Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 217 • Strona 21 z 22
  • 164 / 5 / 0
Jak odstawić DHC po 4-5 tygodniach brania. Dawki duże były około 10-12 tabletek dziennie, choć były też dni że brałem ze 4 tylko. Próbowałem teraz odstawić ale prawie że Cold Turkey było ciężko. Jestem po rozstaniu po długim związku z dziewczyną. Mam też zaburzenie lękowe, paroksetyna bardzo mi na to pomogła, ale po rozstaniu nie mogę się ogarnąć. Chleje browary, ale najbardziej pomaga mi to DHC. Nie wiem czy paro działa nadal przez te piwa.
Ogarnąłem ostatni słoiczek mam nadzieję, bo i tak źródła się kończą, a nie chce brać oxy z ulicy. To mój pierwszy taki ciąg, wcześniej miałem 1 tygodniowy z oxy, 1 tygodniowy z doustną morfiną i 1 tygodniowy z właśnie DHC.
I chciałbym zejść redukując dawki, żeby bolało jak najmniej, bo zejście z tego + złe samopoczucie psychiczne mnie dobija.
Jak najlepiej to zrobić ? Najgorsze że będąc na opio ma się wrażenie że wszystko się ułoży, 100 różnych pomysłów co zrobie jak odstawie , a bez jest ciężko.
Chciałbym też skoczyć na krótki urlop możliwe że na dniach czy jest jakiś problem z przewozem przez granicę UE samolotem ? Psychotropy jak ssri czy benzo nigdy nie miałem żadnych problemów.
  • 554 / 13 / 0
michalkarol
Po prostu przestań brać. 4-5 tygodni ciągu to nie tak źle, skręt będzie dość krótki, pomęczysz się 5-7 dni i nara. Jak czegoś takiego nie ogarniesz, to nawet nie myśl o pakowaniu się w to dalej, bo Cię to zniszczy doszczętnie. Rozumiem, że Cię serce boli, ale wtedy szuka się psychoterapii i grup wsparcia, a nie opio. Jak sam nie ogarniesz, to idź na odstawkę szpitalną. Przede wszystkim szukaj terapii, wychodź do ludzi, uprawiaj sport, ODSTAW alko i ogarnij to życie.

I tak moje gadanie nic nie da, jak sam nie chcesz, a nie chcesz. Idź do lekarza i szczerze powiedz, co Ci jest.
  • 164 / 5 / 0
@Velvet Velour z 4-5 tygodni zrobilo się 7-8 . Co prawda byłem na fajnym urlopie, podczas niego brałem tylko np. 60 mg rano i wieczorem bez kruszenia albo tylko rano, ale.po powrocie znów nadużywałem
Po 2 miesiącach będzie jakaś męczarnia? Bo pół słoika, chce to wyzerowax biorąc 2.0.2 a potem 1.0.1 bez kruszenia. Ma to sens? Przy benzo tak się robi więc myślałem że i tu ma sens.
  • 526 / 113 / 0
@michalkarol998 tak, po dłuższym ciągu będzie gorzej niż po krótszym. Żeby przywrócić organizm do stanu pierwotnego, trzeba 5 lat abstynencji od opioidów. Przemyśl jakie są Twoje (i Wasze) przerwy. Każdy kolejny skręt nawet po takim samym okresie używania, będzie gorszy. Im dłużej to ciągniesz, tym mniejsza szansa, że będziesz w stanie utrzymać abstynencję. W pewnym momencie pozostanie wybór coraz cięższych rzeczy i coraz wyższych dawek, albo zapisanie się na program substytucyjny.

@unlxcky do lekarza po leki przeciwdepresyjne najlepiej iść. Palenie mj długoterminowo pozwoli Tobie utrzymać motywację na niskim poziomie. Depresja poopiatowa to fakt. Najlepiej jeść antydepresanty już w trakcie odtrucia. Szczególnie jeśli ktoś wsuwał tramadol i/lub oksykodon.
  • 482 / 95 / 0
Schodzę z opiatów alprą i pregabaliną. Brałem codziennie po 480mg kodeiny lub 1kg maku. Gdy nie biorę drugi dzień to zaczyna się skręt. Ostatnio wziąłem wczoraj o 16. Ile alprazolamu, pregabaliny i loperamidu, aby móc tydzień schodzić (skręt psychiczny trwa u mnie dłużej).
Mam łącznie 26.5mg alpry (dzisiaj poszło 1.5mg) 8350mg pregabaliny (rano wziąłem 150) i posiadam opakowanie stoperanu plus Ibuprofen.
Rozpisalby mi ktoś tygodniowy plan schodzenia na 14 dni? Będę wdzięczny. Wiem, że 14 dni to dużo, ale już kilka razy rzucałem opiaty i nawet po 11 dniu miałem objawy skręta w stylu biegunka, niepokój, poty, zimno itp.
  • 220 / 7 / 0
Pomóżcie proszę z Tą bezsennościa po opio... Mija 11doba a ja się cieszę się jak pospie dwie godziny....

