Opioidy - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 2616 Strona 249 z 262
Rejestracja: 2018
  • 458 / 83 / 0

09 września 2019KrwawyJanek69 pisze:
koleś za 4 mst200 chcę 200 PLN
u mnie w mieście od jakiegos czasu to normalna cena
Rejestracja: 2016
  • 187 / 54 / 0

gdyby u mnie, na zachodzie, ktoś zaoferował 4x200MST za 50 euro, to całowałbym stopy

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Amsterdam rozważa zakaz sprzedaży marihuany turystom

Amsterdam od lat zmaga się z lawiną turystów, która zalewa miasto, niekiedy je paraliżując. Nic więc dziwnego, że burmistrz Femke Halsema wraz z radą miejską szukają rozwiązań, by ograniczyć popularność stolicy Holandii. Jednym z nich ma być zakaz sprzedaży marihuany turystom.
Rejestracja: 2019
  • 299 / 67 / 0

Współczuję wam strasznie, ale rozumiem wasz ból, bo też jak zaczynałam to dawałam 250zł za liścia MST100. Teraz mam liścia MST200 za 300zł. 200zł za 4 mstki to przesada straszna moim zdaniem.
Rejestracja: 2018
  • 458 / 83 / 0

no z liściami całymi to inna sprawa, ale pojedyńcza piguła lata po 50, co i tak należy się cieszyć, bo setki po 30, więc pewnie dwusetki zaraz będą po 60
Rejestracja: 2018
  • 1714 / 505 / 0

Kurwa tak mi się wzrok rozjeżdża że myślałem że na tym plakacie filmu jest Sean Connery z "Imię róży" a nie jakieś gołe baby.

Poza tym co wy dajecie, dziwicie się że narkotyk dla ludzi z nadmiarem kasy dużo kosztuje? koks też dziwne że drogi? Sety mają doliczony jakiś procent pewnie przez to że nie ma aż tylu chętnych na nie, może tak, może nie. Nie wiem bo naćpany jestem.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 218 / 0

Ja pierdolę, ta dyskusja jest tak kurewsko bezcelowa i bezsensowna, że gdyby nie to, że to knajpa, to chyba bym zrobiła pierwszy raz w życiu akcję "Uprzejmie donoszę" i zgłaszała Wasze posty jako OT.

Wiadomym powszechnie jest, że za pojedyncze tabsy ludzie w KAŻDYM MIEŚCIE w Polsze (zwłaszcza, jeśli nie chodzi o Wawę, gdzie przy odrobinie ogarnięcia w temacie masz wybór - M albo H; stwierdzasz, że nie pasuje Ci cena za M, a jesteś bardzo wjebany/-a, to kupujesz H, by Ci się bardziej opłacało ilościowo i pod względem mocy) płacą od 30 do 50 zł, czasami nawet desperaci sami dają więcej (przywołam tutaj sytuację, w której jeden zdesperowany gówniak dał mnie i kumplowi (kupowaliśmy blistry majki na pół, to i "łupem" za gnoja się podzieliliśmy na pół) stówę, inaczej 100 zł (słownie: sto złotych) za jedną tabletkę 200 mg, sam to zaproponował, bo wiedział, że mamy wyliczone, więc łatwo nie oddamy, a dupka ciekła, nosek ciekł, ciałkiem telepało, a mamusia nie mogła się zorientować, że coś nie teges), bo takie po prostu są ceny! Tak ludzie, którzy decydują się podzielić z innymi narkusami swoim towarem, liczą sobie za sztukę. Tak było, jest (jeśli w danym mieście jest dostęp i ktoś w dość szerokim gronie zgłosi się jako posiadacz skory do dzielenia się) i będzie. Przy większej ilości typu 2-3 tabletki można liczyć na upust po 5 zł na każdej. Przy jeszcze większej ilości 5-10 tabletek kwota upustu wzrasta, aż mamy ok. 300 zł za cały blister. Zawsze tak było i będzie.

I takie pierdolenie "A ja mam za 25 zł/200 mg" jest po prostu debilne i wkurwiające. To zajebiście, kurwa, że tak masz, good for, kurwa, you! TY masz, ale wynika to prawdopodobnie jedynie z dobrego kontaktu ze źródłem/byciem stałym klientem, więc nie pierdol o tym, jaki to nie jesteś wyjątkowy/-a, że masz taniutko, a wy, narkomany, cierpta. :v Fuck you!

I nie, nie jestem niedogrzana albo na skręcie, po prostu wkurwia mnie takie czcze pierdolenie. No i idę sobie dojebać, żeby ponoddować. %-D
Rejestracja: 2018
  • 458 / 83 / 0

dziękujemi ci kurwa za tą konstruktywną wypowiedź, wybacz, że śmieliśmy jaśniepanią wkurwić naszymi czczymi wypowiedziami o cenach. więcej się to nie powtórzy, bo wszystko nam juz dokładnie wyjaśniłaś
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 218 / 0

Łaskawie wybaczam. Ale skoro już kłapiesz, to mógłbyś nauczyć się pisać estetycznie, bo nie dość, że słabo to wygląda i słabo się to czyta, to jeszcze świadczy o Twoim niedbałym podejściu do... pewnie wszystkiego. I nie, nie zabłysnąłeś pseudoironią. Jeśli nie wiesz, dlaczego się bulwersuję, to jesteś zwyczajnie głupi.
Rejestracja: 2018
  • 500 / 75 / 2

Ale ceny...w Turcji fabryka leków na bazie alkaloidów Afyon Alkaloid sprzedaje morfinę firmom farmaceutycznym po ok. 2 zł/ gram. Patrzcie jak zdzierają firmy farmaceutyczne.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 218 / 0

O, to jest cenna informacja! A nie, że "W moim mieście 1 szt. MST 200 mg lata po 60 zł, ale ja mam za 35 zł".
Posty: 2616 Strona 249 z 262
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 797 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości