Słoma makowa z czech, słowacji?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 62 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 115 / 3 / 0


mogę Ci powiedzieć, jak było kilka lat temu. Słoma była legalna, należało jedynie zarejestrować uprawy większe niż ileśtam hektarów, nie pamiętam dokładnie ile. Siłą rzeczy - jeżeli możesz coś legalnie uprawiać, to możesz to też posiadać, tu się nie da nic zmienić. Nie wiem jak ze sprzedażą, ale nie sądzę aby była penalizowana. W najgorszym razie usłyszysz spierdalaj,

Inna sprawa, że polskie ćpuny wyrządzają sporo szkód na polach blisko granicy, więc można zwyczajnie wpierdol dostać jak trafisz na jakiegoś nadpobudliwego rolnika. Może też przytrafić się 'rutynowa kontrola' już po polskiej stronie, jeżeli narobisz zbyt dużo szumu dookoła siebie.
Rejestracja: 2017
  • 12 / 3 / 0


Z tego, co wiem pola makowe są w okolicach czeskiej Pragi. Ale czy może ktoś się orientuje, jak z okolicami miasteczka Náchod przy granicy z Polską?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Inwestujesz w konopie? Ten rynek wart jest miliardy

Medyczną marihuaną zainteresowało się wiele firm, głównie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Rozwojowi branży zaczęły sprzyjać także nowe regulacje. Dzisiejszy rynek legalnej marihuany jest już wart miliardy dolarów, a spółki z tej branży są notowane na giełdach.
Posty: 62 Strona 7 z 7
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość