operacja pod narkozą a dragi

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Posty: 38 Strona 2 z 4
Rejestracja: 2010
  • 7 / / 0


Witam mam pewne pytanie...... mianowicie słyszałem że przed 24 h przed narkoza nie powinno się palić (THC) jak z tym jest i druga sprawa jak po narkozie kiedy to obudzę się i będe chciał zapalić ze schowanego pod poduszką fun packa. Prosze o szybkie odp do szpitala idę w piątek.
Rejestracja: 2011
  • 61 / / 0


Pewnej pięknej Środy miałem mały zabieg pod narkozą. Wieczorem Moja odwiedziła mnie z makumbą. Było przednio. :)
Żyję i mam się dobrze.
Rejestracja: 2011
  • 21 / / 0


Witam
Również będę miał zabieg prostowania przegrody nosowej i obawiam się narkozy. Czy 2 miesięczna pauza wystarczy przed narkozą? Wcześniej brałem głównie 6ABP, ETHCAT raz pentedron, bufedron, brefedron i parę razy THC.
Pozdrawiam.
Rejestracja: 2010
  • 1615 / 15 / 0


@up
Jeżli post jest napisany poważnie, to odpowiedź brzmi: tak 2 miesiące wstrzemiężliwości od wyżej wymienionych substancji wystarczą.
Rejestracja: 2012
  • 451 / 1 / 0


Ja dzień przed wycinaniem migdałków (luty tego roku) wypiłem bodaj 5 piwek. Nie wiem czy to miało znaczenie, ale kurewsko ciężko było mnie znieczulić, bardzo szybko metabolizowałem znieczulenie miejscowe i po podaniu czterech zastrzyków babka powiedziała, że więcej już nie może mi podać i chlastała na żywego - średnio miłe wspomnienie. Pomijam już, że jucha się lała jak dzika, wyglądałem jakbym spierdolił z teledysku do "Bloodline" Slayera. Od tej pory używkom przed zabiegami mówię zdecydowane: raczej nie ;)

A tak serio - po co masz ryzykować, dziewczyno? Daj sobie na wstrzymanie, naprawdę.

scalono

Lol, nie powinienem ujebany pisać postów. Byłem pewny, że wątek został założony kilka dni temu, okazuje się, że odpisałem zupełnie innej osobie niż myślałem... Cóż. Tak czy inaczej - nie ćpać przed zabiegami.
Amen.
Wujek boberator.
Rejestracja: 2011
  • 21 / / 0


0202122 pisze:
@up
Jeżli post jest napisany poważnie, to odpowiedź brzmi: tak 2 miesiące wstrzemiężliwości od wyżej wymienionych substancji wystarczą.
Jak najbardziej poważnie, mam skierowanie na operację i muszę ustalić termin dlatego z stąd moje pytanie

boberator właśnie dałem sobie na wstrzymanie, tylko chciałem się dowiedzieć czy to nie za krótki czas, czy odłożyć operację na dalszy termin.

Pozdrawiam.
Rejestracja: 2010
  • 1451 / 10 / 0


Nie ćpaj benzo. Mój kumpel z którym jadłem te leki doznał złamania otwartego kości piszczelowej, od razu brali go na operację. Aby go uspokoić pielęgniarka podała mu w żyłę jakieś benzo, aby się nie wiercił, nie rzucał. Mówił mi żebym żałował reakcji pielęgniarki, kiedy po podaniu dawki, która by uspokoiła nawet 150kg schaba on nic nie poczuł hehehe...

Tolerancję musiał mieć niesamowicie wyrobioną.
Rejestracja: 2010
  • 1615 / 15 / 0


W sytuacji gdy użytkownik nie bierze jakieś substancji w ciagach a jedynie okazjonalnie, to wystarczy kilka dni przed zabiegiem nic nie zarzucać. Z pewnością wystarczy.
Rejestracja: 2012
  • 4 / / 0


0202122 pisze:
Z pewnością wystarczy.
No, w końcu jakaś dobra odpowiedź, dzięki ;]

scalono - 02

A jak ma się DEX do narkozy?
Rejestracja: 2011
  • 353 / 6 / 0


Miałem w ciągu jednego miesiąca trzy operacje pod narkozą tuż po dłuugim ciągu mefedronowym (dokładnie pierwsza odbyła się w 1 dzień przerwy, jeszcze w nosie miałem biało) i... udało mi się bez powikłań przez to przejść. Nie wybudziłem się na stole a to był okres gdzie brałem sporo beta-ketonów. Z tego co wiem tuż przed zabiegiem wypełnia się ankietę dla anestezjologa przy której jednak proponuje zaznaczyć ,że się bierze. Te dane są poufne.
Oczywiście gdybym wiedział ,że czeka mnie operacja zrobiłbym przerwę, radze nie sugerować się moją sytuacją.
Posty: 38 Strona 2 z 4
Wróć do „Substancje psychoaktywne a choroby”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość