Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 641 • Strona 65 z 65
  • 20 / / 0
Słuchajcie czy jest możliwe żeby oxydolor I.V działał lepiej niż oxycontin I.V

Fuzja - D5

I nawiązując do poprzedniego pytania ( ponieważ coś musi powodować że tak się dzieje). Czy robiąc ekstrakcję otrzymujemy tylko oxykodon czy również inne substancje które powodują taką a nie inną reakcję organizmu. No bo rozumiem jeśli ktoś pisze że działa tak samo, bo być może udało mi się tak dobrze wyekstrahować. Ale jeśli ktoś pisze że 80 mg oxydoloru robi go lepiej niż 120 oxycontinu no to coś tu nie gra. Z resztą kilka takich informacji znalazłem, że działa lepiej niż OC. Jeśli ktoś wie dlaczego tak się dzieje to z góry dzięki za odpowiedź.

Scalono — Catch

Oczywiście mówię tutaj o podaniu I.V


WARN! ostrzegałem Cię za ten spam o jedno i to samo pytanie 20x gdzie się da!za każde kolejne to samo pytanie bez końca WARN bez ostrzeżenia ~ xan
ODPOWIEDZ
Posty: 641 • Strona 65 z 65
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.