Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 1465 Strona 114 z 147
Rejestracja: 2017
  • 6 / 3 / 0


Mieszkam w Niemczech, miałem wypadek na rowerze i mialem operacje miednicy że wystawieniem endoprotezy, kluczów. Jestem już trzeci tydzień po operacji. Jako lek przeciwbólowy dostałem "niemiecką peralgine". O jaki lek opiatowy mogę się starać u lekarza rodzinnego? Wyrwalem Tilidin, ale jest to słaby uprzyjemniacz. Może gdyby nie ten wypelniacz, który uniemożliwia użycia w dużych dawkach. Celuje w Oxy, ale czysta koda, też nie byłaby zła. Może ktoś coś podpowiedziec?
Rejestracja: 2018
  • 2186 / 747 / 1


Zależy czego szukasz. Tilydyna z naloksonem którą dostałeś działa przeciwbólowo bardzo dobrze. W większych dawkach działa nieźle sedacyjnie. Podobnie jak morfina. Faktycznie nie ma jednak dużego potencjału rozrywkowego.

Jak chcesz działania rekreacyjnego to oxy by było rozsądnym wyjściem. Proś tylko o taką wersję bez naloksonu. Gdyby marudzili to mów, że po Tilydynie masz rozwolnienia. Pamiętaj jednak, że to droga w jedną stronę i jak się wpieprzysz w opio będziesz cierpiał.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Polak z Bradford doglądał uprawy konopi na przemysłową skalę

Jak sam zeznał policji nie miał wyjścia - z pistoletem przystawionym do skroni miał obiecać się, że zajmie się pilnowanie plantacji konopi indyjskich wartej 150 tysięcy funtów.
Rejestracja: 2017
  • 6 / 3 / 0


Przeciwbólowo działa, jednak rozrywkowo średnio. Oxy może być właśnie ciężko zmoncic, myślałem nad kodą ew trampkiem. Wiem, że to droga bez odwrotu, ale nie mam gdzie zawracać już.

scalono - polymerase

Moze to nie droga bez odwrotu, tylko zawieszenie czasu. A Oxy nie będą pieprzyc że za mocne do używania bez hospitalizacji tzn w domu? Może są jakieś kodowe czy trampkowe specjały?
Rejestracja: 2018
  • 2186 / 747 / 1


Zależy jaki uraz miałeś i jakie były zalecenia pooperacyjne. W Niemczech szybciej dostaniesz oxy niż w Polsce. Grunt to dobrze gadać.
Rejestracja: 2015
  • 989 / 40 / 0


Istnieje jakieś łatwo dostępne opio poza kodą z wiadomych przyczyn i jebanego u466602137 do podawania iv? Cos ala mak morfina tylko że od ręki, bez recept, spotkań z ludźmi którzy posiadają, rtlko tak, że wchodzę, biorę co chcę i robię swoje. Raczej nie, ale tak tylko pytam. Jak nie to przeżucam się na metkat i chuj.

 

Rejestracja: 2017
  • 585 / 58 / 0


tylko koda, PST i rc
Rejestracja: 2015
  • 876 / 169 / 5


Brakuje wam jakiegoś faq lub wiedzy? Bo kończą mi się pomysły, jeśli nikt tego jeszcze nie zrobił niedługo wstawię faq tramadol
Rejestracja: 2017
  • 1774 / 258 / 2


[mention]Klepsydra[/mention]

Wszystkie najważniejsze opio zostały opisane; kodeina, oksykodon, morfina, heroina (test wykonany przez Ciebie ostatnio, ten temat ma potencjał aby zrobić tam obszerniejsze faq), jedynie przejrzyste faq do fentanylu by się mogło przydać. Tramal niby też ok ale o fencie bardziej by się przydało IMO. Ale nie wiem czy Ty lubisz fenta i chciałabyś się bawić w takie faq ;-) Zmodyfikować opis Oxana, dodać zdjęcia i by był profesjonalny artykuł.
Rejestracja: 2011
  • 7081 / 667 / 0


Nie sadze, ze bedzie potrzebny FAQ do tramadolu.Wystarczy temat o tramadolu i knajpa - tam wszystko jest co potrzebne.Jak masz chec to nie zabraniam.Sadze, ze stracisz tylko czas.
Rejestracja: 2015
  • 876 / 169 / 5


Co do nowej serii jej kulminacyjnym punktem będzie pokazanie składu i procentowej zawartości heroiny w wybranej przeze mnie i moich znajomych próbce. To bardzo drogie badanie, prawdopodobnie będę musiała wykonać je za granicą ze względu na nasze wspaniałe prawo. Daje sobie tak z dwa tygodnie na uzbieranie funduszy i pójście z próbką do paczkomatu. Na pewno jakiś wypełniacz przebije pomysłowością tak popularny w Polsce środek na odrobaczanie kotów ...
Posty: 1465 Strona 114 z 147
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość