Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 618 • Strona 59 z 62
  • 1 / / 0
oczami wyobraźni już widze jak dorzucasz kolejne dawki bo "nie klepie" az tu nagle..

o działanie po takiej ilości olci się nie przejmuj, wręcz przeciwnie, czuje ze to może być twoja impreza życia
  • 1251 / 70 / 1
25 lutego 2021Rokison pisze:
Ja od lutego lecę na 10 olci rano i 10 wieczorem i jest coraz lepiej. Co dziwnego ominął mnie efekt tycia i nadmiernej senności. No jak wezmę 20mg wieczorem to potrafię spać nawet 12 godzin a po 10mg wstaje wyspany po 8h, szybka mocna kawa i gotowy. Dobry neuros na moje spaczenia. To moja pierwsza kuracja. Wspomnę że od lutego czysty od jarania i picia jestem.
Poczekaj, poczekaj i zobaczysz piękne sadło i cię nie straszę tylko mówię wynik.Tycie to dłuszy czas. %-D
action movie:gun:
  • 55 / 2 / 0
Ktos bral to do mixu depakiny i clopixolu ?
Uwaga! Użytkownik krzysko nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1224 / 459 / 0
Mam małe pytanko, czy olanzapina działa nasennie tak samo lub podobnie jak kwetiapina ? czy są w tym względzie istotne różnice, z góry dziękuje.
  • 945 / 66 / 0
działa bardzo dobrze nasennie.czy jak kwetiapina nie wiem bo słąbo ją znam,ale olka bardzo dobrze.
  • 1872 / 168 / 0
Trzeba uważać na jedno. Wiele osób STRASZNIE TYJE na Olanzapinie. Gastro po wzięciu tabletki jest nie do opisania. Nie każdy tak ma, ale więcej osób tak ma.
Take DXM and Be Happy
  • 5 / / 0
Z mojego doswiadczenia z tym lekiem, bardzo zwiekszal laknienie, do tego poziomu, ze jadlem po 4500kcal dziennie co doprowadzilo do problemow zaladkowych. Przytylem 8 kg w ciagu kilku tygodni stosowania, w epizodzie psychotycznym troche pomogl lecz niewiele a co do dzialania nasennego nie pomagal wgl. Odstawili mi go w szpitalu i wprowdzili na krotki czas arypiprazoli bylo o niebo lepiej. Duzo ososb bralo to na Chad.
  • 228 / 12 / 0
Przez parę lat leczyłem się Olanzapiną. 5mg a czasami przez parę misięcy 2.5mg. Teraz wracam do Kwetiapiny 100mg.
Olanzapine trzeba odstawiać stopniowo, jak dokładnie? Przez ile czasu. Czy dzięki Kwetiapinie będzie ją łatwiej odstawiać?
  • 153 / 14 / 0
Ostatnim razem jak dostałem ją w szpitalu to na drugi wieczór dawka 10mg zadziałała dziwnie bo mnie bardzo pobudziła i zmieniła sposób postrzegania na bardziej przestrzenny. Ludzie byli więksi, ja byłem większy i przedmioty wydawały się małe. Czułem się jak ósmy pasażer nostromo. Miał ktoś podobnie? Brałem wcześniej ten lek trzykrotnie w swojej karierze osoby chorej i nigdy czegoś podobnego nie doświadczyłem. Nasiliła się też moja wyobraźnia i nie mogłem jej wyłączyć.

Żeby móc zasnąć dali mi pregę i lorafen, a na następny dzień zwiększyli dawkę olki do 20mg po czym więcej nie miałem takich przebojów. Już w domu ze względu na maniakalne myśli zszedłem do dawki 12,5mg i czuję się mocno zmulony. Na zmniejszonej dawce śpię dłużej i mocniej.
jestem obłąkany
  • 13 / 3 / 0
07 lipca 2021rednopacjent pisze:
Przez parę lat leczyłem się Olanzapiną. 5mg a czasami przez parę misięcy 2.5mg. Teraz wracam do Kwetiapiny 100mg.
Olanzapine trzeba odstawiać stopniowo, jak dokładnie? Przez ile czasu. Czy dzięki Kwetiapinie będzie ją łatwiej odstawiać?
Ja wymogłem na lekarce żeby mi to gówno (które mi przepisali w szpitalu przy ostatnim epizodzie maniakalnym chad) zamieniła na kwetiapine (brałem ja juz wczesniej). Olanzapine bralem po 15mg wieczorem, lekarka kazala mi obnizac co 2-3dni o pól tabletki 5mg czyli na przesytrzeni ok 2tyg mam zejsc do zera. Oczywiscie nie słucham pojebanych psychiatrow i odstawilem to odrazu i zaczalem jesc kwetiapine (tez odrazu pelna dawke 200mg). Nie odczulem zadnych efektów ubocznych odstawienia a na kwetiapinie duzo lepiej mi sie funkcjonuje. Teraz zostala mi cała torba olanzapiny w roznych dawkach i nie mam pojecia co z tym zrobić, niby ma potencjal żeby sie polozyc spac po stimach i obudzic z mniej zrytą banią, ale dla mnie kwetiapina sprawdza sie lepiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 618 • Strona 59 z 62
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.