Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 20 / / 0

Witam czy lekarz psychiatra może wypisać oxy ???
  • 2300 / 788 / 1

Każdy lekarz który wystąpi do NFZ o możliwość wystawiania recept RPW może. Natomiast co do refundacji, to już TYLKO w bardzo rzadkich przypadkach. Najczęściej piszą na 100%

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

USA: Przez ponad 10 lat udawała farmaceutkę

Śledczy wpadli na trop kobiety już 8 sierpnia 2017 roku. Zainteresowały ich nieprawidłowości w realizacji recept z alprazolamem w jednej z aptek sieci Walgreens w Północnej Kalifornii...
  • 2300 / 788 / 1

Kłamiesz i wprowadzasz w błąd. Oxycodon jest lekiem 1N - na RPW.
  • 876 / 191 / 0

Czy Targin mozna walić w nos czy to równie zły pomysł co iv tego leku?
  • 2300 / 788 / 1

Nalokson podany donosowo nie wywoła skręta jak nie przekroczysz 80mg dziennie (mniej więcej) Także można, ale po co?
  • 876 / 191 / 0

A to już do kumpla pytanie, zgaduje że po to żeby się naćpać bo nic lepszego się nie uda na razie kupić. Dzięki za odpowiedź.
  • 173 / 13 / 0

Całkiem niedawno zjadłem 1 tabletkę oxy (40 mg) wraz z resztką majki (10 mg) i pogrzało całkiem fajnie, ale niestety przez moją tolerkę (nawet 450 mg kodeiny) było to już ciut za mało.
  • 7241 / 713 / 0

@PoppyLov3r
Jak masz możliwość to strzel sobie w jednej :strzykawka: oxy i majke.Sadze, ze się nie zawiedziesz.
  • 1845 / 285 / 2

To 10 mg majki było zbędne w tym mixie, z jakąs już tolerką 80 mg oxy robi porządnie. Bardzo dobrze zrobiłeś, że stestowałeś na początek niewielką dawkę - teraz pomału możesz ją zwiększać, aż do 80 mg - wtedy oxy powinno pokazać pazur. Jeśli się nie kłujesz, oralnie 100 mg majki to takie optimum w Twoim przypadku.

Ale zastanów się, bo jak zakochasz się w oxy, będzie to miłośc nie tylko usłana różami... i to nie jest czcze gadanie.
  • 70 / 3 / 0

Oxy dobrze się komponuje z klonami? Biorę 80 mg Oxy żeby się fajnie zgrzac ale nigdy nie łączyłem z klonem. Tolerka na benzo mała 1 mg alpry jest ok. Ale klony ostatni raz brałem jakoś w lipcu. Ile wrzucić i w jakiej kolejności?
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata