operacja pod narkozą a dragi

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Posty: 38 Strona 3 z 4
Rejestracja: 2010
  • 1167 / 12 / 0


0202122 pisze:
W sytuacji gdy użytkownik nie bierze jakieś substancji w ciagach a jedynie okazjonalnie, to wystarczy kilka dni przed zabiegiem nic nie zarzucać. Z pewnością wystarczy.

Czyli jak czlowiek bierze tylko w weekendy to starczy kilka dni?
Rejestracja: 2010
  • 1615 / 15 / 0


Wystarczy kilka dni przerwy i będzie ok. Chyba że ktoś jest na prawdę ciężko w coś wjebany i odstawienie wywołałoby zespół abstynencyjny, który stwarzałby zagrożenie. Przy rekreacyjnym użytkowaniu, nie ma takich obaw.

Poza tym jeśli są jakiekolwiek przeciwskazania, to pytają pacjenta czy przyjmuje np. jakieś leki na stałe, bądź czy zażywał coś w przeciągu 24/48h.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Bez prawomocnego wyroku w sprawie Włodzimierza K., oskarżonego o podrzucenie narkotyków

Dzisiaj (wtorek) w Sądzie Okręgowym w Słupsku odbyła się kolejna rozprawa odwoławcza przeciwko Włodzimierzowi K., który przed wyborami w 2014 roku miał podrzucić narkotyki swojemu konkurentowi politycznemu w gminie Damnica.
Rejestracja: 2014
  • 11 / / 0


W poprzednim roku miałem dwie operacje pod narkozą będąc w ciągu 3-MMC (dzień w dzień, duże dawki). Na drugą operację to praktycznie prosto z Sunrise festival poszedłem pod nóż. Wyniki badań miałem dobre, nie było żadnych przeciwwskazań heheh badania dzień przed operacją wykazują czy delikwent nadaję się do krojenia ;-) w tym roku we wrześniu kolejna operacja przede mną a melango leci dalej hehe Zaznaczam, że wszystkie operacje są ortopedyczne, jestem połamańcem ;d ćpanie nie jest ich powodem heheh
Rejestracja: 2012
  • 611 / 46 / 0


Interesuje mnie sytuacja odwrotna. Parę lat temu miiałem operację pod narkozą i od tej pory wydaje mi się, że narkotyki gorzej na mnie działają, tzn. jest za słabo lub średnio w sensie malej euforii. Działanie obwodowe jest takie samo, ale na psychikę działa źle - chodzi głównie o syntetyczne kannabinoidy i 3mmc). Rzecz stała się zaraz po przejściu zabiegu. Czy ma to zjawisko coś wspólnego z pełnym znieczuleniem? A może z wypadkiem (złamanie ręki)? Proszę o odpowiedź...

PS.
Wydaje się, że nie czuję przyjemności z brania, a także picia alkoholu! CO jest..
Rejestracja: 2012
  • 611 / 46 / 0


Dodam jeszcze, że teraz rzucenie wszystkiego przychodzi mi o wiele łatwiej, co samo w sobie nie jest złe, ale tak jakbym zakończył pewien etap w życiu. Nie chce, nie mogę... Nie wiem.
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 135 / 13


To wina mózgu a nie narkozy. To tak w skrócie.
Rejestracja: 2012
  • 611 / 46 / 0


Taki zbieg okoliczności? Wypadek wiązał się z dużym przeżyciem. Ciekawe również jest, że funkcje poznawcze pozostają na takim samym poziomie (pracuję umysłowo i wciąż się uczę, robię bardzo trudne rzeczy i nie chcę Was naprowadzać jakie).
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 135 / 13


Tak, wina tkwi w mindsecie jak w większości przypadków, tylko ludzie wolą, żeby to była jakaś substancja, którą da się podnieść lub obniżyć bo tak jest najłatwiej i dlatego drążą uparcie przekonani, że jest w tym racja. Taki paradoks ćpuna.
Rejestracja: 2012
  • 335 / 1 / 0


Lekarz przed operacją wycięcia pęcherzyka żółciowego zalecał 2 tygodnie nie palić mj. Dzisiaj dopiero 4 dzień. Przejebane - mj pomagała na apetyt, bóle itp... Od 4 dniach jadę na samych jogurtach, brzuch kłuje prawie ciągle ja nie wiem czy dożyję tej operacji...
Rejestracja: 2016
  • 143 / 4 / 0


Przeglądanie HR chyba bardziej jeszcze nakręca. Lepiej odwrócić od tego uwagę.
Posty: 38 Strona 3 z 4
Wróć do „Substancje psychoaktywne a choroby”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość