Olanzapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 481 Strona 39 z 49
Rejestracja: 2016
  • 718 / 145 / 0


Jak napisałem tego posta, to dopiero puzniej rozkminiłem, ze mozesz byc w szpitalu, sory.
Jak sie mozesz pozbyc tego z organizmu tego nie wiem, moze ktos inny Ci pomoze.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Czytałem, że papierosy przyspieszają metabolizm olanzapiny, ale nie chcę wracać do tego nałogu. Ma ktoś jakiś inny sposób na pozbycie się tej nieszczęsnej olanzapiny z organizmu? Byłbym baaardzo wdzięczny za odpowiedź. Jest to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Dostęp do e-papierosów będzie ograniczony po wyborach

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega, że istnieje zagrożenie wykorzystywania e-papierosów do „wapowania” substancji odurzających - podaje w środę "Dziennik Gazeta Prawna".
Rejestracja: 2016
  • 718 / 145 / 0


Pomóżcie Koledze :)
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Skoro nikt nie wie (albo nie chce napisać), to może inne pytanie. Jak odwrócić działanie olanzapiny? W sensie - jak odblokować receptory, które blokuje olanzapina? Dziękuję za wszelką pomoc.
Rejestracja: 2017
  • 20 / / 0


bromokryptyna, karbegolina, amantadyna-agoniści receptorów dopaminowych, amfetamina w dawce znacznie wiekszej niz zazwyczaj, benzosy, jesli brak to alkohol również są bardzo pomocne. sam kiedys dostałem zespołu pozapiramidowego po 600mg tiorizadyny. leczyłem się alkoholem,lecz nastepnego dnia miałem obowiazki i musiałem byc trzezwy, to wtedy z pomocą przyszła amfetamina.
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


Bromokryptyna- tani dobry ale sidowy

kabergolina - najlepsza opcja wystarcza 1/4tabletki na tydzień wystarczy zbić prolaktynę do zera . Bardzo droga.

chinagolid - mało sidowy dobrze torowany - średnio drogi.

Wynalazki typu witamina b6 czy niepokalanek darowałbym sobie.
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Jeśli wieczorem po położeniu rozpuszczalnej tabletki na języku, 2 i pół sekundy póżniej czuję błogostan to co to może znaczyć?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


[mention]VERBALHOLOGRAM[/mention]
Ile mg bierzesz ? Po neuroleptykach raczej nie występuje błogostan, może jesteś po prostu bardziej spokojny i senny i to opisujesz jako ''błogostan''
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


[mention]UJebany[/mention]

20mg ZOLAFRENU. Mam po tym wieczorem błyskawiczne przejście z całodziennego stresu w relaks. To raczej nie senność, tylko taki jakby komfort że już nie muszę stosować autosugestii żeby mieć spokojne myśli, tylko już taki autopilot do następnego dnia. Nie raz dorzucałem kolejne 20mg jak nie mogłem zasnąć i w tą stronę to nie działa, bardziej w zaśnięciu pomaga mi CHLORPROTHIXEN. A po wieczornej olanzapinie mam stan euforii że już nie muszę się bić z myślami i około pół godziny mam wyjebane że niby mam schizofrenię paranoidalną zdiagnozowaną w szpitalu. Może to jest taka artystyczny błogostan, że po prostu się uspokajam a ja tylko ulgę od mętliku myślenia odczuwam jako błogostan, ale naprawdę nie ściemniam, ta fala "błogostanu" ulgi występuje mniej niż 10 sekund po zażyciu tabletki.
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


@VERBALHOLOGRAM po neuroleptykach stan euforii, chciałbym tak mieć. :scared:
Posty: 481 Strona 39 z 49
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości