operacja pod narkozą a dragi

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Posty: 38 Strona 1 z 4
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0


nie mogłam znaleźć w internecie odpowiedzi na moje pytanie i nie mogę go zadąć tez mojemu lekarzowi wiec zapytam się was

W Styczniu Będę miała dosyć poważną operacje , pod narkozą będę maks 9 godz ,
Czy spożywanie narkotyków może jakoś wpłynąć na przebieg mojej operacji lub na narkozę ,
nie mowie ze dzień przed operacją ale jakoś tydzień dwa przed? Chodzi mi tu głownie o amfetamina kokaine grzyby LSD MDMA ?
będe miała robioną serię przeróżnych badań oraz autotransfuzję . z tego co wyczytałam na forum z takich badań nie mogą wykryć w mojej krwi takich związków potrzbne są na to stosowne badania ale czy moją krew nie bedzie badana pod kontem toksycznośći czy coś w stym stylu?
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2011 przez kuraaak, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0


Ja Ci mogę powiedzieć tylko tyle, że kiedyś będąc u dentysty, dentystka opowiadała mi jak to miała kiedyś pacjenta, którego było bardzo trudno znieczulić. W skrócie odczuwał on po prostu ból, po kilku dawkach zastrzyków znieczuleniowych ( przy czym przeważnie podaje się tylko jedno ) No i koleś powiedział jej, że bodajże podpala sobie marihuane i może to kwestia tego. Podsumowując, nie jestem żadnym specjalistą i może to się ma nijak do tematu. Ale mam nadzieję, że dałem trochę do myślenia. Pozdrawiam! ;)

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Kolejne zatrzymania za współpracę z grupą „Bukaciaka”

Policjanci CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Krajowej, zatrzymali 12 osób podejrzanych o wprowadzanie do obrotu ogromnych ilości narkotyków. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyźni mogli robić nielegalne „interesy” z członkami tzw. grupy „Bukaciaka”.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 29 / / 0


Jeśli masz do czynienia z opioidami to koniecznie powinnaś poinformować o tym lekarza. Co do substancji które wymieniłaś, znam parę osób które bez problemów przeszły zabiegi pod narkozą nie unikając wcześniej stymulantów i psychodelików. Nie uważam jednak tego za rozsądne, lepiej zrobić detox przed narkozą, chyba dasz radę:)
Rejestracja: 2009
  • 232 / / 0


Narkoza może działać słabiej, ja raz wybudziłem się na stole, lekarz stwierdził, że to przez dragi, także uważaj.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0


kurcze to mnie zestresowaliście .przed operacja czeka mnie jeszcze sylwester i dwie 18 wiec będzie ciężko z tym detoxem :)
ale jeśli to było by takie niebezpieczne zażywanie przed operacją narkotyków czy nie powinni mnie przed tym informować stosunkowo wczesniej,
kiedyś moja koleżanka miała zabieg również pod narkozą lekarz zadał takie pytanie czy coś zażywała ale oczywiście przy rodzicach i nie podał tez co mogła by się ewntualnie stać , trochę mało kompetentne tak myśle .
Rejestracja: 2011
  • 2362 / 8 / 0


Co w tym niekompetentnego? Pewnie powiedziała, że nie więc lekarz nie miał podstaw przypuszczać, aby było inaczej. Jeżeli koleżanka ćpała, zawsze mogła później porozmawiać z lekarzem skoro nie miała możliwości powiedzenia tego wcześniej :nuts:
Rejestracja: 2008
  • 167 / 7 / 0


Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0


derb sam fakt ze mógł pomyśleć trochę logiczniej, 18letnia dziewczyna przy rodzicach nie odpowie twierdząco na pytanie tak prosze pana cpałam wczoraj fete , bo sie boi przypału ...
Rejestracja: 2011
  • 2362 / 8 / 0


A ja jestem zdania, że w czasie badania skoro miała 18 lat mogła poprosić rodziców o opuszczenie sali. Ewentualnie jak już wspominałem później poprosić lekarza jeszcze raz. z drugiej strony lekarz jest od leczenia a nie specjalistą od wyciągania informacji od młodych dziewczyn bojących się przypału.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 578 / 4 / 0


Jak ma 18 lat i cyka się przed rodzicami to jest cipa a nie dorosła. Bardziej boi się przypału niż wybudzenia podczas operacji? :nuts:
Posty: 38 Strona 1 z 4
Wróć do „Substancje psychoaktywne a choroby”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości