Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 637 • Strona 58 z 64
  • 533 / 156 / 0
25 kwietnia 2022Mefistofeles1945 pisze:
Ile polecacie na pierwszy raz nosem? Dodam że mam ogromną tolerancję na kodeinę 1 gram już mnie nie kopie. 20mg sniffem by było ok?
A to czemu nosem? Co to daje? Przecież p.o. masz biodostępność rzędu 70-80%, czego więcej pragnąć?

Moim zdaniem 80mg odpowiada w działaniu 1200mg kodeiny, czyli 20mg to o wiele za mało dla Ciebie, bardziej 60.

@alexastone2122 Zależy od stosowanych dawek oxy, ale powinien dać radę tramiec. Tylko pamiętaj że takie dawki 700 to już mocno obniżają próg drgawkowy, więc zawsze do dawki jakieś 0,5 klona stricte przeciwpadaczkowo.

I bez piwa! Alkohol to podbijacz skręta, nie przytłumiacz
Here is my tribute to morphine
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
  • 495 / 132 / 0
Jestem prawie pewien, że w sensie czysto medycznym Twoj obecny miks mocniej ryje Ci głowę niż 400mg oxy na dobę.
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 58 / 25 / 0
@badzingla Dziękuję♥️. Dawki OXy dochodziły u mnie do 360mg. Nie i.v. tylko łykaczem, bądź donosowo. I tak, wiem, wiem, przy takich dawkach trampka jakimi pozbywam się Oxy, jestem świadoma iż potrzebny jest bezpiecznik przeciwpadaczkowy, który stosuje w formie clonów .Zdziwiło mnie tylko jedno, że alko podbija skręta?🤔ale ok. Być może jest w tym dużo prawdy.

Scalono

...a teraz spróbuję w formie MyPersonalDiary..... przedstawić Wam moje odtruwanie się od OXy,/ którego nie chcę więcej widzieć na oczy. / Post skierowany jest rzecz jasna do ludzi, którzy chcą z tego wyjść a nie wiedzą jak ..? Otóż, NAJWAŻNIEJSZA JEST DOBRZE DOPASOWANA OBSTAWA LEKOWA by sam Detox nie zbrzydził Nam chęci faktycznego odtrucia. Co do mnie? Raczkuję ale w porównaniu do detoksu w formie cold turkey ten jest zbawienny. Ratuje mnie; trampek w ilościach do 800mg dziennie, zolpidem, tutaj na dzień coś koło 6sciu pastylek, no iii clon w formie 3mg. Takim oto sposobem unikam kurewskiego zimna na przemian z potami, unikam również strasznej depresji odstawiennej, wszelkich bólów fizycznych, itd. Jedyne? co mi dolega to średnio wyczuwalne niedojebanie mentalno/ fizyczne i lekka spastyczność wręcz mikro lekka WIĘC sposób znalazłam i zobaczymy co i jak i gdzie pójdzie dalej. Powtarzam, dziś dzień drugi na czysto bez OXy / ciąg półroczny, dzień dnia około 400mg do dzioba i donosowo/ . Co jeszcze? Zero kichania, zero latania na kibel, więc warto poraczyć się te pierwsze 7najgorszych dni Tramcem, zolpem i clonem. Od dnia czwartego zamierzam zmniejszać dawki wspomagaczy, żeby się w nie nie wjebać ale siłą rzeczy wolę już taki scenariusz aniżeli konsumowanie twardego opio, które rozpieprzało mi mózg, racjonalne myślenie, ciało i wszystko co się dało. Reasumując, tak wygląda mój drugi dzień bez OXy. Jutro opiszę trzeci i tak do siódmego. Jeżeli mi się uda w co tym razem wierzę, mam nadzieję, że tymi wpisami uratuję ludzi, którzy tak jak ja chcą na zawsze pożegnać się z tym OxyŁajnem🤯