Jestem wyczerpany a musze pracować.

Biorę duloxetyne 30mg od miesiąca rano, która tez chyba utrudnia sprawę ale naprawdę mi pomaga I niechce jej odstawiać .


Chodzę na siłownię , zmuszam się do zmęczenia, Tone melisy I CBS/czasem THC przed snem ale to na nic.


Kiedys pomagał mi zopiclon albo zolpidem, obecnie w ogóle. Zacząłem dodawać benzo ,10mg diazepamu, chwilę pomogło kilka h pospalem Ale z zasady boję się benzo I nie przekraczam 3dni... Terqs wziąłem 6dzien 10 mg diazepamu z Desperacji, obudziłem się po 1,5h dodałem zopiclone I pisze ten post czując się wyspanym I czuje ze czeka mnie sufitowa a rano do pracy.


Myślę nad kupnem SOMA 0,5mg (3-4) takie świetnie mnie usypialy I chyba nie są tak uzależniajace? do tego mogę mieć midazolam 7.5mg w ampułkach.Nie mam już żadnych efektów odstawiennych tylko ta jebana bezsennosc.Co jeszcze możecie doradzić? Jestem w UK, ciężko tu dobrego magika więc muszę liczyć na dark net chyba że coś OTC albo lekkie... Nawet zopliclony tylko raz przepisał I to 3.5mg I jak to określił "takie coś to pomaga zasnąć jak ci mama umrze heh....Ile to moze trwać? Ciąg trwał raptem 10-12 dni non stop oxy majka oral. Wcześniej prawie miesiąc przerwy I nie było tak ciężko...
  • 461 / 54 / 0
Mi przy zejsciu z oksykodonu na sen pomagala kwetiapina, przy zejsciu z oksykodonu schodzilem stopniowo, ale bezsennosc czasem byla zbyt przytlaczajaca i dopiero sie zbila przy 200mg kwetiapiny, lub troche olanzapiny
Jestem dość trudny.
  • 526 / 113 / 0
Sen będzie się stopniowo poprawiał, ale to zajmie tygodnie.

Kwetiapina, trazodon, hydroksyzyna, difenhydramina. To z rzeczy, które nie uzależniają.

Pregabalina bardzo pomaga, ale to już uzależnia.
  • 12 / 1 / 0
(...)Czy ktoś z was zna chociaż jedną osobę, której opioidy sie mocno spodobały i miały spore doświadczenie i z tego wyszły? jak tak to na ile, jeżeli padnie liczba 5, 10 lat, bądź do końca życia, ale musi to być dłuższy okres czasu, a nie odstawka na 2dni i wykitował to zwracam honor- lecz nawet jeżeli jest taka osoba to nie 1:100 tylko 1 do (śmiało mogę zaryzykować) 1 000 000 a nawet i więcej!

Ja znam przynajmniej 3 osoby z okresem abstynencji dluzszym niz 15, nawet 20 lat 🙃
Niestety nie jestem jedną z nich, a mi samej udało się nie brać 1.5 roku najdłużej

poprawiono bbcode - WRB
  • 325 / 38 / 0
Jest tu jeszcze ktoś, kto aktualnie próbuje zejść z tego syfu? Ja jestem teraz tylko na kodeinie, oksykodonu i morfiny nie tykam od dawna, ale paradoksalnie najtrudniej jest na tej ostatniej prostej... Od wielu miesięcy jestem na 240-720 mg kodeiny i po dobie od kolejnej dawki nie potrafię myśleć o niczym innym, jak tylko o tym, żeby polecieć do apteki. Poczucie pustki i braku sensu jest tak przytłaczające, że codziennie walczę ze sobą, żeby tylko wstać z łóżka, każdy dzień jest gówniany i bezproduktywny. Miałam mnóstwo planów na urlop, a skończyło się na tym, że przez ostatnie dwa tygodnie nie zrobiłam absolutnie nic i dwa razy wpadłam w kompletne załamanie nerwowe. Ten stan totalnej anhedonii trwa już od wielu miesięcy, nie mam już na to siły i przestałam wierzyć w to, że to kiedykolwiek minie...
Discard that delusion. Forget it. Go to Wonderland.
ODPOWIEDZ
Posty: 217 • Strona 21 z 22
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.