Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 178a Kodeksu Karnego.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Cześć :pacman:
Jeżeli komuś zabrali prawo jazdy za jazdę pod wpływem mety, a zakaz prowadzenia pojazdów jest na 5 lat, to jak wygląda ponowne robienie prawa jazdy. Jakie warunki trzeba wypełnić? By móc ponownie się zapisać na kurs.
  • 3397 / 693 / 9
10k kary, kurs reedukacyjny 1,5k, próby wątrobowe i testy sprawnościowe 1k. Ile razy Cię ujebią na egzaminie to też może być loteria. Nie wiem jeszcze jak to wygląda jak masz za dragi wzięte. Mówię z perspektywy alkoholowej.
"I don't recognize the right of this comity to ask me this kind of questions. And furthermore... You can all go fuck Yourselfes."
  • 3450 / 544 / 2
testy watrobowe? a jak mam zepsuta watrobe a nie pije nic pol roku??
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.