Chłopiec czy dziewczynka?

Moderator: Konopia

• 2744 / 20 / 0

są nawozy, na czas tuż przed zbiorami, doradź się bardziej ogarniętych growerów, myślę, że coś jeszcze z tego można wyciągnąć.

• 12 / / 0

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

To jeden z największych kryzysów zdrowotnych na świecie. Google chce pomóc

Kryzys opioidowy w Stanach Zjednoczonych dobitnie pokazał, że każdy może wpaść w sidła uzależnienia - również "na życzenie" koncernów farmaceutycznych. Blisko związane z Google (i Alphabet Inc.) Verily zdaje się mieć na to sposób.

• 2744 / 20 / 0

idzie w dobrym kierunku. Powiedziałbym, że jeszcze z tydzien do 10 dni.

• 12 / / 0

Po wcześniejszym wypróbowaniu mocy mojej roślinki postanowiłem ściąć ją dzisiaj. Krzaczek spędził dwie doby w ciemności i nie był juz dość długo podlewany. Jego ostatnie zdjęcia przed ścięciem:[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ] [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Jak widać na drugim zdjęciu jest już trochę przerzedzony, ale to dla tego, że próbowałem kilkukrotnie :)
A tu jeszcze druga roślina, która cierpliwie czeka na swoją kolej:
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

• 12 / / 0

Żeby nie zostawiać wątku niedokończonego napiszę tylko, że materiał był bardzo dobry. Często można kupić gorszy, a czasem dużo gorszy. Ogólnie każdy, kto go spróbował cmokał z uznaniem :) Smak, zapach, no i high bardzo przyjemny -problemy z pozbyciem się banana z gęby. Myślę że spore znaczenie miał tu curring, dzięki któremu topy zrobiły się pulchniutkie, mięciutkie i ładnie się paliły. Każdemu, kto się zastanawia, czy można zrobić coś z niczego polecam próbować. Ziarenka z worka, dwie świetlówki, parapet, prowizoryczny boksik, nawóz za 8 zł, dwie doniczki po 10 zł sztuka, substrat kokosowy około 10 zł, programator czasowy 8 zł, jeszcze pare drobnych elementów typu przewód, oprawki itp. Troche dobrych chęci i gotowe :) Plon nie był zbyt duży, ale na własny użytek wystarcza na jakiś czas. Na dniach ścinam drugą roślinę, która ku mojemu zadowoleniu całkiem ładnie zagęściła się i spuchła.
Pozdrawiam wszystkich.
  • 12 / / 0

A tak wygląda roślina nr 2 w słoiku:
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Nie wiem ile tego może być ale myślę, że dyszka przynajmniej.
Jak już wcześniej napisałem jakość jest lepsza niż się spodziewałem- zdecydowanie zadowalająca.
Pozdro

• 910 / 2 / 0

_janchi_ pisze :
A tak wygląda roślina nr 2 w słoiku][ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ][/URL]
Nie wiem ile tego może być ale myślę, że dyszka przynajmniej.
Jak już wcześniej napisałem jakość jest lepsza niż się spodziewałem- zdecydowanie zadowalająca.
Pozdro

dyć Ty tam tego masz z 50 g a nie 10

• 2744 / 20 / 0

przesadzasz, to luzno zbite jest w tym słoiku. Ja bym strzelał 20 +/- 5 gram.
Miłego palenia janchi.

xp

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

piękne cipki - gratulejszyn

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

sliczna lala :*****
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata