Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
  • 425 / 13 / 2
@oxy77 dzieki za wyjasnienie, z innego posta zrozumiałem, że tylko 3 dni i nie mogłem dojść, jak to mozliwe
  • 408 / 50 / 0
@kapelusznik kilka pierwszych dni jest najgorszych. Też kiedyś zmusiłem się do przerwy ze względu na inny lek. Wówczas miałem Pregabalinę [75mg,75mg,150mg] i to mi bardzo pomogło.
Dzisiaj znów jestem w cugu na Oxy i cały czas biorę pregę ze względu na padaczkę, ból i lęki. Radzi sobie świetnie jako zamiennik leku od psychiatry!
  • 425 / 13 / 2
@mariusz9984 Dzięki. Zadziwiające, że akurat Pregabalina działa w ten sposób właśnie. Trzymaj się tam jakoś!
  • 935 / 187 / 0
A po co wgl było brać ten Oksykodon ? I czemu rezygnujesz po 3 miesiącach? Nie powinno być tak boleśnie pregabalina coś na sen coś na ból domowe zupki na sreczke i po 5 dniach będzie już całkiem dobrze xd ja zb120mg schodziłem w domu a też leciałem dobre 3 miesiące plus 2 lata na kodeinie i dałem radę.
  • 408 / 50 / 0
Niektórzy biorą tymczasowo jak będzie trwał ich ból np: po operacji lub innym zabiegu.

Też chciałbym móc brać. Osobiście biorę bo muszę. Co do przyjemności to nastały wraz z lekiem. Kto by się nie odważył rozkruszyć tabletki. No może ludzie trochę starsi wiekiem ;)
  • 425 / 13 / 2
@Migomat wiesz co, teraz to już 4 miesiące i nieco więcej, niż było. Potrzebuje neuroleptyk, żeby przetrwać. Buprę mam, ale nie wiem, jak zmniejszać dawki. Ja mam jakiś podwyższony próg bólu, ciężko mi wytrzymać. Autentycznie. Przeżyłem takie zejścia z GBL, że myślałem, że GBL nic nie przebije. Ale OXY, to jest zamiatacz z planszy dla mnie. Spróbuje jeszcze raz, tylko musze mieć jakiś zasrany neuroleptyk i albo zejść na sucho, albo jakoś odpaść. Poza tym boję się o mózg. W czerwcu zeszłego roku miałem krwiaka podczaszkowego, bo pierdzielnąłem głową w podłogę, czy w jakieś inne miejsce, siedziałem 2 miesiące w szpitalu z rurką w głowie, w końcu i odbarczyli. Teraz boje nie, że jak mi ciśnienie skończy, to sie skończy wylewem. Nie mam leki, które by mi pomogły i w tej sprawie.
  • 425 / 13 / 2
06 lutego 2022mariusz9984 pisze:
Niektórzy biorą tymczasowo jak będzie trwał ich ból np: po operacji lub innym zabiegu.

Też chciałbym móc brać. Osobiście biorę bo muszę. Co do przyjemności to nastały wraz z lekiem. Kto by się nie odważył rozkruszyć tabletki. No może ludzie trochę starsi wiekiem ;)

Ja rozkruszałem, ale teraz już nie kruszę. Zjadam całe, żeby z tego gówna wyjść. Nigdy więcej opio.
Mam tak osłabiona pamięć, że muszę wszystko zapisywać na kartce i jestem pewien, że to przez Oxy.
Ale masz rację, jestem stary. 45/45 lat.
  • 935 / 187 / 0
Gówno tam a nie podwyższony próg bólu masz na to jakieś badania ? Poza tym samo to stwierdzenia stawia cię w korzystnej sytuacji, wyższy próg odczuwania bólu mają kobiety bo muszą rodzić dzieci.
Skręt jak skręt będzie boleć jak cholera wszczegolności po takich dawkach, trzeba było się zastanowić w co się pakuję oxy to największe gówno z rana musisz wziąć tab bo już czujesz objawy skręta.
Kup sobie ibuprofen albo Ketonal, albo pyralgine na ból i się mecz w twoim wieku trochę to potrwa, jak już oxy nie masz to bupre też wypierdol od razu w piec albo bierz ją do końca życia albo wywal to wszystko i skończ z tym raz na zawsze, pregabalina bardzo pomoże i odpowiednie nawodnienie dużo witaminy c, dużo węgla aktywnego na sraczkę

Po co ci jakiś neuroleptyk w czym ma ci pomóc co ? Myślisz że zatrzyma ból ? Załatw sobie jakiś mocny żebyś dostał jeszcze po układzie pozapiramidowym i wtedy dopiero będzie fajnie, a serio to jedyne kwetiapina coś pomoże na sen ale przez pierwsze 4/5 dni nawet nie licz na zaśnięcie mówię ci od razu.
  • 425 / 13 / 2
Gdybym wiedział, to bym się nie pakował, to chyba oczywiste. Spróbuję to co mam i mogę mieć.
Dzwonie jeszcze jutro do Świecia, jak mnie nie przyjmą:

- Pregabalinę
- Witaminę C spore dawki 10-50g - wiem, nerki (te badania trochę mnie podbudowują)
- Ketonal (ból)
- Proplanalol na serce (nie wiem, czy można)
- Xanax, same resztki
- Klonazepam (jakieś kilka sztuk ostatki)
- Midazolam (sen)
- Zolpidem (sen)
- Bromazepam (sen)
- Hydroksyzyna (może coś da na wymioty i uspokoi)
- Triticco (SSRI, sen ale watpię, żeby coś dało)
- Mianseryna (SSRI, teoretycznie do spania, ale w tych warunkach raczej mała pomoc)
- Loperamid (biegunka, raczej niewielka pomoc, ale może....)
- Gdyby coś, DHC dihydrocodeine (nie wiem, czy ma sens)
  • 100 / 14 / 2
06 lutego 2022kapelusznik pisze:
[...] Ja mam jakiś podwyższony próg bólu, ciężko mi wytrzymać. Autentycznie. Przeżyłem takie zejścia z GBL, że myślałem, że GBL nic nie przebije. Ale OXY, to jest zamiatacz z planszy dla mnie. Spróbuje jeszcze raz, tylko musze mieć jakiś zasrany neuroleptyk i albo zejść na sucho, albo jakoś odpaść. Poza tym boję się o mózg. W czerwcu zeszłego roku miałem krwiaka podczaszkowego, bo pierdzielnąłem głową w podłogę, czy w jakieś inne miejsce, siedziałem 2 miesiące w szpitalu z rurką w głowie, w końcu i odbarczyli. Teraz boje nie, że jak mi ciśnienie skończy, to sie skończy wylewem. Nie mam leki, które by mi pomogły i w tej sprawie.
Odpowiadam pewnie nie w porę, ale tak czytam i patrzę. Hm, odwrotnie - masz raczej obniżony próg bólu. Podwyższony próg oznaczałby, że jesteś bardziej wytrzymały na ból.
Podsumowując, najlepiej jest wszystko powiedzieć lekarzowi (chyba, że już to zrobiłeś).
Wyślij mi PMkę, a wyjawię Ci, kogo najlepiej unikać : )
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.