyfiku. Ogólnie ostatnio wziąłem 8 tabletek. Czyli 400mg tylidyny oraz 32mg naloksonu. Nie czułem raczej nic. Myślałem, ze nalokson już się uaktywnił. Dzisiaj próba tylko 2 tabletek.
Rejestracja: 2015
  • 1573 / 46 / 0

A ja mam pytanie. Jest możliwość się ogólnie "przegrzać"? Bo jedyna przybliżona rzecz (a nawet dosyć tak bym to właśnie określił) to było jak zajebalem 450mg tramka tyle że podejrzewam że te przegrzanie to od parasyfu.

Głównie chodzi mi o kode ale ciekawe też jak z innymi?
Rejestracja: 2010
  • 2374 / 383 / 0

11 czerwca 2018Matrixar pisze:
A ja mam pytanie. Jest możliwość się ogólnie "przegrzać"? Bo jedyna przybliżona rzecz (a nawet dosyć tak bym to właśnie określił) to było jak zajebalem 450mg tramka tyle że podejrzewam że te przegrzanie to od parasyfu.

Głównie chodzi mi o kode ale ciekawe też jak z innymi?
Przegrzać ?? Tzn. o co Ci dokładnie chodzi ? O fizyczną ciepłotę ciała czy o przedawkowanie....
Rejestracja: 2015
  • 1573 / 46 / 0

Przedawkowanie... Myślałem że to będzie jasne. Zwłaszcza że użyłem cudzysłowia ale cóż...

A przegrzać bo na myśli mam raczej stan kiedy grzeje ale aż za mocno.

Może to nie przegrzanie ale wiem jak wygląda przegięcie z 4cmc... Niby fajnie ale nieopłacalnie I przerażająco
Posty: 1673 Strona 115 z 168
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość