Opiaty - problemy z wypróżnianiem

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 117 Strona 6 z 12
Rejestracja: 2010
  • 287 / 1 / 0

qrwa to juz som jaja wpierdalacie jakies nasrane leki a ja wdupiam rowno morfine a i tak codzien nadranem jak sie obudze to pierwsze lykam 100mg morfiny i lece na kibel bo sraka ... a jak juz sie wysram wracam do lozeczka zeby zlapac kilka buszkow i dopiero wylaze i biore reszte cokiereczkuf ;P
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 843 / 15 / 0

Oni mają z tym problem (i nie dziwne) bo nie ćpają nacodzień pewnie tylko raz na jakiś czas.
Gdy się jest w ciągu to nie ma tego problemu bo po jakiś czasie wszystko ustaje i normalnie zaczyna się funkcjonować nawet i przy heroinie.
Ja dokładnie tak samo robiłem jak przedmówca zawsze rano wstawałem to pierwsze co to robiłem sięgałem strzelbe z gotowwym towarem albo gotowałem sobie już na kiblu towar i przy okazji robiłem wiadomo co a po od razu szedł strzał pokręciłem się troche po domu i dalej na miasto kołować towar hehe - dobre czasy były.
Sam teraz jak ćpam od święta to nie raz mam z tym problem ale to nie znaczy że zaraz będę wpierdalał jakieś śmieszne proszki bo to i tak przejdzie moment i nie jest nic groźnego. Chyba ze bez kitu to trwa już długo to można się obawiać ale jeszcze nie miałem takich problemów i nie zanosi się zebym je miał ...

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Młody Słowak obudził się po polskiej stronie Tatr z marihuaną w kieszeni

Zakopiańska policja zatrzymała 20-letniego obywatela Słowacji, który posiadał przy sobie narkotyki. Młody mężczyzna zasnął w autobusie i obudził się po polskiej stronie. Teraz odpowie za nielegalne posiadanie marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

@czarny
Ja nawet w trakcie 2 miesięcznego ciągu mam problem z wypróżnianiem. Tak poza tym błonnik jest wskazany w diecie nawet "zwykłych" ludzi ;). Oczywiście nie rozumiem tych co się dodatkowo tabletkami napychają :rolleyes:
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1189 / 2 / 0

Tabletki tylko w kryzysowej sytuacji, a błonnik i tak jem na co dzień, dla zdrowia. :)
Rejestracja: 2009
  • 1459 / 108 / 0

Pamiętajcie o tym, że osoby pobierające opio doustnie będą miały o wiele większe problemy z wypróżnieniem, niż te, które pobierają i.v. Wiąże się to z tym, że w ściankach jelit są również receptory opioidowe i na kontakt z opioidami reagują zwolnieniem lub zatrzymaniem perystaltyki. U osób, które są w co najmniej wielomiesięcznym ciągu z podawaniem i.v. wszystko się prawie normuje, kupcia nie rzadziej niż co dwa dni, a często i codziennie.
Rejestracja: 2010
  • 287 / 1 / 0

Ja jem większość normalnie czyli oralnie nawet bez gryzienia i tak jak mówię prędzej biegunka niż zatwardzenie:)
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1189 / 2 / 0

Wszystko zależy od częstotliwości brania i od tego co to jest, bo np. przy kodeinie problem jest mniejszy niż przy buprenorfinie, przynajmniej u mnie.
Rejestracja: 2012
  • 1037 / 6 / 0

Zgadzam się z przedmówczynią. Byłem w ciągu na butyrfencie i nie miałem z tym większych problemów, ale kiedy tylko odstawiłem BF i przeszedłem na buprę, to jest jakaś istna katorga - cieszę się, jak się uda raz na dwa-trzy dni, a i tak jest to dosyć męczące, nie mówiąc już o tym, że występuje efekt "obtarcia ścianek". bupra to zuo pod tym względem.
Rejestracja: 2010
  • 287 / 1 / 0

Na mnie bupra tez lightowo działała 20mg/d
Rejestracja: 2008
  • 1424 / 106 / 0

jak nie chcecie miec tego problemu czy w ciągu czy przy braniu okazjonalnym poblokujcie se opio receptory w jelitach. tak działa motilium czy debridat. niestety oba na recepty. problemy z zaparciami dotycza głównie tradycyjnych opio jak i syntetyków czy pólsyntetyków opartych strukturalnie na ich bazie. przy poch. np piperydyny problem ten jest bardzo mało nasilony, choc zawsze ta komponenta działania wystapi, gdyż to zapisane jest genetycznie tak po prostu działa opio receptor.
a najlepiej sie sra na skręcie. odtruwajcie sie wiec panie i panowie. bedzie przyjemne z pozytecznym.
Posty: 117 Strona 6 z 12
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1345 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JanuszRadeon i 0 gości