Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 637 • Strona 59 z 64
  • 35 / 1 / 0
Wam też się połowa rozkruszonych tabsów nie rozpuszcza w wodzie lub soli fizjologicznej? Nie ważne ile bym mieszał (przeważnie mieszam ok. 2 min), czy biorę zimną czy ciepłą wodę to i tak zostanie sporo nierozpuszczonych tabletek. Znalazłem czyjegoś posta co twierdzi, że jemu się wszystko ładnie rozpuszcza, no ale to jest tylko jedna opinia, a chciałbym poznać zdanie większej ilości osób.
  • 170 / 26 / 0
01 lipca 2022pierdypl pisze:
@platano klasyczny mix - weed znacznie podbija wjazd oxów i euforię jednak kosztem sporego odrealnienia (przynajmniej u mnie)
ja wczoraj wrzuciłem 25mg oxy mocno pogryzione (przedłużone uwalnianie) i po jakichś 90 min dorzuciłem 10mg i chwilę później odpaliłem jointa. Przysypiałem co parę min próbując palić i coś oglądać xD piękne uczucie. Wpadła mi przedwczoraj paczka 28 tabsów niestety tylko 5mg ale za friko to zajebiście mnie to ucieszyło :D Oxy i weed to piękne połączenie, polecam gorąco!
czas zwolnić
  • 35 / 4 / 0
Przytoczę jak OXY jest silna..
2/3 x 10mg SR jest naprawdę do zniesienia, przy w miarę szybkiej redukcji...
Jak myślicie przeskok z oxy na DHC contninus będzie mądry, przy redukcji?? Bedo 60mg..
Uwaga! Użytkownik LOOKER2010 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1107 / 217 / 0
@LOOKER2010 Jasne, że będzie mądry i zwłaszcza przy redukcji. Trzeba tylko wyczuć moment żeby się opłaciło i starczyło jeśli to 60mg, bo chociaż to Rp a nie Rpw jak oxy, to dostępność jest słaba i cena na czarnym rynku też raczej nieadekwatna, często nawet taka sama - op. 90mg DHC i liść oxy 80mg.
  • 14 / / 0
Kolesiowi odstąpiłem 6 szt. 40mg,twierdzi że pokruszył i łyknął wszystko i... nic... co o tym sądzicie?
  • 76 / 15 / 0
@Roberto666 Spora dawka, ale jak kolega zaprawiony w bojach np. z heleną lub fentem to nie jest gigantyczna. Nie mniej jednak powinien coś poczuć po 1-2h. a po 4h powinien rozpocząć się peak. Z kolei dla osoby bez tolerancji taka dawka mogłaby okazać się przykra w skutkach (depresja oddechowa, śpiączka). Więc wszystko zależy od tolerancji. Substancja apteczna?
  • 4 / 1 / 0
17 lipca 2022Roberto666 pisze:
Kolesiowi odstąpiłem 6 szt. 40mg,twierdzi że pokruszył i łyknął wszystko i... nic... co o tym sądzicie?
Jeżeli nie miał tolerancji to dawka bardzo duża, tak jak napisał poprzednik mogąca skończyć się źle.
Nawet przy rozwiniętej tolerce na opio, powinien poczuć te 240mg oxycodonu, nie jest to mała dawka, więc coś ten twój znajomy kręci.
  • 14 / / 0
Ma tolerkę na różne opio ale z oxy akurat nie miał do czynienia...
też myślę że coś kręci.
  • 77 / 51 / 0
Cześć. Słuchajcie mam pytanie. Jakie są tańsze zamienniki dla oxycodonu? Chodzi mi o takie różnice, żeby wychodziło to dosyć mocno ekonomicznej. Zależy mi na tym, żeby substancją czynną/odurzającą był dalej oksykodon, ale cena była znacznie niższa. Zakup będzie oczywiście na czarnym więc pod tym kątem patrzę na wybór środka. Będę niezmiernie wdzięczny za nazwy handlowe substancji, im wiecej informacji tym lepiej. Dodam, że temat nie będzie pakowany w żyłe tylko łykane tabsy. Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tym temacie na forum czy to na priv. Jeżeli napisałem w złym miejscu to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam Wszystkich i Miłego Dnia. 🙂
Gorszy niż reszta...
  • 590 / 102 / 0
Ja teraz to łykam i 640mg oxy i nie czuję nic, jedynie widzenie mi sie zamazuje :/ Oksy biorę od 4 lat codziennie po kilka razy.

Jeszcze pół roku temu mnie robiło 160-240. Strasznie nieekonomiczne się to robi, kurła ;/
ODPOWIEDZ
Posty: 637 • Strona 59 z 64
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.