Scalono ×2

Jak co poniektórzy wiedzą, jestem na dexie od OXy. DOPIERO KOŃCZY SIĘ TRZECI DZIEŃ CIERPIEŃ. Nie chcę wymiatać traumą ale detoks na sucho jest skurwysyń...sko ciężki /bynajmniej dla mnie/ Dziś przeszłam chyba dzień zenitalny, tj. ten najgorszy fizycznie i psychicznie. To, że się nieziemsko pocisz i WC jest Twoim drugim materacem to pryszcz! To, że brzuch napieprza i że wciąż czujesz smród samego siebie to też pryszcz! Kichanie, bóle, i cała reszta fizyczna to też kurwa następny, jebany pryszcz!!! NAJGORZEJ JEST Z PSYCHĄ. PSYCHA WARIUJE. LEŻYSZ JAK PÓŁ ZDECHŁA SZPROTKA WYRZUCONA NA BRZEG I CZEKASZ, CZEKASZ, CZEKASZ, NIE MAJĄC OCHOTY NA NIC I NA NIKOGO! Pustka, płacz? Napady paniki! Dlatego? Śmię myśleć, że żeby przetrwać SAM ODWYK to na BANK trzeba NAPRAWDĘ CHCIEĆ WYJŚĆ Z TEJ ZAKŁAMANEJ BAŃKI W KTÓREJ ŻYLIŚMY JAK SZTUCZNE, UZALEŻNIONE SZCZURY, które straciły WSZYSTKO przez junkie lifestyle. Pojechałam ostro, wiem ale nie chcę już żyć od dawki do dawki w to miejsce woląc zdecydowanie czekać na poprawę mojego stanu. Dla Wszystkich, którym brak jest motywacji a są wpieprzeni w to piekło POLECAM, krótki filmik na YT "Addicted to pills-Randi"s story". Pierwszy filmik, który dał mi w mordę ale bardzo pozytywnie i tak by mieć nadzieję, że mi też się uda wyjść z bagna, które zabrało mi całe życiem. Owszem na razie jestem cierpiąca ALE wciąż całym sercem jestem z Wami, tj. tymi, którzy chcą Wreszcie ZAWALCZYĆ!♥️Da się. Próbuj nawet sto razy, rzygaj, rycz, trać oddech ale WALCZ by zobaczyć jak piękne jest życie na trzeźwo... ŻYCIE, KTÓRE SAMI SOBIE ODEBRALIŚMY. Kurwa mać. Niezłe z Nas gnioty ale wciąż jesteśmy ludźmi, którzy zasługują na trzeźwość, przebaczenie i miłość więc powtarzam.... tyłek w troki i oczyścić się z tego pseudo chemicznego szczęścia 🙏

Scalono ×3 + jeden przeniesiono do kosza

ps; obstawę lekową, zjadłam. Zostałam znów na sucho ale to ZNÓW nie powstrzyma mnie od ucieczki przed tym trupim ścierwem czyt. powolną, ćpuńską śmiercią. _ a wypierpapier.'Amen.

Na litość boską, edytuj posty! — CATCHaFALL
***more is less'less is more*"
  • 211 / 4 / 0
Trzy dni temu skończyłem miesięczna jazdę na oxy w dawce 200mg dziennie czasem więcej. Z tym, ze od 8lat jadę na lorazepamie aktualnie 5mg. Narazie nie widzę jakichś efektów skrętu mam nadzieje, ze nie przyjdzie nic złego. PS. Wczoraj włączyłem do 5mg jeszcze 150mg pregabaliny.
  • 495 / 132 / 0
@Jerzus Chytrus na Twoim miejscu bardziej przejmowałbym się skutkami ośmioletniego ciągu na lorazepamie niż tym miesięcznym na oksykodonie.

niemniej jednak dobrze, że rzuciłeś, trzymaj się z daleka od opio - masz już wystarczająco duży problem na głowie.
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 211 / 4 / 0
@ImGoingHighIn505 wiem. Ale nie mogę Sobie dać z tym rady. Ani dam ani z pomocą osób trzecich. Odwyki terapie. Straciłem już z 500tys na prywatne ośrodki. Tak chyba zostanie dopóki się nie odbije od ziemi upadając śnięty.
  • 182 / 24 / 0
@Jerzus Chytrus
Oczywistym jest że jeśli się nie chce przestać brać, to ani odwyki, ani damy, ani nawet osoby trzecie (nie mówiąc już o ośrodkach)
nic nie dadzą. Śmiem twierdzić że po prostu nie chcesz z tym skończyć. Leczysz się żeby stworzyć pozór, dla siebie i najbliższych.

Nie sztuką jest naćpać się, napierdolić i leżeć, ale sztuką jest ćpać tak żeby być społecznie przydatną jednostką.
Pokażmy że Ćpun to nie tylko opuchnięty żul wyłudzający tabletki pod okienkiem na odwyku.
U mnie to bardziej chronicznie
Ty wolisz mieć stany psychodeliczne
  • 1 / / 0
Witam państwa Czy jak przy tolerce 20mg odczuwam ale nody to nie sa, kody brac trzeba 300mg i doswiadczenie z opio mam spore (od kody po fente), iv pukalem max 40 na raz. Teraz chcialbym puknac 80mg i mam pytanie jak duze ryzyko jest depresji oddechowej zagrazajacej zyciu ze umre, prosze o odpowiedz bo mnie kusi
  • 1 / / 0
Hej mam pytanie czy łączyl ktos z was oxy z baka? Jak tak to opiszecie efekty?
  • 8 / / 6
@platano klasyczny mix - weed znacznie podbija wjazd oxów i euforię jednak kosztem sporego odrealnienia (przynajmniej u mnie)
ODPOWIEDZ
Posty: 637 • Strona 58 z 64
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.