Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 265 / 10 / 0

Ja Cię w zupełności rozumiem. Ludzie bez styczności z oksami (często z jakąś małą przygodą z opio, bo nie oszukumy się, każdemy politoksy po kilku latach zdarza się coś spróbować) często zrażają się negatywnymi egektami; żyganiem NA ZEJŚCIU, swędzeniem i przerościęciem bomby (zwłaszcza, że nie zdają sobie sprawy, że papieros podczas bomby na opio działa podobnie jak N2O podczas psychodelików). Najczęściej pojawiające się w obiegu tabletki to najmocniejsze z dostępnych; 80mg.
Taki początkujący delikwent zjadając ćwiarę takiego tabsa (w 90% nierówną) często ma przerost negatywnych efektów, a w tej sytuacji często polecam, żeby spróbować to wciągnąć. Będzie to w pewien sposób marnowanie materiału, ale o stratność przejmują się tylko najbardziej wjebane opiowraki, którzy nie mogą dopuścić do myśli że kilka% substancji się wytraciło i wolą walić po kablach zanieczyszczone narkotyki (Bo głupio zmarnować troche oczyszczając). Wciągając przyjmują dawkę +/-10mg i zwykle satysfakcjonuje to wystarczająco.

Z Metodą do płuc cały czas mam opory właśnie po tych olbrzymich ilościach palonych chlorowodorków różnych substancji czy jakiś chorych mieszanek z plastikiem i klejem, że już wykorzystałem rezerwe niezdrowości w moich płucach
  • 1033 / 267 / 0

Bo głupio tracić substancje oczyszczając? To podaj sposób na oczyszczanie helu, bo jak żyje się z tym nie spotkałem. Przy stimach się acetonu używa, a tutaj czego? Autentycznie mnie to zaciekawiło, bo zawsze korzystałem tylko z filtrów i tyle.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

USA: koncern zapłaci gigantyczne odszkodowanie za kryzys opioidowy

Sąd w Oklahomie (USA) nakazał koncernowi Johnson & Johnson zapłacenie 570 mln dolarów kary za szkody spowodowane uzależnieniem wielu mieszkańców tego stanu od środków przeciwbólowych.
  • 73 / 3 / 0

Macie jakiś sposób na ograniczenie mdłości? Zawsze po oxy one u mnie występują, mniejsze lub większe. Nie psują mi fazy ale fajnie jakby ich nie było. Po innych opio mdłości były tylko wtedy jak przesadziłem, a tak to się bardzo dobrze czułem
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2019 przez BlueGrey, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 195 / 2

Herbata z imbirem.
  • 1868 / 324 / 154

@BlueGrey Aviomarin. Wystarczy jedna tabletka. Tylko wtedy trzeba ciut mniej oxy wziąć, bo podbija działanie. Niweluje też wyrzut histaminy.
  • 281 / 42 / 0

@taurinnn@serio avio działa na mdłości poopiatowe? myślałem, że tylko na wynikające z zaburzeń błędnika. spróbuję, bo odkąd tylko na sportowo stukam, to zdarza się, że mnie trochę męczy. a jak mnie przy okazji nieco usadzi na dupie, to nie zaszkodzi
  • 1868 / 324 / 154

@3ldritch Tak, antyhistaminy niwelują mdłości po opio, czasem i na skręcie potrafią pomóc. Ale sedację zwiększa odczuwalnie.
  • 2491 / 845 / 1

sedację jak sedację. Radykalnie wpływają na ośrodek oddechowy w mózgu. Duże ilości mogą powodować niebezpieczeństwo. Uważajcie z ilością aviomarinu.

Na wymioty polecam Zofran i Zofran Zydis oraz preparaty zamienne. Zero interakcji z opio.
  • 1868 / 324 / 154

@DexPL Zofran, ondansetron ogólnie rzeczywiście jest świetny. Jedynie przy metadonie bym z nim uważała, bo niestety może wydłużyć odstęp QT. Ale mi po wielu operacjach akurat ondansetron bardzo pomógł. %-D
  • 143 / 18 / 1

Co do avio to rzeczywiście wyraźnie redukuje mdłości. Chociaż ja po oksy miewałam tylko na początku i to też nie za mocne.
Ogólnie polecam kupić korzeń imbiru i ssać plaster. Nieźle działa.

A tak na marginesie, jak kto chce wydłużyć nieco działanie oksy to niech chleje sok wyciśnięty z grejpfrutów %-D
U mnie spisał się świetnie ;)
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata