Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 5257 • Strona 519 z 526
  • 1973 / 369 / 0
Ja bym wrzucił 40mg na zwała.Ew dorzucił jak za mało.
widzialem nieskonczonosc
  • 4401 / 672 / 0
Nie znam się na opio ale się wypowiem :) @MefedronowyKoneser Na zwala najrozsądniejsze byłoby benzo, lyknalbys sobie takie 2mg klona I elegancko poszedł w kimę. Ale z tego co czytam o opio, jeśli nie masz jak ogarnąć benzo to lepsza będzie majka bo tak jak już ktoś wspomniał bardziej sedatywnie działa, oxy potrafi pobudzić więc to pewnie nie będzie oczekiwany efekt po 3 dniowym ciągu na stimach. Bierz Majkę.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 138 / 28 / 0
Skoro piszecie że morfina zamiast oksy to ok. Choć ciekawa sprawa i trochę mnie zaintrygowała że opio na wycieńczeniu po stimach może jeszcze pobudzić zamiast uspać :D

Tylko mam jeszcze pytanie mianowicie będę miał tabsa MST 200 rozkruszyć go i podzielić na 5 czy więcej/mniej części? I walnąć p.o czy donosowo(słyszałem że to bez sensu, ale wolę spytać).
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 56 / 14 / 0
Ja bym podzielił na 4 części. Myślę że minimum to te 70mg musisz walnąć jak p.o , biodostępność jest niska bo średnio 30 %. Najszybszy efekt osiągniesz zdrapując otoczkę, wkładając tabsa miedzy kartkę, rozgniecenie go, zostawienie na 20-30 min żeby troszkę przeschło, pobawienie się karta żeby zrobić z tego proch i wtedy aplikowanie w bombce lub normalnie do gęby jeśli gorzki smak nie straszny.
Jednak jeśli rozkruszysz albo nawet rozgryziesz na mniejsze fragmenty też będzie dobrze, co najwyżej o 10-15 min wolniej zadziała.

Donosowo nie waliłem MST, myślę że ze względu na wosk nie jest to dobry pomysł gdyż może zapychać nos.
  • 1973 / 369 / 0
Ja po zdrapaniu otoczki skrobałem tabse nożem aż całą zeskrobalem na proch.Dobrze idzie,tak wg mnie najlepiej.
widzialem nieskonczonosc
  • 1472 / 192 / 0
13 grudnia 2022MefedronowyKoneser pisze:
Skoro piszecie że morfina zamiast oksy to ok. Choć ciekawa sprawa i trochę mnie zaintrygowała że opio na wycieńczeniu po stimach może jeszcze pobudzić zamiast uspać :D

Tylko mam jeszcze pytanie mianowicie będę miał tabsa MST 200 rozkruszyć go i podzielić na 5 czy więcej/mniej części? I walnąć p.o czy donosowo(słyszałem że to bez sensu, ale wolę spytać).
Oksy rzeczywiście pobudza i nawet przy dużych dawkach ciężko się po tym usypia (chyba, że dawki są naprawdę kosmiczne, to wtedy na pewno zaśniesz, ale czy się obudzisz? :D )
Na jakiekolwiek zwały czy nawet alkoholowego kaca oxy i tramadol to chyba najgorsze opio (tramiec to nawet kaca pogorszyć potrafi jeszcze). Już lepsza jest kodeina, ale oczywiście morfina jest opcją najlepszą, jeśli już chcesz wybrać opio.

Co do benzo to wg mnie za dużo nie pomogą po mefedronie na drugi dzień, nawet picie wódy nie pomaga za bardzo. Mefedron to tak przejebana substancja, że choć działanie jest unikalne (i wybitne, nie przeczę), to zwała jest najgorsza na świecie. Nigdy się gorzej nie czułem, niż na zejściu po mefie. A ostatni raz próbowałem jak dopalacze.com jeszcze legalnie działały :)
Jak w ogóle może was ta zwała nie zniechęcać do brania mefa? Dla mnie to była wystarczająca trauma :D

Na pewno jednak pomoże suplementacja 5-HTP na drugi dzień (ale nigdy przed braniem mefa ani w trakcie!!!). Największy problem po mefedronie to w zasadzie brak serotoniny. Produkcja serotoniny jest dużo wolniejsza niż produkcja dopaminy czy noradrenaliny, a 5-HTP skutecznie przyspieszy odbudowę braków.
Podając mnie jako login polecający ekspertowi JohnyHa, otrzymujecie zniżki na konsultacje :)
  • 17 / 3 / 0
Jest ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego oxy pobudza i nie da się spać? Albo jest to sen bardzo płytki
  • 1973 / 369 / 0
Zgaduję,że oddziałowuje nieco na noradrenaline.W przypadku tramadolu tak to wygląda.
widzialem nieskonczonosc
  • 177 / 26 / 0
bardzo możliwe, tramadol i oksy jedyne benzo które mnie aktywizowało no i sen nie jest najlepszy.
czas zwolnić
  • 37 / 4 / 6
Oksykodon w żadnym stopniu nie oddziałuje na noradrenalinę... :cojest:
Na stosunkowo silną euforię i aktywizacje odczuwaną po oksach wpływa agonizm receptora opioidowego μ i wydzielane ogromne ilości dopaminy, porównywalnie większe niż w przypadku większości innych opioidów, szczególnie tych aptecznych.
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny na:
telegramie: nick - @cccvvv555j

wickr: nick -
ODPOWIEDZ
Posty: 5257 • Strona 519 z 526
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.