Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 2935 Strona 212 z 294
Rejestracja: 2017
  • 1896 / 319 / 2

Zależy od wielu czynników, jak długi był ciąg, jakie inne opio brałeś, jakie dawki brałeś, jaki masz organizm, czy masz zaplecze lekowe etc. Jeśli jesteś w stanie trzymać się schodzenia -10 mg dziennie to tak zrób, zawsze to lepsze niż CT, ale lepiej sobie przyszykuj słabsze opio/pregabalinę, bo jakiś tam skręt będzie, jeśli po ostatnim 10 mg nie chcesz już nic brać z opio. A jakiej mocy to już nikt Ci nie powie.
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 1053 / 60 / 0

Moim zdaniem dopóki będziesz jadł oxy w jakiejkolwiek ilości, skręt nie nadejdzie, a przynajmniej będzie dobrze zamaskowany (skręta po ciągach typu ~250mg dziennie potrafiło mi zaleczyć bez problemu 20mg oxy), ale dzień po tym jak przestaniesz walić całkowicie, może Ci trochę z nosa pocieknąć. Załatw sobie, jak radzi kolega powyżej, jakąś delikatną obstawę lekową (PREGABALINA!), ew. jaranie (jeśli dobrze na Ciebie działa), a nawet jak nie załatwisz, to będzie dobrze :)

e: No i jeszcze pytanie - czy mając oxy pod ręką będziesz w stanie robić zaplanowaną redukcję, czy zjesz wszystko w 2 dni? :)

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Banda „Trapeza” zaopatrywała stolicę w narkotyki

Setki kilogramów marihuany i amfetaminy miała przemycić z Holandii do Polski grupa Krzysztofa B. ps. „Trapez”, którą rozbili funkcjonariusze CBŚP.
Rejestracja: 2018
  • 18 / / 0

Mam pytanie jestem w posiadaniu jednej kapsułki 5mg leku tranxene która zawiera klorazepam nie jestem pewien ale jest to chyba jakieś słabe benzo i tu pojawia się pytanie czy będzie to w stanie podbić jakoś oxy w tej dawce?
Jestem na sertalinie 50mg/d
Rejestracja: 2014
  • 1820 / 444 / 0

@Nairod - słaby lek, tzn. nie ten kaliber co np. klonazepam czy alprazolam, niektórzy uważają za przyjemny (taki bardziej diazepam), na pewno można sobie nim podbić dowolne opio ze względu na synergiczne profile działania. Cudów nie będzie, ale można wrzucić.
Rejestracja: 2012
  • 278 / 12 / 0

nie polecam zarzucać jednorazowej dawki oxy po kilkutygodniowej przerwie. Na następny dzień zwał i derealizacja, a następny dzień też jakiś zjebamy,
High nieporównywalny do lowu
sorry no swag
Rejestracja: 2017
  • 1628 / 368 / 0

ja tam zawsze czuję się normalnie na drugi dzień po opioidach. jedynie na drugi dzień po dużych dawkach mam problemy z oddawaniem moczu, ale do przeżycia to jest. mi samo działania bardzo odpowiada, ale na każdego inaczej może to działać.
Rejestracja: 2018
  • 76 / 3 / 0


zioloziolo pisze:

e: No i jeszcze pytanie - czy mając oxy pod ręką będziesz w stanie robić zaplanowaną redukcję, czy zjesz wszystko w 2 dni? :)
Z tym jest ciężko, chociaz jak mam parę tabletek i wiem że nie będę miał jak ogarnąć to chęć odwleczenia skręta jest większa niż chęć ujebania się.

Bardzo szybko mi mija ta magia oksy, pewnie dałoby się ją podtrzymywać ale wymagałoby to w chuj tabsow a ich nie mam :P. Na poczatku 80 mg to było bardzooo mocno a już miałem tolerke całkiem całkiem na inne opiaty, na pewno po takiej dawce nie pokazałbym się innym.

Po półtora miesiąca może niecałym, te 80 mg daje mi opio fazę na jakieś 2 godziny, potem czuję się już średnio tzn bez skręta niby ok ale psychicznie już nieciekawie ( chec na dorzutke, jakiś smutek).

Mam pytanko bo wpadło mi w ręce 400 mg tramalu, da się to jakoś zmiksować z oxy sensownie? Wcześniej go nie brałem. Czy zostawić na skręta po oxy? 400 mg wystarczy? I jak wziąć te tabsy, bo to są 2x200 mg retardy. Pozdro
Rejestracja: 2017
  • 1896 / 319 / 2

Rozbite na proch zarzuć na początek, a potem zapodaj oxy. Trampek będzie długo działającą bazą, na którą nałożysz oksy fazę. Kwestia jak reagujesz na trampka (czy Cię pobudza, czy bardziej działa sedacyjnie, odczucia u opiowraków się różnią z tego co można wyczytać) no i kwestia tolerki, ta akurat jest krzyżowa, więc czy te 400 mg będzie zadowalające... idealnie by było jeszcze się zabezpieczyć niewielką (!!! mimo, że masz tolerkę, w grę jednak wchodzi miksowanie depresantów i zawsze trzeba to mieć na uwadze) dawką klona albo rolek, wiadomo po co. Do tego synergicznie podbije to całość. Tak czy inaczej, trampek na początek a potem dorzucaj oksy w niewielkich dawkach (ja bym tak zrobił, dorzutki oksy działają i tak jest bezpieczniej, niż zapodać za dużo a potem mieć stracha. Mowa oczywiście o przypadku, gdy miksujemy oksy z bazą typu właśnie trampek albo dhc) aby osiągnąć to, czego oczekujesz. A, co do skręta, niektórym - a nawet z tego co można wyczytać, to nawet u większości - trampek nie redukuje jakoś specjalnie objawów skręta po mocniejszych opio, kwestia dyskusyjna i indywidualna... idealne do tego by było dhc.

Wszystko to, co napisałem wyżej, było kierowane wyłącznie do użytkownika BlueGrey uwzględniając fakt, iż ma doświadczenie i tolerancję o której wspomniał, ktokolwiek chce zaczynać swoją przygodę z oksykodonem ABSOLUTNIE nie powinien kombinować z miksowaniem tego opioidu z innymi.
Rejestracja: 2016
  • 869 / 118 / 0

08 lutego 2019przodownik pisze:
ja tam zawsze czuję się normalnie na drugi dzień po opioidach. jedynie na drugi dzień po dużych dawkach mam problemy z oddawaniem moczu, ale do przeżycia to jest. mi samo działania bardzo odpowiada, ale na każdego inaczej może to działać.
Dobrze, jakbyś napisał, jakie opioidy masz na myśli. Jeden nie równa się drugiemu.
Rejestracja: 2017
  • 1628 / 368 / 0

chodziło mi tutaj o całą grupę, bo po wszystkich nie odczuwam jakichś nieprzyjemnych objawów. tutaj dyskusja tyczy się oksykodonu, więc o nim myślałem.
Posty: 2935 Strona 212 z 294
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 414 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: HighwaytoHEL i 0 gości