Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 285 / 22 / 0

23 marca 2019simer44 pisze:
Ile wziąść oxy jak się jest na ciągu alpry 3-4mg?
Jeśli bez tolerancji na opio to można się przejechać na takich miksach. 10mg na początek, potem ewentualnie dorzucać.
  • 92 / 2 / 0

co jaki mniej więcej czas mogę brać 40mg żeby tolerka nie skoczyła? 2 tygodnie wystarczą?

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Zatrzymani z ponad kilogramem narkotyków

Policjanci wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców KSP w ostatnim czasie zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających
  • 923 / 122 / 0

myślę, że branie raz na tydzień lub dwa nie powinno powodować wzrostu tolerancji. pytanie tylko czy nie będzie kusiło, aby brać częściej.
  • 6290 / 535 / 0

@przodownik
Na początku większość tak mówi: `` ja tylko raz na tydzień, dwa`` a później wpadają w pierwszy ciąg i się wpierdalają po uszy.
  • 1671 / 229 / 2

W przypadku oksy nie ma opcji mieć je pod ręką i brać raz na tydzień.
  • 2097 / 693 / 1

A tutaj się nie do końca zgodzę. Mam pod ręką jakieś 15 gramów a nie biorę absolutnie nic od grudnia;) Choć z drugiej strony jakbym miał brać raz na tydzień, to bym wolał w ogóle nie brać. Tylko psychikę sobie rozpieprzasz w ten sposób. Bo czekasz na ten dzień wzięcia jak na zbawienie. Inaczej nie potrafisz przyjemności zaznać. Dlatego żeby przyśpieszyć "nagrodę" bierze się częsciej, docelowo codziennie i o kurwa - nie ma już tej nagrody. Kto z was tak miał? Że braliście żeby była faza, a jej za nic sie nie udało wywołać!
  • 1671 / 229 / 2

No właśnie Dex, co innego w ogóle nie brać, a co innego mieć kaganiec 7 dniowy :P Poza tym jesteś wyjątkiem, który potrafi brać opio i przerywać ciągi na zawołanie, niewielu to potrafi.
  • 22 / 1 / 0

Mam pytanie co do uzależnienia fizycznego. Bawie sie w opio 4 miesiąc(glownie oxy donosowo). Jakoś ostatnie dwa miechy biore zasadniczo co 48 h. Czasem wytrzymam 3 dni,a i zdarza sie co jakis czas ciąg dwu dniowy. Ale zawsze biore tylko 40 mg. Częstotliwość niby spora ale zawsze sa te dwa dni przerwy. Biore tylko jednorazowo 40 mg co też jest mała ilością. Czy przy takiej zabawie moge miec potem fizyczne objawy odstawienia, czy raczej ( przy detoksie) wszystkie objawy psychiczne? Jesli ta gorsza opcja to ile trzeba sie bawic z taką ilością i częstością co ja zeby wjebac sie w fizyczne objawy ?
  • 1349 / 153 / 0

To, że Dex ma ileś tam gram oxy nie znaczy, że nie bierze żadnych opio od grudnia. Jest cpunem opioidowym jak my wszyscy i wcale nie znaczy, że jak nie brał oxy nie bral innych opio, bo brał.
  • 2097 / 693 / 1

@Maykel85 Akurat mijasz się z prawdą, bo od grudnia nie brałem ani razu. Nawet zabieg, który miał się niedawno odbyć, w czasie którego by podawali opio przeciwbólowo - nie doszedł do skutku.

Także od grudnia nic... Ale co do uzależnienia masz rację. Wcześniej czy później opioid jakiś wezmę. Czy to na ból, czy to dla ujebania się. Kwestia czasu. Trzeba patrzeć na sprawę realnie.

PS. Po przemyśleniu przyznaje się do 8mg kody jakie wziąłem w tabletce musującej solpadeiny ;)
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 43 uczestników Wejdź na czata