Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 843 / 185 / 0

Można łączyć, pewnie. Ja akurat wole oksy solo bo z benzo traci swoje lekko spidujace właściwości które bardzo cenię. Weź sobie 0,5 klona jak oxy się zacznie rozkręcać i oceń czy warto dorzucić kolejne 0,5mg.
  • 173 / 13 / 0

@UJebany, @guccilui, dzięki za rady, ale to oxy miałem tylko jednorazowo i nie mam dalej żadnego stałego dostępu, tak więc pozostanę przy substancjach słabszych, póki jeszcze mnie cieszą. ;)

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Przyznałeś się, że brałeś narkotyki? Możesz nigdy nie wjechać do USA

Narkotyki nie są już takim tematem tabu jak kilkanaście lat temu. Niektórym zdarza się nawet… „chwalić” zażywaniem ich w mediach społecznościowych. Jeśli jednak któraś z takich osób myśli o podróży do USA, lepiej niech tego nie robi
  • 1822 / 277 / 2

@PoppyLov3r, dokładnie o to chodzi, zostań na słabszych opio jak Cię cieszą. Wyobraź sobie, ze bierzesz oksykodon miesiąc, tolerka skacze, bierzesz kodeinę, która Cię kiedyś robiła w dawce 450 mg - a ta ledwo leczy skręta, nie mówiąc o działaniu... zanim znów by Cię poklepała, musiałbyś zrobić sporą przerwę, a i tak będziesz mieć oksy w głowie. Jak już jesteś wjebany w opio, to im dłużej zostaniesz na niższym levelu, tym lepiej, sam tak robiłem wiele lat, dopiero teraz po 5-6 latach poznałem oksy. I dhc + koda straciło całą swoją magię od czasu tego poznania.
  • 259 / 9 / 0

no grubo, aż sobie profilowe zmieniłeś
  • 289 / 3 / 0

Jakie dawkowanie dla osoby bez tolerki sniff i p.o i jaki czas działania?
  • 259 / 9 / 0

dobre pytanie, jeszcze nikt się nad tym nie zastanawiał.
Moim zdaniem najlepiej będzie jak będziesz dawkował według zaleceń lekarza.
  • 382 / 31 / 0

Koło 20mg.
  • 1822 / 277 / 2

J.w. ale to raczej będzie dawka testowa, i tak poprawisz do 40 mg. Najlepiej sniffem - jeśli masz oxycontin.
  • 843 / 185 / 0

Nie poprawiaj. 40 dla kogoś bez tolerki to za dużo, zerzygasz się i uśniesz. Tyle z tego będzie.
  • 70 / 3 / 0

Też myśle ze 20 mg na początek będzie dobrze, nawet całkiem mocno.

Macie tak, że oksy was przesusza? Nie chodzi mi o suchość w ustach ale o suchość twarzy i oczu. Ja mimo smarowania się kremikami jestem czerwony na twarzy i mega suchy. Jest jakaś rada na to?

W ogóle oksy to chyba najbardziej upierdalający opioid jaki brałem. Oczy totalnie zaćpane, twarz też jakoś tak dziwnie wygląda. Nie ma szans nie poznać że ktoś jest pod wpływem wg mnie. Przy PST czasem też zdarzało się, że było widać jak przepłuczka była mocna, ale nie aż tak. A majka iv to w ogóle prawie nic nie było widać, oprócz źrenic. A po oksy to strach do ludzi wyjść :D.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata