Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 843 / 185 / 0

Dla mnie jest po prostu gorzki, ale nie tak jak morfina. Nigdy nie byłem dobry w poznawaniu smaków.
  • 2215 / 753 / 1

Ten smak to piołun;) Specjalnie jest dodawany żeby dzieci po zgryzieniu wypluły. Do większości leków narkotycznych dodaje się koncentrat smaku. Szczególnie w zachodniej europie to się promuje. Choremu nie ma to znaczenia, natomiast dziecko myląc z m&m od razu pozna, że to wstrętne.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Naprawiał 50-letni syntezator i przypadkowo zaliczył odlot na LSD

To nie jest wcale żart. Mężczyzna zabrał się za remontowanie starego instrumentu i historia skończyła się 9-godzinnym hajem.
  • 214 / 32 / 0

06 stycznia 2019DexPL pisze:
06 stycznia 20193ldritch pisze:
05 stycznia 2019avouxx pisze:
no jestem teraz 1h 15 min po tych 40mg, alpry nie zarzucalem. narazie totalnie nic, ale mam bardzo duzo watpliwosci co do tego czy to napewno bylo oxy. rozowa tabletka bez przedzialki i bez jakichkolwiek napisow
jeśli brak napisów, to na pewno nie jest to oxycontin, bo ten napisy ma. co do przedziałki, żaden preparat oksykodonu o kontrolowanym uwalnianiu jej nie ma, bo ich sie nie dzieli na części
No niestety w tej wypowiedzi są dwa kłamstwa.

Po pierwsze. Są tabletki oxycontinu bez napisów itd. Np Sandoz takie robi:
https://www.duckduckgo.com/search?clien ... 9_9DubSXHM:

Bardzo zresztą dobry towar i szkoda, że tak mało go na rynku jest dostępnego.

Po drugie są preparaty oxycontinu o przedłużonym działaniu, które są z podziałką (do łamania na pół) to np OxyDuo
https://www.gdziepolek.pl/produkty/9539 ... tki/ulotka

Nieprawidłowe stosowanie leku Oxyduo Tabletki o przedłużonym uwalnianiu można dzielić na równe dawki ale nie wolno ich żuć ani rozkruszać. Przyjęcie przeżutej lub rozkruszonej tabletki może prowadzić do wchłonięcia potencjalnie śmiertelnej dawki oksykodonu chlorowodorku (patrz punkt „Zastosowanie większej niż zalecana dawki leku Oxyduo“).
może nie kłamstwa, a niescisłości bądź niedoinformowanie? bo kłamstwo, to jakbym kogos chciał z premedytacja w chuja zrobić
pisałem o oxicontinie znanym mi z polskiego rynku
oxyduo to wyjątek, w dodatku to preparat z naloksonem
  • 18 / / 0

20mg oksy +150 mg kody to dobry pomysl ?
Jester na leku asentra(ssri) 50mg/d
  • 3188 / 266 / 0

Od razu na wstępie zaznaczę, że na mnie opio działają jakoś dziwnie. Nawet po dawkach common hery czy morfiny iv nigdy nie noddowałem.

Bardzo dziwny środek.
W moim wypadku ciężko o typowo opioidowe ujebanie.
Za to bardzo dobrze sprawdza się jako środek do wykonywania codziennych czynności, pracy.
Na mnie działa jak kodeina na 3 kawach.
Oralnie 80- mg daje coś na kształt 550 mg kodeiny.
A się zdziwiłem.
Dorzuciłem do tego po kilku h 40 mg i dalej nie było jakiejś rewelacji w działaniu.

Sniffem daje jeszcze większego speeda. Zaczynałem od 10 mg nosem i już czuć.

Dziwne, że nie odczułem po oksy euforii tylko silny antydepresyjny efekt , poprawę nastroju i pewności siebie.

Iv nie chce testować , bo pewnie tutaj pokazuje pazurki.
  • 2215 / 753 / 1

Dla mnie dzuiała identycznie. Stymuluje mnie bardziej niż amfa. Proponowałbym jednak spróbować 40mg i.v. Zobaczysz jakie jebnięcie w potylicę ma takie cudo...

Akurat jesteś w tym gronie, których oxy stymuluje, a nie seeduje. Gratuluje...

PS. Wysprzątałeś cała chatę i zrobiłeś przemeblowanie?
  • 1152 / 163 / 0

na mnie ten oksykodon też działał bardzo podobnie. z tym, że reszta opiatów w odpowiedniej dawce daje mi to przysypianie. oksykodon właśnie nie dawał tego klasycznego efektu odurzenia jak po PST na przykład. po nim dobrze mi się funkcjonowało przy ludziach, ze względu na jego delikatnie stymulujące działanie. dawał motywacje oraz wykazywał dobry efekt antydepresyjny. reszta opiatów raczej mi odpowiada jak biorę w domu, ale oksykodon świetnie się nadaje do brania wśród ludzi i funkcjonowania. mniej upierdzielający jest, w dawkach 10-20 mg dawał tą subtelną opiatową euforię.
  • 3188 / 266 / 0

Żebyś wiedział. 500 procent normy zrobione.
Ten profil ma swoje zalety. Z oxy przekonałem się, że szkoda walić duże dawki bo pewnego pułapu nie przeskocze.

Iv kiedyś miałem już możliwość przetestować. Teraz nie wiem kiedy to nastapi, gdyż sam nie umiem sobie zaaplikować.
Już kiedyś parę razy oxy próbowałem i po kilku próbach wkłucia byłem zmuszony wypijać rozwór.
Ogólnie sam sobie nie umiem zapodać. Nie ważne czy oxycontin, mst .

Co do przerabiania to oxycontimy najlepiej wg przerabiać nie na zimno, nie gotując a w bardzo ciep ej wodzie.
  • 10 / / 0

Witam. Od ponad roku jem osiem do dziesięciu OC80 ( zielone Oxycontinu).
Ma ktoś może jakiś pomysł na to aby zejść lekko z tolerancji? Prawie liść 9dziennie to przesada, z tym, że opioidy wale 20 lat ( tramadol głównie). Clonazepam jem od 4mg w górę. Najwięcej w życiu cały blister dwójek...

Scalam- stteetart

Siemanko. Schodził ktoś już z oxy? Jak? Ja miałem kłopoty z tramalem, którego zastąpiły OC80 a co dopiero oxy....
Oxycontinu nie brakuje ale martwię się na zapas.
  • 2215 / 753 / 1

Do przerabiania najlepsza jest sól fizjologiczna i mikrofalówka ustawiona na 300W. W ciągu 45 sekund mamy piękny roztwór który nie ma prawa się zagotować. Oczywiście co 10 sekund otwieramy i zaglądamy jak wygląda nasz wywar. Jak będzie si, studzimy i walimy!
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata