Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1271 / 176 / 0

biodostępność oksykodonu przy podaniu doustnym wynosi około 70%. moim zdaniem nie warto robić zastrzyku, bo jest naprawdę duża. dla porówniania morfina ma tylko 30%. dlatego ja uważam, że oksykodon to taka ulepszona morfina, mniej upierdziela i nadaje takiej subtelnej stymulacji. idealny do brania wśród ludzi. morfinę preferuję raczej w domu.
  • 185 / 13 / 0

22 grudnia 20183ldritch pisze:
21 grudnia 2018Kometha pisze:
abletke cala gotuje jak oxycontin i potem jak ja rozgniatam jak sie z oksy robi gdy sie rozrzeje

gdzie się tak robi? weźże dziewczyno to pokrusz przed gotowanie, na bank wiecej wyciągniesz, co to za patent w ogóle całą pigułe gotować
@toxic1337 oxydolor to syf, bo sie bardzo kiepsko przerabia do stukania
Juz rozumiem, na szczęście nie pukam po kablach tylko oral :) Tak swoją drogą, ma ktoś jakis protip na zmywanie tych otoczek np. z oxydoloru oprocz paznokcia? Bo za kazdym razem zostaje mi troche tego syfu.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Kannabidiol z konopi jest silnym antybiotykiem

Skuteczność działania kannabidiolu można porównać do wankomycyny i daptomycyny.
  • 1851 / 286 / 2

[mention]toxic1337[/mention] próbowałeś pod gorącą (!) wodą? Uważając, żeby tabletka nie wpadła do zlewu, niby pierdółka ale warto o tym wspomnieć, bo szukanie tabletki w syfonie z paniką, czy nie poleciała już w obieg, nie jest fajne, dobrze nalać gorącej wody do szklanki i w niej ją obracać.
  • 299 / 13 / 0

Właśnie przypomniałem sobie jak jechałem do Włoch i na jakimś postoju w Austrii szybko do kibla pod kran i zmyć otoczke i kurwa benc 2tab oxy wpady do umywalki. szybko łapie za te rurki pod zlewem i próbuje to zdemontowac ale wszedł kierowca i dałem sobie spokój zrobiłem i tak dwie tab IV wtedy bo miałem cała pake ale żal był. Więc naprawdę uważajcie bo można stracić w głupi sposób towar
  • 2300 / 788 / 1

Sory za opóźnienie w odpowiedzi - święta.
Zrobiłem research po znajomych i wyszło mi że są dwa rodzaje Reltebonu. Jeden nazwijmy go "stary" który da się rozrobić i walić i.v. Jest też i "nowy" zrobiony częsciowo na metodę USA który zawiera w sobie dodatki które uniemożliwiają rozpuszczenie tabletki i podanie i.v.
\Musiałaś trafić właśnie na ten drugi, skoro glut się robi.
Na naszym rynku podobnie jest z Palexią. Wspaniale działa do oxy, ale nie da się przerobić na i.v. bo glut wychodzi.

Nauczka na przyszłość. Kupowac tylko znane marki:P
  • 343 / 45 / 0

wiecie jak to wygotowalam to i gorzkie bylo, i stuknac sie dalo ale jakies slabe wzielam o80tke ledwo posmyralo... takze lepiej toto lykac jutro bede miala jeden oxycontin drugi syfny oksydolor, ale coz odbieram wlansie dla oxycontinu...
  • 263 / 9 / 0

przecież koncerny farmaceutyczne od poczatku informują o działaniu leku.
Są oświadzcenia prasowe ze mudipharma i normpharma tworzą lek do zastosowań narkotycznych, a inne tylko do leczniczych
  • 2300 / 788 / 1

To raczej rywalizacja pomiędzy instytucjami zajmującymi się walką z uzależnieniem od leków, a firmami, które chcą swobodnie rozwijać dochody, a pacjentami, którzy chcą chcą tanio zatrzymać ból;)

Gdzieś pomiędzy, w tym trójkącie - odnajdujemy się MY.

Niemniej boli jak zakupisz za ostatnie pieniądze towar, który się zmienia w gluta. Oj boli.
  • 2 / / 0

ojebalem wczoraj 60mg oksy oral naraz i musze wam przyznac bylo super, jak wjezdzalo to az miesnie nogi mi sie troche trzesly i trzymalo mnie serio dlugo, w dodatku myslalem ze jestem na peaku a dopiero 2h pozniej mnie zrobilo z pelna moca, dawno nie czulem tak zajebistej fali euforii i noddow plynacych przeze mnie, cos zajebistego ale raz na jakis czas
  • 2 / / 0

Witam, planuję sobie zrobić strzał z oksykodonem i morfiną w jednej pukawce. Oksykodonu nie brałem jeszcze, nawet p.o, a co do morfiny, przy podaniu iv doszedłem do dawki 200-300 mg na strzał, ważę ok. 60 kg. Jaką dawkę oksykodonu polecacie, żeby nie przesadzić? Planowałem nie walić od razu 80 mg, tylko np 40 w połączeniu z mniejszą dawką M niż zwykle, czyli jakoś 100-200 mg zamiast tych 200-300. Rozsądne to? Doświadczenie z opio jako takie mam, bo waliłem kodę i trampka np 2 lata, obecnie już nie dotykam tych substancji, ale jakaś tam tolerancja powinna być, tak myślę. Podzieli się opinią ktoś z doświadczeniem w mixowaniu oksy i M w ten sposób?
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata