Olanzapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 654 / 110 / 0

Jak napisałem tego posta, to dopiero puzniej rozkminiłem, ze mozesz byc w szpitalu, sory.
Jak sie mozesz pozbyc tego z organizmu tego nie wiem, moze ktos inny Ci pomoze.
  • 4 / / 0

Czytałem, że papierosy przyspieszają metabolizm olanzapiny, ale nie chcę wracać do tego nałogu. Ma ktoś jakiś inny sposób na pozbycie się tej nieszczęsnej olanzapiny z organizmu? Byłbym baaardzo wdzięczny za odpowiedź. Jest to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Szympans po narkotykach w norweskim zoo. "Jesteśmy w szoku"

Mieszkający w norweskim zoo szympans wpadł w psychozę po spożyciu zawartości rzuconej przez kogoś butelki. Eksperci potwierdzili, że w plastikowym opakowaniu znajdowały się narkotyki.
  • 654 / 110 / 0

Pomóżcie Koledze :)
  • 4 / / 0

Skoro nikt nie wie (albo nie chce napisać), to może inne pytanie. Jak odwrócić działanie olanzapiny? W sensie - jak odblokować receptory, które blokuje olanzapina? Dziękuję za wszelką pomoc.
  • 20 / / 0

bromokryptyna, karbegolina, amantadyna-agoniści receptorów dopaminowych, amfetamina w dawce znacznie wiekszej niz zazwyczaj, benzosy, jesli brak to alkohol również są bardzo pomocne. sam kiedys dostałem zespołu pozapiramidowego po 600mg tiorizadyny. leczyłem się alkoholem,lecz nastepnego dnia miałem obowiazki i musiałem byc trzezwy, to wtedy z pomocą przyszła amfetamina.
  • 1172 / 92 / 0

Bromokryptyna- tani dobry ale sidowy

kabergolina - najlepsza opcja wystarcza 1/4tabletki na tydzień wystarczy zbić prolaktynę do zera . Bardzo droga.

chinagolid - mało sidowy dobrze torowany - średnio drogi.

Wynalazki typu witamina b6 czy niepokalanek darowałbym sobie.
  • 820 / 110 / 0

Jeśli wieczorem po położeniu rozpuszczalnej tabletki na języku, 2 i pół sekundy póżniej czuję błogostan to co to może znaczyć?
  • 5711 / 448 / 0

[mention]VERBALHOLOGRAM[/mention]
Ile mg bierzesz ? Po neuroleptykach raczej nie występuje błogostan, może jesteś po prostu bardziej spokojny i senny i to opisujesz jako ''błogostan''
  • 820 / 110 / 0

[mention]UJebany[/mention]

20mg ZOLAFRENU. Mam po tym wieczorem błyskawiczne przejście z całodziennego stresu w relaks. To raczej nie senność, tylko taki jakby komfort że już nie muszę stosować autosugestii żeby mieć spokojne myśli, tylko już taki autopilot do następnego dnia. Nie raz dorzucałem kolejne 20mg jak nie mogłem zasnąć i w tą stronę to nie działa, bardziej w zaśnięciu pomaga mi CHLORPROTHIXEN. A po wieczornej olanzapinie mam stan euforii że już nie muszę się bić z myślami i około pół godziny mam wyjebane że niby mam schizofrenię paranoidalną zdiagnozowaną w szpitalu. Może to jest taka artystyczny błogostan, że po prostu się uspokajam a ja tylko ulgę od mętliku myślenia odczuwam jako błogostan, ale naprawdę nie ściemniam, ta fala "błogostanu" ulgi występuje mniej niż 10 sekund po zażyciu tabletki.
  • 1172 / 92 / 0

@VERBALHOLOGRAM po neuroleptykach stan euforii, chciałbym tak mieć. :scared:
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata